Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Novi Pazar | Proleter | 15/05/2021 18:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Cvetković Dušan Sudija B: Nikolić Igor Kontrolor: Janković Miroslav |
Crvena zvezda Grundfos | Spartak | 15/05/2021 18:00 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Đokić Branislav Sudija B: Blagojević Boban Kontrolor: Rakić Milan |
Obilić | Kikinda Grindex | 15/05/2021 18:00 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Mašić Zorica |
Šamot 65 | Crvenka | 15/05/2021 18:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Obućina Svetlana |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Proleter | Crvena zvezda Grundfos | 08/05/2021 18:00 | Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Knežić Vladimir |
Novi Pazar | Spartak | 08/05/2021 18:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Vidanović Nebojša |
Kikinda Grindex | Šamot 65 | 08/05/2021 18:00 | Branka Vujina bb, Kikinda |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: Vukićević Dejan |
Obilić | Crvenka | 08/05/2021 18:00 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Popadić Jovan |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Proleter | Obilić | 24/04/2021 18:00 | Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Černoh Zoran |
Novi Pazar | Kikinda Grindex | 24/04/2021 20:30 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Tasić Aleksandar |
Spartak | Šamot 65 | 24/04/2021 18:00 | Ferenca Sepa 3, Subotica |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Delegat: 58 |
Crvena zvezda Grundfos | Crvenka | 24/04/2021 18:30 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Popadić Jovan |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Šamot 65 | Proleter | 17/04/2021 19:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Tasić Aleksandar |
Crvenka | Novi Pazar | 17/04/2021 18:00 | Moše Pijade 30 |
Sudija A: Radaković Branko Sudija B: Bakmaz Nikola Kontrolor: Vukićević Dejan |
Obilić | Spartak | 17/04/2021 18:30 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Ivanović Boris |
Kikinda Grindex | Crvena zvezda Grundfos | 17/04/2021 18:00 | Branka Vujina bb, Kikinda |
Sudija A: Jevtić Đorđe Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Knežić Vladimir |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Proleter | Novi Pazar | 27/03/2021 18:00 | Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Sudija A: Jevtić Đorđe Sudija B: Jevtić Miloš Delegat: Mandić Ivan |
Spartak | Crvena zvezda Grundfos | 27/03/2021 18:00 | Ferenca Sepa 3, Subotica |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Černoh Zoran |
Kikinda Grindex | Obilić | 27/03/2021 18:00 | Branka Vujina bb, Kikinda |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Marić Branka |
Crvenka | Šamot 65 | 27/03/2021 18:00 | Moše Pijade 30 |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Vukićević Dejan |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Crvena zvezda Grundfos | Proleter | 20/03/2021 18:30 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Knežić Vladimir |
Spartak | Novi Pazar | 20/03/2021 18:00 | Ferenca Sepa 3, Subotica |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Delegat: 57 |
Šamot 65 | Kikinda Grindex | 20/03/2021 19:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Cvetković Dušan Sudija B: Nikolić Igor Delegat: Obućina Svetlana |
Crvenka | Obilić | 20/03/2021 18:00 | Moše Pijade 30 |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Tijanić Zoran |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Obilić | Proleter | 06/03/2021 17:00 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Marić Branka |
Kikinda Grindex | Novi Pazar | 07/03/2021 18:00 | Branka Vujina bb, Kikinda |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Popadić Jovan |
Šamot 65 | Spartak | 06/03/2021 19:30 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: 59 |
Crvenka | Crvena zvezda Grundfos | 05/03/2021 18:00 | Moše Pijade 30 |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Černoh Zoran |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Proleter | Šamot 65 | 28/02/2021 17:30 | Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Obućina Svetlana |
Novi Pazar | Crvenka | 28/02/2021 20:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Jevtić Đorđe Sudija B: Jevtić Miloš Delegat: Pavlović Saša |
Spartak | Obilić | 27/02/2021 18:00 | Ferenca Sepa 3, Subotica |
Sudija A: Mandić Ivan Sudija B: Kovačić Nemanja Delegat: Černoh Zoran |
Crvena zvezda Grundfos | Kikinda Grindex | 26/02/2021 19:00 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: 48 |