ARKUS liga / Grupa B

Delegiranje


6. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Radnički

Grada Sirena 15, Kragujevac
Crvena zvezda
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Ivanović Boris
 
Metaloplastika

Masarkova 13 (gimnazija), Šabac
Obilić
  Sudija A: Đokić Branislav
  Sudija B: Blagojević Boban
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Železničar 1949

9. brigade, Niš
Šamot 65
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Pavlović Saša
 
Novi Pazar

Mitrovačka bb, Novi Pazar
Rudar
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Delegat: Jovanović Jovan
 

5. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Novi Pazar

Mitrovačka bb, Novi Pazar
Radnički
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Kontrolor: Rakić Milan
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac
Metaloplastika
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Kontrolor: Tijanić Zoran
Rudar

Bože Dimitrijevića bb, Kostolac
Železničar 1949
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Delegat: Černoh Zoran
 
Obilić

  Crnotravska 4, Beograd
Crvena zvezda
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Delić Milena
 

4. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Radnički

Grada Sirena 15, Kragujevac
Obilić
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Metaloplastika

Masarkova 13 (gimnazija), Šabac
Rudar
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Železničar 1949

9. brigade, Niš
Novi Pazar
  Sudija A: Đokić Branislav
  Sudija B: Blagojević Boban
  Delegat: Tasić Aleksandar
 
Crvena zvezda

Ustanička 125 a, Beograd
Šamot 65
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Delegat: Obućina Svetlana
 

3. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Železničar 1949

9. brigade, Niš
Radnički
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Delegat: Jovanović Jovan
 
Novi Pazar

Mitrovačka bb, Novi Pazar
Metaloplastika
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Kontrolor: Tijanić Zoran
Rudar

Bože Dimitrijevića bb, Kostolac
Crvena zvezda
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Marić Branka
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac
Obilić
  Sudija A: Grubački Darko
  Sudija B: Vojvodić Dušan
  Delegat: Černoh Zoran
 

2. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Radnički

Grada Sirena 15, Kragujevac
Šamot 65
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Metaloplastika

Masarkova 13 (gimnazija), Šabac
Železničar 1949
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Pavlović Saša
 
Crvena zvezda

Ustanička 125 a, Beograd
Novi Pazar
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Mandić Ivan
 
Obilić

Crnotravska 4, Beograd
Rudar
  Sudija A: Veličković Ivan
  Sudija B: Ilić Nikola
  Kontrolor: Vukićević Dejan

1. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Metaloplastika

Masarkova 13 (gimnazija), Šabac
Radnički
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Popadić Jovan
 
Železničar 1949

9. brigade, Niš
Crvena zvezda
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Novi Pazar

Mitrovačka bb, Novi Pazar
Obilić
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Marić Branka
Rudar

Bože Dimitrijevića bb, Kostolac
Šamot 65
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Tijanić Zoran