Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Spartak | Dubočica 54 | Ferenca Sepa 3, Subotica |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Mandić Ivan |
|
Obilić | Rudar | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Radaković Branko Sudija B: Bakmaz Nikola Kontrolor: Tijanić Zoran |
|
Dinamo | Partizan | Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Delić Milena |
|
Kikinda Grindex | Železničar 1949 | Branka Vujina bb, Kikinda |
Sudija A: Blagojević Boban Sudija B: Đokić Branislav Delegat: Černoh Zoran |
|
Proleter | Crvena zvezda Grundfos | Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: Rakić Milan |
|
Novi Pazar | Šamot 65 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Jevtić Đorđe Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Mašić Zorica |
|
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Rudar | Spartak | 14/03/2020 19:00 | Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Vidanović Nebojša |
Partizan | Obilić | 14/03/2020 19:00 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Cvetković Dušan Sudija B: Nikolić Igor Kontrolor: Rakić Milan |
Železničar 1949 | Dinamo | 14/03/2020 18:30 | 9. brigade, Niš |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Obućina Svetlana |
Crvena zvezda Grundfos | Kikinda Grindex | 15/03/2020 18:00 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Kontrolor: Mašić Zorica |
Šamot 65 | Proleter | 14/03/2020 19:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Kontrolor: Vukićević Dejan |
Dubočica 54 | Novi Pazar | 15/03/2020 18:00 | Vlajkova 193, Leskovac |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Mandić Ivan |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Spartak | Novi Pazar | 07/03/2020 19:00 | Ferenca Sepa 3, Subotica |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Marić Branka |
Obilić | Železničar 1949 | 07/03/2020 19:30 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Musić Nikola Sudija B: Đurašinović Stevan Delegat: Popadić Jovan |
Dinamo | Crvena zvezda Grundfos | 08/03/2020 18:00 | Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Sudija A: Jevtić Miloš Sudija B: Jevtić Đorđe Delegat: Černoh Zoran |
Kikinda Grindex | Šamot 65 | 07/03/2020 19:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Mandić Ivan Sudija B: Kovačić Nemanja Kontrolor: 48 |
Proleter | Dubočica 54 | 07/03/2020 18:00 | Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: Adamović Zdravko |
Rudar | Partizan | 07/03/2020 19:00 | Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Delić Milena |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Partizan | Spartak | 01/03/2020 17:00 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Obućina Svetlana |
Crvena zvezda Grundfos | Obilić | 01/03/2020 20:00 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Mandić Ivan |
Šamot 65 | Dinamo | 29/02/2020 19:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Radaković Branko Sudija B: Bakmaz Nikola Delegat: 57 |
Dubočica 54 | Kikinda Grindex | 29/02/2020 18:00 | Vlajkova 193, Leskovac |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Kontrolor: Vukićević Dejan |
Novi Pazar | Proleter | 29/02/2020 18:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Đokić Branislav Sudija B: Blagojević Boban Kontrolor: Marić Branka |
Železničar 1949 | Rudar | 29/02/2020 18:30 | 9. brigade, Niš |
Sudija A: 32 Sudija B: 33 Kontrolor: 50 |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Spartak | Proleter | 22/02/2020 18:00 | Ferenca Sepa 3, Subotica |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: 48 |
Obilić | Šamot 65 | 22/02/2020 18:30 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Rakić Milan |
Dinamo | Dubočica 54 | 22/02/2020 19:00 | Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Mašić Zorica |
Kikinda Grindex | Novi Pazar | 22/02/2020 18:00 | Branka Vujina bb, Kikinda |
Sudija A: Jevtić Miloš Sudija B: Jevtić Đorđe Delegat: Delić Milena |
Rudar | Crvena zvezda Grundfos | 25/02/2020 18:30 | Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Černoh Zoran |
Partizan | Železničar 1949 | 26/02/2020 18:30 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: Adamović Zdravko |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Železničar 1949 | Spartak | 15/02/2020 17:30 | OŠ "Duško Radović" Đerdapska 45, Niš |
Sudija A: Cvetković Dušan Sudija B: Nikolić Igor Delegat: Pavlović Saša |
Dubočica 54 | Obilić | 15/02/2020 18:00 | Vlajkova 193, Leskovac |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Tasić Aleksandar |
Novi Pazar | Dinamo | 15/02/2020 18:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: 59 |
Proleter | Kikinda Grindex | 15/02/2020 18:00 | Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Tijanić Zoran |
Šamot 65 | Rudar | 15/02/2020 20:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: 55 |
Crvena zvezda Grundfos | Partizan | 17/02/2020 17:00 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Marić Branka |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Spartak | Kikinda Grindex | 08/02/2020 19:00 | Ferenca Sepa 3, Subotica |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Mandić Ivan |
Obilić | Novi Pazar | 08/02/2020 17:00 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: 32 Sudija B: 33 Kontrolor: Adamović Zdravko |
Dinamo | Proleter | 08/02/2020 19:00 | Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Sudija A: Đokić Branislav Sudija B: Blagojević Boban Kontrolor: Vukićević Dejan |
Rudar | Dubočica 54 | 08/02/2020 19:00 | Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Sudija A: Mandić Ivan Sudija B: Kovačić Nemanja Kontrolor: Rakić Milan |
Partizan | Šamot 65 | 08/02/2020 19:00 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Obućina Svetlana |
Železničar 1949 | Crvena zvezda Grundfos | 09/02/2020 18:00 | 9. brigade, Niš |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: 59 |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Crvena zvezda Grundfos | Spartak | 02/02/2020 19:30 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: 48 |
Proleter | Obilić | 02/02/2020 18:00 | Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Kontrolor: Tijanić Zoran |
Kikinda Grindex | Dinamo | 01/02/2020 18:00 | Branka Vujina bb, Kikinda |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Černoh Zoran |
Novi Pazar | Rudar | 01/02/2020 18:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Popadić Jovan |
Dubočica 54 | Partizan | 01/02/2020 19:00 | Vlajkova 193, Leskovac |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Kontrolor: 50 |
Šamot 65 | Železničar 1949 | 01/02/2020 20:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Delić Milena |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Spartak | Dinamo | 14/12/2019 19:00 | Ferenca Sepa 3, Subotica |
Sudija A: Jevtić Đorđe Sudija B: Jevtić Miloš Delegat: Černoh Zoran |
Obilić | Kikinda Grindex | 14/12/2019 20:30 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Kontrolor: Mašić Zorica |
Rudar | Proleter | 14/12/2019 19:00 | Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: 50 |
Partizan | Novi Pazar | 14/12/2019 18:30 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: Vukićević Dejan |
Železničar 1949 | Dubočica 54 | 15/12/2019 18:30 | 9. brigade, Niš |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Mandić Ivan |
Crvena zvezda Grundfos | Šamot 65 | 15/12/2019 18:00 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Popadić Jovan |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Šamot 65 | Spartak | 07/12/2019 19:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Đokić Branislav Sudija B: Blagojević Boban Delegat: Delić Milena |
Dinamo | Obilić | 07/12/2019 18:00 | Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Sudija A: Jevtić Đorđe Sudija B: Jevtić Miloš Delegat: 55 |
Kikinda Grindex | Rudar | 07/12/2019 18:00 | Branka Vujina bb, Kikinda |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Obućina Svetlana |
Proleter | Partizan | 08/12/2019 18:00 | Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: 48 |
Novi Pazar | Železničar 1949 | 07/12/2019 18:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Kontrolor: Tijanić Zoran |
Dubočica 54 | Crvena zvezda Grundfos | 08/12/2019 18:00 | Vlajkova 193, Leskovac |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Rakić Milan |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Spartak | Obilić | 30/11/2019 19:00 | Ferenca Sepa 3, Subotica |
Sudija A: Mandić Ivan Sudija B: Kovačić Nemanja Kontrolor: Mašić Zorica |
Rudar | Dinamo | 30/11/2019 19:00 | Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Sudija A: 32 Sudija B: 33 Kontrolor: Vukićević Dejan |
Partizan | Kikinda Grindex | 01/12/2019 19:30 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: 58 |
Železničar 1949 | Proleter | 02/12/2019 19:00 | OŠ "Duško Radović" Đerdapska 45, Niš |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Adamović Zdravko |
Crvena zvezda Grundfos | Novi Pazar | 30/11/2019 20:30 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Pavlović Saša |
Šamot 65 | Dubočica 54 | 30/11/2019 19:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Vidanović Nebojša |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Dubočica 54 | Spartak | 22/11/2019 19:00 | Vlajkova 193, Leskovac |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Černoh Zoran |
Rudar | Obilić | 23/11/2019 19:00 | Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Rakić Milan |
Partizan | Dinamo | 25/11/2019 18:30 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Mašić Zorica |
Železničar 1949 | Kikinda Grindex | 28/11/2019 17:30 | 9. brigade, Niš |
Sudija A: Đokić Branislav Sudija B: Blagojević Boban Kontrolor: Tijanić Zoran |
Crvena zvezda Grundfos | Proleter | 24/11/2019 19:00 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Popadić Jovan |
Šamot 65 | Novi Pazar | 23/11/2019 19:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Jevtić Đorđe Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: 50 |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Spartak | Rudar | 16/11/2019 19:00 | Ferenca Sepa 3, Subotica |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Kontrolor: 48 |
Obilić | Partizan | 17/11/2019 19:15 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: 55 |
Dinamo | Železničar 1949 | 13/11/2019 20:00 | Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Mandić Ivan |
Kikinda Grindex | Crvena zvezda Grundfos | 16/11/2019 18:00 | Branka Vujina bb, Kikinda |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Delić Milena |
Proleter | Šamot 65 | 16/11/2019 17:30 | Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Sudija A: Mandić Ivan Sudija B: Kovačić Nemanja Delegat: Obućina Svetlana |
Novi Pazar | Dubočica 54 | 16/11/2019 20:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: Marić Branka |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Novi Pazar | Spartak | 09/11/2019 19:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Đokić Branislav Sudija B: Blagojević Boban Kontrolor: 48 |
Železničar 1949 | Obilić | 09/11/2019 18:30 | 9. brigade, Niš |
Sudija A: Jevtić Đorđe Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Adamović Zdravko |
Crvena zvezda Grundfos | Dinamo | 09/11/2019 18:00 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: 57 |
Šamot 65 | Kikinda Grindex | 09/11/2019 18:00 | Branka Vujina bb, Kikinda |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Černoh Zoran |
Dubočica 54 | Proleter | 09/11/2019 17:30 | Vlajkova 193, Leskovac |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Kontrolor: 50 |
Partizan | Rudar | 09/11/2019 18:30 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Delić Milena |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Spartak | Partizan | 02/11/2019 19:00 | Ferenca Sepa 3, Subotica |
Sudija A: 32 Sudija B: 33 Kontrolor: Marić Branka |
Obilić | Crvena zvezda Grundfos | 02/11/2019 17:30 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Đokić Branislav Sudija B: Blagojević Boban Kontrolor: Mašić Zorica |
Dinamo | Šamot 65 | 03/11/2019 19:00 | Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Sudija A: Musić Nikola Sudija B: Đurašinović Stevan Kontrolor: Tijanić Zoran |
Kikinda Grindex | Dubočica 54 | 03/11/2019 18:00 | Branka Vujina bb, Kikinda |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Popadić Jovan |
Proleter | Novi Pazar | 04/11/2019 18:00 | Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Rakić Milan |
Rudar | Železničar 1949 | 02/11/2019 19:00 | Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Obućina Svetlana |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Proleter | Spartak | 30/10/2019 19:30 | Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: 55 |
Šamot 65 | Obilić | 30/10/2019 19:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: 48 |
Dubočica 54 | Dinamo | 30/10/2019 18:00 | Vlajkova 193, Leskovac |
Sudija A: Jevtić Miloš Sudija B: Jevtić Đorđe Delegat: Vidanović Nebojša |
Novi Pazar | Kikinda Grindex | 30/10/2019 18:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Mandić Ivan |
Crvena zvezda Grundfos | Rudar | 30/10/2019 20:30 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Cvetković Dušan Sudija B: Nikolić Igor Kontrolor: Tijanić Zoran |
Železničar 1949 | Partizan | 30/10/2019 18:30 | 9. brigade, Niš |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Tasić Aleksandar |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Spartak | Železničar 1949 | 19/10/2019 19:00 | Ferenca Sepa 3, Subotica |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: 58 |
Obilić | Dubočica 54 | 19/10/2019 18:30 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Mandić Ivan Sudija B: Kovačić Nemanja Kontrolor: Adamović Zdravko |
Dinamo | Novi Pazar | 20/10/2019 19:00 | Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Kontrolor: Vukićević Dejan |
Kikinda Grindex | Proleter | 19/10/2019 19:00 | Branka Vujina bb, Kikinda |
Sudija A: Đokić Branislav Sudija B: Blagojević Boban Kontrolor: Rakić Milan |
Rudar | Šamot 65 | 18/10/2019 19:00 | Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Černoh Zoran |
Partizan | Crvena zvezda Grundfos | 21/10/2019 18:00 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Delić Milena |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Kikinda Grindex | Spartak | 11/10/2019 20:00 | Branka Vujina bb, Kikinda |
Sudija A: Jevtić Đorđe Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Tijanić Zoran |
Novi Pazar | Obilić | 12/10/2019 18:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Cvetković Dušan Sudija B: Nikolić Igor Delegat: Pavlović Saša |
Proleter | Dinamo | 16/10/2019 19:30 | Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Popadić Jovan |
Dubočica 54 | Rudar | 12/10/2019 18:00 | Vlajkova 193, Leskovac |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Tasić Aleksandar |
Šamot 65 | Partizan | 12/10/2019 20:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Obućina Svetlana |
Crvena zvezda Grundfos | Železničar 1949 | 12/10/2019 19:00 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Marić Branka |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Spartak | Crvena zvezda Grundfos | 05/10/2019 19:00 | Ferenca Sepa 3, Subotica |
Sudija A: Mandić Ivan Sudija B: Kovačić Nemanja Kontrolor: Vukićević Dejan |
Obilić | Proleter | 05/10/2019 17:00 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: 55 |
Dinamo | Kikinda Grindex | 02/10/2019 20:00 | Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Sudija A: Radaković Branko Sudija B: Bakmaz Nikola Kontrolor: Mašić Zorica |
Rudar | Novi Pazar | 05/10/2019 19:00 | Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Mandić Ivan |
Partizan | Dubočica 54 | 05/10/2019 19:00 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Đokić Branislav Sudija B: Blagojević Boban Delegat: Vidanović Nebojša |
Železničar 1949 | Šamot 65 | 08/10/2019 18:30 | 9. brigade, Niš |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Kontrolor: Adamović Zdravko |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Dinamo | Spartak | 29/09/2019 19:00 | Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Sudija A: 32 Sudija B: 33 Kontrolor: 48 |
Kikinda Grindex | Obilić | 28/09/2019 19:00 | Branka Vujina bb, Kikinda |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Delić Milena |
Proleter | Rudar | 29/09/2019 18:00 | Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Sudija A: Jevtić Đorđe Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Marić Branka |
Novi Pazar | Partizan | 28/09/2019 18:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Mandić Ivan Sudija B: Kovačić Nemanja Delegat: Černoh Zoran |
Dubočica 54 | Železničar 1949 | 28/09/2019 18:00 | Vlajkova 193, Leskovac |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Tijanić Zoran |
Šamot 65 | Crvena zvezda Grundfos | 28/09/2019 19:00 | Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: Rakić Milan |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Spartak | Šamot 65 | 20/09/2019 19:00 | Ferenca Sepa 3, Subotica |
Sudija A: Milosavljević Boriša Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Adamović Zdravko |
Obilić | Dinamo | 22/09/2019 20:00 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Mošorinski Ivan Sudija B: Pandžić Aleksandar Kontrolor: Vukićević Dejan |
Rudar | Kikinda Grindex | 21/09/2019 19:00 | Bože Dimitrijevića bb, Kostolac |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Vidanović Nebojša |
Partizan | Proleter | 21/09/2019 19:00 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Nenadić Branislav Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Obućina Svetlana |
Železničar 1949 | Novi Pazar | 21/09/2019 17:30 | 9. brigade, Niš |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Mašić Zorica |
Crvena zvezda Grundfos | Dubočica 54 | 21/09/2019 20:00 | Ustanička 125 a, Beograd |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Mandić Ivan |
Domaćin | Gost | Vreme | Adresa | Službena lica |
---|---|---|---|---|
Obilić | Spartak | 15/09/2019 17:30 | Crnotravska 4, Beograd |
Sudija A: Sekulić Marko Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Tijanić Zoran |
Dinamo | Rudar | 13/09/2019 19:00 | Radivoja Koraća 11, Pančevo |
Sudija A: Alimpić Milenko Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Delić Milena |
Kikinda Grindex | Partizan | 15/09/2019 19:00 | Branka Vujina bb, Kikinda |
Sudija A: Pandžić Aleksandar Sudija B: Mošorinski Ivan Kontrolor: Marić Branka |
Proleter | Železničar 1949 | 14/09/2019 18:00 | Karađorđev Trg bb, Zrenjanin |
Sudija A: Kovač Goran Sudija B: Milosavljević Srđan Delegat: Černoh Zoran |
Novi Pazar | Crvena zvezda Grundfos | 14/09/2019 18:00 | Mitrovačka bb, Novi Pazar |
Sudija A: Stojković Dušan Sudija B: Nikolić Nenad Kontrolor: Rakić Milan |
Dubočica 54 | Šamot 65 | 14/09/2019 18:00 | Vlajkova 193, Leskovac |
Sudija A: Boričić Marko Sudija B: Marković Dejan Delegat: Popadić Jovan |