ARKUS liga / Grupa A

Delegiranje


14. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Crvenka

Moše Pijade 30
Dubočica 54
  Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Delegat: Černoh Zoran
 
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Proleter
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Golubović Željko
 
Dinamo

Radivoja Koraća bb, Pančevo
Kikinda Grindex
  Sudija A: Kolak Spasoje
  Sudija B: Milošević Stanislav
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Partizan

Crnotravska 4, Beograd
Spartak
  Sudija A: Veličković Ivan
  Sudija B: Ilić Nikola
  Delegat: Popadić Jovan
 

13. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Crvenka
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Delegat: Jovanović Jovan
 
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Vojvodina
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Kosanović Danijela
 
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Dinamo
  Sudija A: Kolavčić Bojan
  Sudija B: Kolavčić Ivan
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Dubočica 54

Vlajkova 193, Leskovac
Partizan
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Kontrolor: Rakić Milan

12. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Crvenka

Moše Pijade 30
Partizan
  Sudija A: Veličković Ivan
  Sudija B: Ilić Nikola
  Delegat: Mandić Ivan
 
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Spartak
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Delegat: Golubović Željko
 
Dinamo

Radivoja Koraća bb, Pančevo
Dubočica 54
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Lazić Siniša
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Kikinda Grindex
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Adamović Zdravko

11. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Crvenka
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Mašić Zorica
Dubočica 54

Vlajkova 193, Leskovac
Vojvodina
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Lazić Siniša
Partizan

Crnotravska 4, Beograd
Dinamo
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Proleter
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Popadić Jovan
 

10. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Crvenka

Moše Pijade 30
Dinamo
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Ivanović Boris
 
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Partizan
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Marić Branka
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Dubočica 54
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Spartak
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Delegat: Černoh Zoran
 

9. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Crvenka
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Dinamo

Radivoja Koraća bb, Pančevo
Vojvodina
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Kontrolor: Lazić Siniša
Partizan

Crnotravska 4, Beograd
Proleter
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Kontrolor: Marić Branka
Dubočica 54

Vlajkova 193, Leskovac
Kikinda Grindex
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Delegat: Tasić Aleksandar
 

8. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Crvenka

Moše Pijade 30
Vojvodina
  Sudija A: Veličković Ivan
  Sudija B: Ilić Nikola
  Delegat: Popadić Jovan
 
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Dinamo
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Partizan
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Delić Milena
 
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Dubočica 54
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Černoh Zoran
 

7. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Dubočica 54

Vlajkova 193, Leskovac
Crvenka
  Sudija A: Đokić Branislav
  Sudija B: Blagojević Boban
  Kontrolor: Lazić Siniša
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Vojvodina
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Delegat: Mandić Ivan
 
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Dinamo
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Mašić Zorica
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Partizan
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Knežić Vladimir

6. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Crvenka

Moše Pijade 30
Proleter
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Kontrolor: Tijanić Zoran
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Kikinda Grindex
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Dinamo

Radivoja Koraća bb, Pančevo
Spartak
  Sudija A: Dauti Bojan
  Sudija B: Minić Uroš
  Delegat: Kosanović Danijela
 
Partizan

Crnotravska 4, Beograd
Dubočica 54
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Kontrolor: Đuričić Zoran

5. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Partizan

Crnotravska 4, Beograd
Crvenka
  Sudija A: Veličković Ivan
  Sudija B: Ilić Nikola
  Delegat: Mandić Ivan
 
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Vojvodina
  Sudija A: Grubački Darko
  Sudija B: Vojvodić Dušan
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Dubočica 54

Vlajkova 193, Leskovac
Dinamo
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Kontrolor: Mašić Zorica
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Proleter
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Golubović Željko
 

4. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Crvenka

Moše Pijade 30
Kikinda Grindex
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Delić Milena
 
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Dubočica 54
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Dinamo

Radivoja Koraća bb, Pančevo
Partizan
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Ivanović Boris
 
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Spartak
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Vukićević Dejan

3. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Dinamo

Radivoja Koraća bb, Pančevo
Crvenka
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Golubović Željko
 
Partizan

Crnotravska 4, Beograd
Vojvodina
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Lazić Siniša
Dubočica 54

Vlajkova 193, Leskovac
Proleter
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Kontrolor: Rakić Milan
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Kikinda Grindex
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Delegat: Kosanović Danijela
 

2. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Crvenka

Moše Pijade 30
Spartak
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Kontrolor: Mašić Zorica
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Dinamo
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Delić Milena
 
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Partizan
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Delegat: Černoh Zoran
 
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Dubočica 54
  Sudija A: Đokić Branislav
  Sudija B: Blagojević Boban
  Kontrolor: Adamović Zdravko

1. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Crvenka
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Kontrolor: Mašić Zorica
Dinamo

Radivoja Koraća bb, Pančevo
Proleter
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Partizan

Crnotravska 4, Beograd
Kikinda Grindex
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Kontrolor: Rakić Milan
Dubočica 54

Vlajkova 193, Leskovac
Spartak
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Lazić Siniša