22. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Spartak Dubočica 54   Ferenca Sepa 3, Subotica Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Delegat: Mandić Ivan
Obilić Rudar   Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola
Kontrolor: Tijanić Zoran
Dinamo Partizan   Radivoja Koraća 11, Pančevo Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Delegat: Delić Milena
Kikinda Grindex Železničar 1949   Branka Vujina bb, Kikinda Sudija A: Blagojević Boban
Sudija B: Đokić Branislav
Delegat: Černoh Zoran
Proleter Crvena zvezda   Karađorđev Trg bb, Zrenjanin Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Kontrolor: Rakić Milan
Novi Pazar Šamot 65   Mitrovačka bb, Novi Pazar Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš
Kontrolor: Mašić Zorica
21. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Rudar Spartak Bože Dimitrijevića bb, Kostolac Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Delegat: Vidanović Nebojša
Partizan Obilić Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor
Kontrolor: Rakić Milan
Železničar 1949 Dinamo 9. brigade, Niš Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Delegat: Obućina Svetlana
Crvena zvezda Kikinda Grindex Ustanička 125 a, Beograd Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko
Kontrolor: Mašić Zorica
Šamot 65 Proleter Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad
Kontrolor: Vukićević Dejan
Dubočica 54 Novi Pazar Vlajkova 193, Leskovac Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Delegat: Mandić Ivan
20. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Spartak Novi Pazar Ferenca Sepa 3, Subotica Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Kontrolor: Marić Branka
Obilić Železničar 1949 Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Musić Nikola
Sudija B: Đurašinović Stevan
Delegat: Popadić Jovan
Dinamo Crvena zvezda Radivoja Koraća 11, Pančevo Sudija A: Jevtić Miloš
Sudija B: Jevtić Đorđe
Delegat: Černoh Zoran
Kikinda Grindex Šamot 65 Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja
Kontrolor: Đuričić Zoran
Proleter Dubočica 54 Karađorđev Trg bb, Zrenjanin Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Kontrolor: Adamović Zdravko
Rudar Partizan Bože Dimitrijevića bb, Kostolac Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad
Delegat: Delić Milena
19. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Partizan Spartak Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Delegat: Obućina Svetlana
Crvena zvezda Obilić Ustanička 125 a, Beograd Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Delegat: Mandić Ivan
Šamot 65 Dinamo Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola
Delegat: Golubović Željko
Dubočica 54 Kikinda Grindex Vlajkova 193, Leskovac Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko
Kontrolor: Vukićević Dejan
Novi Pazar Proleter Mitrovačka bb, Novi Pazar Sudija A: Đokić Branislav
Sudija B: Blagojević Boban
Kontrolor: Marić Branka
Železničar 1949 Rudar 9. brigade, Niš Sudija A: Grubački Darko
Sudija B: Vojvodić Dušan
Kontrolor: Živković Vladimir
18. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Spartak Proleter Ferenca Sepa 3, Subotica Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Kontrolor: Đuričić Zoran
Obilić Šamot 65 Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Kontrolor: Rakić Milan
Dinamo Dubočica 54 Radivoja Koraća 11, Pančevo Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko
Kontrolor: Mašić Zorica
Kikinda Grindex Novi Pazar Branka Vujina bb, Kikinda Sudija A: Jevtić Miloš
Sudija B: Jevtić Đorđe
Delegat: Delić Milena
Rudar Crvena zvezda Bože Dimitrijevića bb, Kostolac Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Delegat: Černoh Zoran
Partizan Železničar 1949 Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Kontrolor: Adamović Zdravko
17. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Železničar 1949 Spartak OŠ "Duško Radović" Đerdapska 45, Niš Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor
Delegat: Pavlović Saša
Dubočica 54 Obilić Vlajkova 193, Leskovac Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Delegat: Tasić Aleksandar
Novi Pazar Dinamo Mitrovačka bb, Novi Pazar Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad
Delegat: Jovanović Jovan
Proleter Kikinda Grindex Karađorđev Trg bb, Zrenjanin Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Kontrolor: Tijanić Zoran
Šamot 65 Rudar Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko
Delegat: Gašić Milan
Crvena zvezda Partizan Ustanička 125 a, Beograd Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Kontrolor: Marić Branka
16. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Spartak Kikinda Grindex Ferenca Sepa 3, Subotica Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko
Delegat: Mandić Ivan
Obilić Novi Pazar Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Grubački Darko
Sudija B: Vojvodić Dušan
Kontrolor: Adamović Zdravko
Dinamo Proleter Radivoja Koraća 11, Pančevo Sudija A: Đokić Branislav
Sudija B: Blagojević Boban
Kontrolor: Vukićević Dejan
Rudar Dubočica 54 Bože Dimitrijevića bb, Kostolac Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja
Kontrolor: Rakić Milan
Partizan Šamot 65 Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko
Delegat: Obućina Svetlana
Železničar 1949 Crvena zvezda 9. brigade, Niš Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Delegat: Jovanović Jovan
15. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Crvena zvezda Spartak Ustanička 125 a, Beograd Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Kontrolor: Đuričić Zoran
Proleter Obilić Karađorđev Trg bb, Zrenjanin Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad
Kontrolor: Tijanić Zoran
Kikinda Grindex Dinamo Branka Vujina bb, Kikinda Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Delegat: Černoh Zoran
Novi Pazar Rudar Mitrovačka bb, Novi Pazar Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko
Delegat: Popadić Jovan
Dubočica 54 Partizan Vlajkova 193, Leskovac Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Kontrolor: Živković Vladimir
Šamot 65 Železničar 1949 Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Delegat: Delić Milena
14. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Spartak Dinamo Ferenca Sepa 3, Subotica Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš
Delegat: Černoh Zoran
Obilić Kikinda Grindex Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Kontrolor: Mašić Zorica
Rudar Proleter Bože Dimitrijevića bb, Kostolac Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko
Kontrolor: Živković Vladimir
Partizan Novi Pazar Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Kontrolor: Vukićević Dejan
Železničar 1949 Dubočica 54 9. brigade, Niš Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Delegat: Mandić Ivan
Crvena zvezda Šamot 65 Ustanička 125 a, Beograd Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Delegat: Popadić Jovan
13. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Šamot 65 Spartak Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac Sudija A: Đokić Branislav
Sudija B: Blagojević Boban
Delegat: Delić Milena
Dinamo Obilić Radivoja Koraća 11, Pančevo Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš
Delegat: Gašić Milan
Kikinda Grindex Rudar Branka Vujina bb, Kikinda Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Delegat: Obućina Svetlana
Proleter Partizan Karađorđev Trg bb, Zrenjanin Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Kontrolor: Đuričić Zoran
Novi Pazar Železničar 1949 Mitrovačka bb, Novi Pazar Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Kontrolor: Tijanić Zoran
Dubočica 54 Crvena zvezda Vlajkova 193, Leskovac Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko
Kontrolor: Rakić Milan
12. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Spartak Obilić Ferenca Sepa 3, Subotica Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja
Kontrolor: Mašić Zorica
Rudar Dinamo Bože Dimitrijevića bb, Kostolac Sudija A: Grubački Darko
Sudija B: Vojvodić Dušan
Kontrolor: Vukićević Dejan
Partizan Kikinda Grindex Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Delegat: Kosanović Danijela
Železničar 1949 Proleter OŠ "Duško Radović" Đerdapska 45, Niš Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko
Kontrolor: Adamović Zdravko
Crvena zvezda Novi Pazar Ustanička 125 a, Beograd Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Delegat: Pavlović Saša
Šamot 65 Dubočica 54 Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko
Delegat: Vidanović Nebojša
11. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Dubočica 54 Spartak Vlajkova 193, Leskovac Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Delegat: Černoh Zoran
Rudar Obilić Bože Dimitrijevića bb, Kostolac Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Kontrolor: Rakić Milan
Partizan Dinamo Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko
Kontrolor: Mašić Zorica
Železničar 1949 Kikinda Grindex 9. brigade, Niš Sudija A: Đokić Branislav
Sudija B: Blagojević Boban
Kontrolor: Tijanić Zoran
Crvena zvezda Proleter Ustanička 125 a, Beograd Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Delegat: Popadić Jovan
Šamot 65 Novi Pazar Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš
Kontrolor: Živković Vladimir
10. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Spartak Rudar Ferenca Sepa 3, Subotica Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko
Kontrolor: Đuričić Zoran
Obilić Partizan Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Delegat: Gašić Milan
Dinamo Železničar 1949 Radivoja Koraća 11, Pančevo Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Delegat: Mandić Ivan
Kikinda Grindex Crvena zvezda Branka Vujina bb, Kikinda Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Delegat: Delić Milena
Proleter Šamot 65 Karađorđev Trg bb, Zrenjanin Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja
Delegat: Obućina Svetlana
Novi Pazar Dubočica 54 Mitrovačka bb, Novi Pazar Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Kontrolor: Marić Branka
9. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Novi Pazar Spartak Mitrovačka bb, Novi Pazar Sudija A: Đokić Branislav
Sudija B: Blagojević Boban
Kontrolor: Đuričić Zoran
Železničar 1949 Obilić 9. brigade, Niš Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš
Kontrolor: Adamović Zdravko
Crvena zvezda Dinamo Ustanička 125 a, Beograd Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Delegat: Golubović Željko
Šamot 65 Kikinda Grindex Branka Vujina bb, Kikinda Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Delegat: Černoh Zoran
Dubočica 54 Proleter Vlajkova 193, Leskovac Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko
Kontrolor: Živković Vladimir
Partizan Rudar Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Delegat: Delić Milena
8. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Spartak Partizan Ferenca Sepa 3, Subotica Sudija A: Grubački Darko
Sudija B: Vojvodić Dušan
Kontrolor: Marić Branka
Obilić Crvena zvezda Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Đokić Branislav
Sudija B: Blagojević Boban
Kontrolor: Mašić Zorica
Dinamo Šamot 65 Radivoja Koraća 11, Pančevo Sudija A: Musić Nikola
Sudija B: Đurašinović Stevan
Kontrolor: Tijanić Zoran
Kikinda Grindex Dubočica 54 Branka Vujina bb, Kikinda Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko
Delegat: Popadić Jovan
Proleter Novi Pazar Karađorđev Trg bb, Zrenjanin Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Kontrolor: Rakić Milan
Rudar Železničar 1949 Bože Dimitrijevića bb, Kostolac Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Delegat: Obućina Svetlana
7. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Proleter Spartak Karađorđev Trg bb, Zrenjanin Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Delegat: Gašić Milan
Šamot 65 Obilić Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Kontrolor: Đuričić Zoran
Dubočica 54 Dinamo Vlajkova 193, Leskovac Sudija A: Jevtić Miloš
Sudija B: Jevtić Đorđe
Delegat: Vidanović Nebojša
Novi Pazar Kikinda Grindex Mitrovačka bb, Novi Pazar Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Delegat: Mandić Ivan
Crvena zvezda Rudar Ustanička 125 a, Beograd Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor
Kontrolor: Tijanić Zoran
Železničar 1949 Partizan 9. brigade, Niš Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Delegat: Tasić Aleksandar
6. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Spartak Železničar 1949 Ferenca Sepa 3, Subotica Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko
Delegat: Kosanović Danijela
Obilić Dubočica 54 Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja
Kontrolor: Adamović Zdravko
Dinamo Novi Pazar Radivoja Koraća 11, Pančevo Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko
Kontrolor: Vukićević Dejan
Kikinda Grindex Proleter Branka Vujina bb, Kikinda Sudija A: Đokić Branislav
Sudija B: Blagojević Boban
Kontrolor: Rakić Milan
Rudar Šamot 65 Bože Dimitrijevića bb, Kostolac Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Delegat: Černoh Zoran
Partizan Crvena zvezda Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad
Delegat: Delić Milena
5. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Kikinda Grindex Spartak Branka Vujina bb, Kikinda Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš
Kontrolor: Tijanić Zoran
Novi Pazar Obilić Mitrovačka bb, Novi Pazar Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor
Delegat: Pavlović Saša
Proleter Dinamo Karađorđev Trg bb, Zrenjanin Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Delegat: Popadić Jovan
Dubočica 54 Rudar Vlajkova 193, Leskovac Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Delegat: Tasić Aleksandar
Šamot 65 Partizan Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad
Delegat: Obućina Svetlana
Crvena zvezda Železničar 1949 Ustanička 125 a, Beograd Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Kontrolor: Marić Branka
4. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Spartak Crvena zvezda Ferenca Sepa 3, Subotica Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja
Kontrolor: Vukićević Dejan
Obilić Proleter Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko
Delegat: Gašić Milan
Dinamo Kikinda Grindex Radivoja Koraća 11, Pančevo Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola
Kontrolor: Mašić Zorica
Rudar Novi Pazar Bože Dimitrijevića bb, Kostolac Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Delegat: Mandić Ivan
Partizan Dubočica 54 Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Đokić Branislav
Sudija B: Blagojević Boban
Delegat: Vidanović Nebojša
Železničar 1949 Šamot 65 9. brigade, Niš Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko
Kontrolor: Adamović Zdravko
3. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Dinamo Spartak Radivoja Koraća 11, Pančevo Sudija A: Grubački Darko
Sudija B: Vojvodić Dušan
Kontrolor: Đuričić Zoran
Kikinda Grindex Obilić Branka Vujina bb, Kikinda Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Delegat: Delić Milena
Proleter Rudar Karađorđev Trg bb, Zrenjanin Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš
Kontrolor: Marić Branka
Novi Pazar Partizan Mitrovačka bb, Novi Pazar Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja
Delegat: Černoh Zoran
Dubočica 54 Železničar 1949 Vlajkova 193, Leskovac Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Kontrolor: Tijanić Zoran
Šamot 65 Crvena zvezda Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Kontrolor: Rakić Milan
2. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Spartak Šamot 65 Ferenca Sepa 3, Subotica Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel
Kontrolor: Adamović Zdravko
Obilić Dinamo Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar
Kontrolor: Vukićević Dejan
Rudar Kikinda Grindex Bože Dimitrijevića bb, Kostolac Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Delegat: Vidanović Nebojša
Partizan Proleter Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko
Delegat: Obućina Svetlana
Železničar 1949 Novi Pazar 9. brigade, Niš Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Kontrolor: Mašić Zorica
Crvena zvezda Dubočica 54 Ustanička 125 a, Beograd Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko
Delegat: Mandić Ivan
1. kolo
Domaćin Gost Vreme Adresa Službena lica
Obilić Spartak Crnotravska 4, Beograd Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir
Kontrolor: Tijanić Zoran
Dinamo Rudar Radivoja Koraća 11, Pančevo Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko
Delegat: Delić Milena
Kikinda Grindex Partizan Branka Vujina bb, Kikinda Sudija A: Pandžić Aleksandar
Sudija B: Mošorinski Ivan
Kontrolor: Marić Branka
Proleter Železničar 1949 Karađorđev Trg bb, Zrenjanin Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan
Delegat: Černoh Zoran
Novi Pazar Crvena zvezda Mitrovačka bb, Novi Pazar Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad
Kontrolor: Rakić Milan
Dubočica 54 Šamot 65 Vlajkova 193, Leskovac Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan
Delegat: Popadić Jovan