Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Radnički (M) | Rudar | 06/02/2021 18:00 | Grada Sirena 15, Kragujevac |
Sudija A: Jevtić Đorđe Sudija B: Jevtić Miloš Delegat: Pavlović Saša |
Metaloplastika Elixir | Crvena zvezda Grundfos | 06/02/2021 19:00 | Masarkova 13 (gimnazija), Šabac |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Kontrolor: 50 |
Železničar 1949 | Obilić | 06/02/2021 18:30 | Knjaževačka 156 (OŠ M. Antić), Niš |
Sudija A: Cvetković Dušan Sudija B: Nikolić Igor Delegat: 59 |
Novi Pazar | Šamot 65 | 06/02/2021 19:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Mandić Ivan Sudija B: Kovačić Nemanja Kontrolor: Marić Branka |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Crvena zvezda Grundfos | Radnički (M) | 03/02/2021 17:00 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Černoh Zoran |
Obilić | Metaloplastika Elixir | 03/02/2021 19:00 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Radaković Branko Sudija B: Bakmaz Nikola Kontrolor: Adamović Zdravko |
Šamot 65 | Železničar 1949 | 03/02/2021 19:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Cvetković Dušan Sudija B: Nikolić Igor Kontrolor: Vukićević Dejan |
Rudar | Novi Pazar | 03/02/2021 19:00 | Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Vidanović Nebojša |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Radnički (M) | Novi Pazar | 30/01/2021 20:00 | Grada Sirena 15, Kragujevac |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Kontrolor: Mašić Zorica |
Metaloplastika Elixir | Šamot 65 | 30/01/2021 19:00 | Masarkova 13 (gimnazija), Šabac |
Sudija A: Musić Nikola Sudija B: Đurašinović Stevan Kontrolor: Knežić Vladimir |
Železničar 1949 | Rudar | 30/01/2021 18:30 | Knjaževačka 156 (OŠ M. Antić), Niš |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Tasić Aleksandar |
Crvena zvezda Grundfos | Obilić | 30/01/2021 18:30 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: Marić Branka |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Obilić | Radnički (M) | 12/12/2020 19:30 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Ivanović Boris |
Rudar | Metaloplastika Elixir | 12/12/2020 19:00 | Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Marić Branka |
Novi Pazar | Železničar 1949 | 12/12/2020 19:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Radaković Branko Sudija B: Bakmaz Nikola Delegat: Obućina Svetlana |
Šamot 65 | Crvena zvezda Grundfos | 12/12/2020 19:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Cvetković Dušan Sudija B: Nikolić Igor Delegat: Černoh Zoran |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Radnički (M) | Železničar 1949 | 16/12/2020 19:00 | Grada Sirena 15, Kragujevac |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Kontrolor: 48 |
Metaloplastika Elixir | Novi Pazar | 16/12/2020 17:30 | Masarkova 13 (gimnazija), Šabac |
Sudija A: Cvetković Dušan Sudija B: Nikolić Igor Delegat: Pavlović Saša |
Crvena zvezda Grundfos | Rudar | 05/12/2020 17:00 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Delić Milena |
Obilić | Šamot 65 | 17/12/2020 19:30 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Popadić Jovan |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Šamot 65 | Radnički (M) | 09/12/2020 19:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Jevtić Đorđe Sudija B: Jevtić Miloš Delegat: Mandić Ivan |
Železničar 1949 | Metaloplastika Elixir | 28/11/2020 16:00 | Knjaževačka 156 (OŠ M. Antić), Niš |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Rakić Milan |
Novi Pazar | Crvena zvezda Grundfos | 28/11/2020 19:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Mašić Zorica |
Rudar | Obilić | 09/12/2020 19:00 | Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Sudija A: Radaković Branko Sudija B: Bakmaz Nikola Delegat: Obućina Svetlana |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Radnički (M) | Metaloplastika Elixir | 21/11/2020 17:00 | Grada Sirena 15, Kragujevac |
Sudija A: Cvetković Dušan Sudija B: Nikolić Igor Kontrolor: 48 |
Crvena zvezda Grundfos | Železničar 1949 | 22/11/2020 17:00 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: 32 Sudija B: 33 Delegat: 57 |
Obilić | Novi Pazar | 21/11/2020 19:00 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Mandić Ivan Sudija B: Kovačić Nemanja Kontrolor: Vukićević Dejan |
Šamot 65 | Rudar | 20/11/2020 19:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Tijanić Zoran |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Rudar | Radnički (M) | 14/11/2020 19:00 | Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Vidanović Nebojša |
Crvena zvezda Grundfos | Metaloplastika Elixir | 15/11/2020 18:00 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Popadić Jovan |
Obilić | Železničar 1949 | 14/11/2020 19:00 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Obućina Svetlana |
Šamot 65 | Novi Pazar | 14/11/2020 19:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Rakić Milan |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Radnički (M) | Crvena zvezda Grundfos | 11/11/2020 19:00 | Grada Sirena 15, Kragujevac |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Ivanović Boris |
Metaloplastika Elixir | Obilić | 11/11/2020 19:00 | Masarkova 13 (gimnazija), Šabac |
Sudija A: Đokić Branislav Sudija B: Blagojević Boban Kontrolor: Vukićević Dejan |
Železničar 1949 | Šamot 65 | 11/11/2020 17:00 | Knjaževačka 156 (OŠ M. Antić), Niš |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Pavlović Saša |
Novi Pazar | Rudar | 07/11/2020 18:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Cvetković Dušan Sudija B: Nikolić Igor Delegat: 59 |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Novi Pazar | Radnički (M) | 31/10/2020 20:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Kontrolor: Rakić Milan |
Šamot 65 | Metaloplastika Elixir | 31/10/2020 19:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: Tijanić Zoran |
Rudar | Železničar 1949 | 31/10/2020 19:00 | Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Sudija A: Jevtić Đorđe Sudija B: Jevtić Miloš Delegat: Černoh Zoran |
Obilić | Crvena zvezda Grundfos | 18/11/2020 19:30 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Delić Milena |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Radnički (M) | Obilić | 24/10/2020 14:00 | Grada Sirena 15, Kragujevac |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Vidanović Nebojša |
Metaloplastika Elixir | Rudar | 24/10/2020 19:00 | Masarkova 13 (gimnazija), Šabac |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Adamović Zdravko |
Železničar 1949 | Novi Pazar | 24/10/2020 18:30 | 9. brigade, Niš |
Sudija A: Đokić Branislav Sudija B: Blagojević Boban Delegat: Tasić Aleksandar |
Crvena zvezda Grundfos | Šamot 65 | 24/10/2020 18:30 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Mandić Ivan Sudija B: Kovačić Nemanja Delegat: Obućina Svetlana |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Železničar 1949 | Radnički (M) | 17/10/2020 15:00 | 9. brigade, Niš |
Sudija A: Cvetković Dušan Sudija B: Nikolić Igor Delegat: 59 |
Novi Pazar | Metaloplastika Elixir | 17/10/2020 20:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Kontrolor: Tijanić Zoran |
Rudar | Crvena zvezda Grundfos | 17/10/2020 19:00 | Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: Marić Branka |
Šamot 65 | Obilić | 17/10/2020 19:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: 32 Sudija B: 33 Delegat: Černoh Zoran |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Radnički (M) | Šamot 65 | 10/10/2020 17:00 | Grada Sirena 15, Kragujevac |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Kontrolor: 48 |
Metaloplastika Elixir | Železničar 1949 | 10/10/2020 19:00 | Masarkova 13 (gimnazija), Šabac |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Pavlović Saša |
Crvena zvezda Grundfos | Novi Pazar | 11/10/2020 17:30 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Mandić Ivan |
Obilić | Rudar | 10/10/2020 18:00 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Veličković Ivan Sudija B: Ilić Nikola Kontrolor: Vukićević Dejan |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Metaloplastika Elixir | Radnički (M) | 03/10/2020 19:00 | Masarkova 13 (gimnazija), Šabac |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Popadić Jovan |
Železničar 1949 | Crvena zvezda Grundfos | 03/10/2020 18:30 | 9. brigade, Niš |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Vidanović Nebojša |
Novi Pazar | Obilić | 03/10/2020 19:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Jevtić Đorđe Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Marić Branka |
Rudar | Šamot 65 | 03/10/2020 19:00 | Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Tijanić Zoran |