ARKUS liga / Plej aut

Delegiranje


12. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Obilić
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Lazić Siniša
Novi Pazar

Mitrovačka bb, Novi Pazar
Kikinda Grindex
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Tasić Aleksandar
 
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Šamot 65
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Kosanović Danijela
 
Crvena zvezda

Ustanička 125 a, Beograd
Crvenka
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Popadić Jovan
 

11. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac
Proleter
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Delegat: Tasić Aleksandar
 
Crvenka

Moše Pijade 30
Novi Pazar
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Obilić

Crnotravska 4, Beograd
Spartak
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Ivanović Boris
 
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Crvena zvezda
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Knežić Vladimir

10. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Novi Pazar
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Delegat: Mandić Ivan
 
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Crvena zvezda
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Černoh Zoran
 
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Obilić
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Marić Branka
Crvenka

Moše Pijade 30
Šamot 65
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Vukićević Dejan

9. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Crvena zvezda

Ustanička 125 a, Beograd
Proleter
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Novi Pazar
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Golubović Željko
 
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac
Kikinda Grindex
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Crvenka

Moše Pijade 30
Obilić
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Tijanić Zoran

8. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Obilić

Crnotravska 4, Beograd
Proleter
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Marić Branka
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Novi Pazar
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Popadić Jovan
 
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac
Spartak
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Delegat: Jovanović Jovan
 
Crvenka

Moše Pijade 30
Crvena zvezda
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Černoh Zoran
 

7. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Šamot 65
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Novi Pazar

Mitrovačka bb, Novi Pazar
Crvenka
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Delegat: Pavlović Saša
 
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Obilić
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Delegat: Černoh Zoran
 
Crvena zvezda

Ustanička 125 a, Beograd
Kikinda Grindex
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Đuričić Zoran