14. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Mokra Gora Rudar 17/12/2021 17:00 Mitrovačka bb, Novi Pazar   Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Černoh Zoran
 
Partizan Proleter 18/12/2021 19:00 Crnotravska 4   Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Železničar 1949 Spartak 18/12/2021 18:30 9. brigade   Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Dubočica 54 Šamot 65 17/12/2021 19:00 Vlajkova 193   Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Lazić Siniša

13. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Proleter Mokra Gora 11/12/2021 18:30 Karađorđev Trg bb   Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Vraneš Vera
 
Spartak Partizan 11/12/2021 18:00 Ferenca Sepa 3   Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Kontrolor: Mašić Zorica
Šamot 65 Železničar 1949 11/12/2021 19:00 Kneza Mihaila 33 c   Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Delegat: Mandić Ivan
 
Rudar Dubočica 54 11/12/2021 19:00 Bože Dimitrijevića bb   Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Nikolić Vladimir

12. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Mokra Gora Dubočica 54 04/12/2021 17:00 Mitrovačka bb, Novi Pazar   Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Lazić Siniša
Partizan Šamot 65 08/12/2021 17:30 Crnotravska 4   Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Železničar 1949 Rudar 05/12/2021 18:30 9. brigade   Sudija A: Sando Kovačević Danijela
  Sudija B: Jakovljević Dragana
  Delegat: Tasić Aleksandar
 
Proleter Spartak 04/12/2021 18:00 Karađorđev Trg bb   Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Kontrolor: Knežić Vladimir

11. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Spartak Mokra Gora 28/11/2021 19:00 Ferenca Sepa 3   Sudija A: Popov Zoran
  Sudija B: Ristić Goran
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Rudar Partizan 24/11/2021 19:00 Bože Dimitrijevića bb   Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Golubović Željko
 
Dubočica 54 Železničar 1949 26/11/2021 18:00 Vlajkova 193   Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Delegat: Tasić Aleksandar
 
Šamot 65 Proleter 27/11/2021 19:00 Kneza Mihaila 33 c   Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Kontrolor: Lazić Siniša

10. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Mokra Gora Železničar 1949 20/11/2021 19:30 Mitrovačka bb, Novi Pazar   Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Delegat: Tasić Aleksandar
 
Partizan Dubočica 54 20/11/2021 18:00 Crnotravska 4   Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Černoh Zoran
 
Proleter Rudar 20/11/2021 17:30 Karađorđev Trg bb   Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Spartak Šamot 65 20/11/2021 18:00 Ferenca Sepa 3   Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Kosanović Danijela
 

9. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Šamot 65 Mokra Gora 13/11/2021 19:00 Kneza Mihaila 33 c   Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Železničar 1949 Partizan 13/11/2021 17:30 9. brigade   Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Kontrolor: Nikolić Vladimir
Dubočica 54 Proleter 14/11/2021 18:00 Vlajkova 193   Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Rudar Spartak 13/11/2021 19:00 Bože Dimitrijevića bb   Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Adamović Zdravko

8. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Mokra Gora Partizan 11/11/2021 17:00 Mitrovačka bb, Novi Pazar   Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Janković Miroslav
Proleter Železničar 1949 10/11/2021 18:00 Karađorđev Trg bb   Sudija A: Popov Zoran
  Sudija B: Ristić Goran
  Delegat: Černoh Zoran
 
Spartak Dubočica 54 10/11/2021 18:30 Ferenca Sepa 3   Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Delegat: Kosanović Danijela
 
Šamot 65 Rudar 10/11/2021 19:00 Kneza Mihaila 33 c   Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Rakić Milan

7. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Rudar Mokra Gora 30/10/2021 19:00 Bože Dimitrijevića bb   Sudija A: Popov Zoran
  Sudija B: Ristić Goran
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Proleter Partizan 30/10/2021 18:30 Karađorđev Trg bb   Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Delegat: Mandić Ivan
 
Spartak Železničar 1949 31/10/2021 18:00 Ferenca Sepa 3   Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Vraneš Vera
 
Šamot 65 Dubočica 54 30/10/2021 19:00 Kneza Mihaila 33 c   Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Delegat: Pavlović Saša
 

6. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Mokra Gora Proleter 23/10/2021 16:00 Mitrovačka bb, Novi Pazar   Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Zdravković Goran
Partizan Spartak 28/10/2021 18:30 Crnotravska 4   Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Delegat: Mandić Ivan
 
Železničar 1949 Šamot 65 23/10/2021 18:00 9. brigade   Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Kontrolor: Janković Miroslav
Dubočica 54 Rudar 23/10/2021 18:00 Vlajkova 193   Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Delegat: Tasić Aleksandar
 

5. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Dubočica 54 Mokra Gora 16/10/2021 18:00 Vlajkova 193   Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Šamot 65 Partizan 13/10/2021 19:00 Kneza Mihaila 33 c   Sudija A: Grubački Darko
  Sudija B: Vojvodić Dušan
  Delegat: Popadić Jovan
 
Rudar Železničar 1949 16/10/2021 19:00 Bože Dimitrijevića bb   Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Spartak Proleter 16/10/2021 18:00 Ferenca Sepa 3   Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Kontrolor: Nikolić Vladimir

4. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Mokra Gora Spartak 09/10/2021 17:00 Mitrovačka bb, Novi Pazar   Sudija A: Kolavčić Ivan
  Sudija B: Kolavčić Bojan
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Partizan Rudar 09/10/2021 18:30 Crnotravska 4   Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Nikolić Vladimir
Železničar 1949 Dubočica 54 09/10/2021 19:00 9. brigade   Sudija A: Petrović Luka
  Sudija B: Cvetković Jovan
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Proleter Šamot 65 09/10/2021 18:00 Karađorđev Trg bb   Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Gašić Milan
 

3. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Železničar 1949 Mokra Gora 02/10/2021 16:00 9. brigade   Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Dubočica 54 Partizan 03/10/2021 18:00 Vlajkova 193   Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Marić Branka
Rudar Proleter 01/10/2021 18:30 Bože Dimitrijevića bb   Sudija A: Veličković Ivan
  Sudija B: Ilić Nikola
  Kontrolor: Janković Miroslav
Šamot 65 Spartak 02/10/2021 19:00 Kneza Mihaila 33 c   Sudija A: Antić Vanja
  Sudija B: Jakovljević Jelena
  Delegat: Mandić Ivan
 

2. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Mokra Gora Šamot 65 06/10/2021 17:00 Mitrovačka bb, Novi Pazar   Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Partizan Železničar 1949 25/09/2021 18:00 Crnotravska 4   Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Delegat: Ivanović Boris
 
Proleter Dubočica 54 25/09/2021 18:00 Karađorđev Trg bb   Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Rakić Milan
Spartak Rudar 25/09/2021 19:00 Ferenca Sepa 3   Sudija A: Grubački Darko
  Sudija B: Vojvodić Dušan
  Kontrolor: Knežić Vladimir

1. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Partizan Mokra Gora 19/09/2021 17:30 Crnotravska 4   Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Železničar 1949 Proleter 19/09/2021 18:30 9. brigade   Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Delegat: Tasić Aleksandar
 
Dubočica 54 Spartak 18/09/2021 18:00 Vlajkova 193   Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Kontrolor: Rakić Milan
Rudar Šamot 65 18/09/2021 19:00 Bože Dimitrijevića bb   Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Kontrolor: Vukićević Dejan