10. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Radnički Železničar 1949 05/12/2020 18:00 Grada Sirena 15, Kragujevac   Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Metaloplastika Novi Pazar 05/12/2020 19:00 Masarkova 13 (gimnazija), Šabac   Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Kontrolor: Tijanić Zoran
Crvena zvezda Rudar 05/12/2020 17:00 Ustanička 125 a, Beograd   Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Delić Milena
 
Obilić Šamot 65 05/12/2020 19:00 Crnotravska 4, Beograd   Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Delegat: Jovanović Jovan
 

9. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Šamot 65 Radnički 09/12/2020 19:00 Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac   Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Delegat: Mandić Ivan
 
Železničar 1949 Metaloplastika 28/11/2020 16:00 Knjaževačka 156 (OŠ M. Antić), Niš   Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Rakić Milan
Novi Pazar Crvena zvezda 28/11/2020 19:00 Mitrovačka bb, Novi Pazar   Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Mašić Zorica
Rudar Obilić 09/12/2020 19:00 Bože Dimitrijevića bb, Kostolac   Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Delegat: Obućina Svetlana
 

8. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Radnički Metaloplastika 21/11/2020 17:00 Grada Sirena 15, Kragujevac   Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Crvena zvezda Železničar 1949 22/11/2020 17:00 Ustanička 125 a, Beograd   Sudija A: Grubački Darko
  Sudija B: Vojvodić Dušan
  Delegat: Golubović Željko
 
Obilić Novi Pazar 21/11/2020 19:00 Crnotravska 4, Beograd   Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Šamot 65 Rudar 20/11/2020 19:00 Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac   Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Tijanić Zoran

7. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Rudar Radnički 14/11/2020 19:00 Bože Dimitrijevića bb, Kostolac   Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Crvena zvezda Metaloplastika 15/11/2020 18:00 Ustanička 125 a, Beograd   Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Popadić Jovan
 
Obilić Železničar 1949 14/11/2020 19:00 Crnotravska 4, Beograd   Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Šamot 65 Novi Pazar 14/11/2020 19:00 Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac   Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Rakić Milan

6. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Radnički Crvena zvezda 11/11/2020 19:00 Grada Sirena 15, Kragujevac   Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Ivanović Boris
 
Metaloplastika Obilić 11/11/2020 19:00 Masarkova 13 (gimnazija), Šabac   Sudija A: Đokić Branislav
  Sudija B: Blagojević Boban
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Železničar 1949 Šamot 65 11/11/2020 17:00 Knjaževačka 156 (OŠ M. Antić), Niš   Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Pavlović Saša
 
Novi Pazar Rudar 07/11/2020 18:00 Mitrovačka bb, Novi Pazar   Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Delegat: Jovanović Jovan
 

5. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Novi Pazar Radnički 31/10/2020 20:00 Mitrovačka bb, Novi Pazar   Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Kontrolor: Rakić Milan
Šamot 65 Metaloplastika 31/10/2020 19:00 Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac   Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Tijanić Zoran
Rudar Železničar 1949 31/10/2020 19:00 Bože Dimitrijevića bb, Kostolac   Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Delegat: Černoh Zoran
 
Obilić Crvena zvezda 18/11/2020 19:30 Crnotravska 4, Beograd   Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Delić Milena
 

4. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Radnički Obilić 24/10/2020 14:00 Grada Sirena 15, Kragujevac   Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Metaloplastika Rudar 24/10/2020 19:00 Masarkova 13 (gimnazija), Šabac   Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Železničar 1949 Novi Pazar 24/10/2020 18:30 9. brigade, Niš   Sudija A: Đokić Branislav
  Sudija B: Blagojević Boban
  Delegat: Tasić Aleksandar
 
Crvena zvezda Šamot 65 24/10/2020 18:30 Ustanička 125 a, Beograd   Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Delegat: Obućina Svetlana
 

3. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Železničar 1949 Radnički 17/10/2020 15:00 9. brigade, Niš   Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Delegat: Jovanović Jovan
 
Novi Pazar Metaloplastika 17/10/2020 20:00 Mitrovačka bb, Novi Pazar   Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Kontrolor: Tijanić Zoran
Rudar Crvena zvezda 17/10/2020 19:00 Bože Dimitrijevića bb, Kostolac   Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Marić Branka
Šamot 65 Obilić 17/10/2020 19:00 Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac   Sudija A: Grubački Darko
  Sudija B: Vojvodić Dušan
  Delegat: Černoh Zoran
 

2. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Radnički Šamot 65 10/10/2020 17:00 Grada Sirena 15, Kragujevac   Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Metaloplastika Železničar 1949 10/10/2020 19:00 Masarkova 13 (gimnazija), Šabac   Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Pavlović Saša
 
Crvena zvezda Novi Pazar 11/10/2020 17:30 Ustanička 125 a, Beograd   Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Mandić Ivan
 
Obilić Rudar 10/10/2020 18:00 Crnotravska 4, Beograd   Sudija A: Veličković Ivan
  Sudija B: Ilić Nikola
  Kontrolor: Vukićević Dejan

1. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Metaloplastika Radnički 03/10/2020 19:00 Masarkova 13 (gimnazija), Šabac   Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Popadić Jovan
 
Železničar 1949 Crvena zvezda 03/10/2020 18:30 9. brigade, Niš   Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Novi Pazar Obilić 03/10/2020 19:00 Mitrovačka bb, Novi Pazar   Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Marić Branka
Rudar Šamot 65 03/10/2020 19:00 Bože Dimitrijevića bb, Kostolac   Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Tijanić Zoran