Super liga / Plej aut (M)

Делегирање


6. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Vranje 1957
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Mandić Ivan
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Ub
  Судија А: Cvetković Jovan
  Судија Б: Petrović Luka
  Контролор: Savković Milan
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Jugović
  Судија А: Kolavčić Ivan
  Судија Б: Kolavčić Bojan
  Делегат: Obućina Svetlana
 
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Obilić
  Судија А: Musić Nikola
  Судија Б: Đurašinović Stevan
  Контролор: Vuković Desimir

5. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Proleter
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Делегат: Mandić Ivan
 
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
Dubočica 54
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Obućina Svetlana
 
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Vučić Vladimir
  Судија Б: Obradović Marko
  Делегат: Pavlović Saša
 
Ub

SH "Ub", Sportska 1, Ub
Vranje 1957
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Контролор: Lazić Siniša

4. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Ub
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Černoh Zoran
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Obilić
  Судија А: Vučić Vladimir
  Судија Б: Obradović Marko
  Делегат: Perić Dejan
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Radnički (M)
  Судија А: Popov Zoran
  Судија Б: Ristić Goran
  Контролор: Sekulić Milivoj
Vranje 1957

SH "Vranje", Bulevar AVNOJ-a 1, Vranje
Jugović
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Ivanović Boris
 

3. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Proleter
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Mitrović Slavoljub
 
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Dubočica 54
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Контролор: Nedeljković Miroslav
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Vranje 1957
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Делегат: Ivanović Boris
 
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
Ub
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Контролор: Savković Milan

2. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Jugović
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Černoh Zoran
 
Vranje 1957

SH "Vranje", Bulevar AVNOJ-a 1, Vranje
Radnički (M)
  Судија А: Cvetković Jovan
  Судија Б: Petrović Luka
  Контролор: Lazić Siniša
Ub

SH "Ub", Sportska 1, Ub
Obilić
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Mitrović Slavoljub
 

1. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Proleter
  Судија А: Cvetković Jovan
  Судија Б: Petrović Luka
  Делегат: Sokolović Goran
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Vranje 1957
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Делегат: Perić Dejan
 
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Ub
  Судија А: Popov Zoran
  Судија Б: Ristić Goran
  Контролор: Mašić Zorica
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Jugović
  Судија А: Antić Vanja
  Судија Б: Jakovljević Jelena
  Делегат: Obućina Svetlana