/ Prvi deo

Delegiranje


22. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Spartak

  Ferenca Sepa 3, Subotica
Dubočica 54
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Mandić Ivan
 
Obilić

  Crnotravska 4, Beograd
Rudar
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Kontrolor: Tijanić Zoran
Dinamo

  Radivoja Koraća 11, Pančevo
Partizan
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Delić Milena
 
Kikinda Grindex

  Branka Vujina bb, Kikinda
Železničar 1949
  Sudija A: Blagojević Boban
  Sudija B: Đokić Branislav
  Delegat: Černoh Zoran
 
Proleter

  Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Crvena zvezda
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Rakić Milan
Novi Pazar

  Mitrovačka bb, Novi Pazar
Šamot 65
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Mašić Zorica

21. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Rudar

Bože Dimitrijevića bb, Kostolac
Spartak
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Partizan

Crnotravska 4, Beograd
Obilić
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Kontrolor: Rakić Milan
Železničar 1949

9. brigade, Niš
Dinamo
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Crvena zvezda

Ustanička 125 a, Beograd
Kikinda Grindex
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Kontrolor: Mašić Zorica
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac
Proleter
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Dubočica 54

Vlajkova 193, Leskovac
Novi Pazar
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Mandić Ivan
 

20. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Novi Pazar
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Marić Branka
Obilić

Crnotravska 4, Beograd
Železničar 1949
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Popadić Jovan
 
Dinamo

Radivoja Koraća 11, Pančevo
Crvena zvezda
  Sudija A: Jevtić Miloš
  Sudija B: Jevtić Đorđe
  Delegat: Černoh Zoran
 
Kikinda Grindex

Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac
Šamot 65
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Dubočica 54
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Rudar

Bože Dimitrijevića bb, Kostolac
Partizan
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Delegat: Delić Milena
 

19. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Partizan

Crnotravska 4, Beograd
Spartak
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Crvena zvezda

Ustanička 125 a, Beograd
Obilić
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Mandić Ivan
 
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac
Dinamo
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Delegat: Golubović Željko
 
Dubočica 54

Vlajkova 193, Leskovac
Kikinda Grindex
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Novi Pazar

Mitrovačka bb, Novi Pazar
Proleter
  Sudija A: Đokić Branislav
  Sudija B: Blagojević Boban
  Kontrolor: Marić Branka
Železničar 1949

9. brigade, Niš
Rudar
  Sudija A: Grubački Darko
  Sudija B: Vojvodić Dušan
  Kontrolor: Živković Vladimir

18. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Proleter
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Obilić

Crnotravska 4, Beograd
Šamot 65
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Rakić Milan
Dinamo

Radivoja Koraća 11, Pančevo
Dubočica 54
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Mašić Zorica
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Novi Pazar
  Sudija A: Jevtić Miloš
  Sudija B: Jevtić Đorđe
  Delegat: Delić Milena
 
Rudar

Bože Dimitrijevića bb, Kostolac
Crvena zvezda
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Černoh Zoran
 
Partizan

Crnotravska 4, Beograd
Železničar 1949
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Adamović Zdravko

17. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Železničar 1949

OŠ "Duško Radović" Đerdapska 45, Niš
Spartak
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Delegat: Pavlović Saša
 
Dubočica 54

Vlajkova 193, Leskovac
Obilić
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Delegat: Tasić Aleksandar
 
Novi Pazar

Mitrovačka bb, Novi Pazar
Dinamo
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Delegat: Jovanović Jovan
 
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Kikinda Grindex
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Tijanić Zoran
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac
Rudar
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Gašić Milan
 
Crvena zvezda

Ustanička 125 a, Beograd
Partizan
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Marić Branka

16. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Kikinda Grindex
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Mandić Ivan
 
Obilić

Crnotravska 4, Beograd
Novi Pazar
  Sudija A: Grubački Darko
  Sudija B: Vojvodić Dušan
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Dinamo

Radivoja Koraća 11, Pančevo
Proleter
  Sudija A: Đokić Branislav
  Sudija B: Blagojević Boban
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Rudar

Bože Dimitrijevića bb, Kostolac
Dubočica 54
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Kontrolor: Rakić Milan
Partizan

Crnotravska 4, Beograd
Šamot 65
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Železničar 1949

9. brigade, Niš
Crvena zvezda
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Jovanović Jovan
 

15. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Crvena zvezda

Ustanička 125 a, Beograd
Spartak
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Obilić
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Kontrolor: Tijanić Zoran
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Dinamo
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Černoh Zoran
 
Novi Pazar

Mitrovačka bb, Novi Pazar
Rudar
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Popadić Jovan
 
Dubočica 54

Vlajkova 193, Leskovac
Partizan
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Kontrolor: Živković Vladimir
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac
Železničar 1949
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Delić Milena
 

14. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Dinamo
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Delegat: Černoh Zoran
 
Obilić

Crnotravska 4, Beograd
Kikinda Grindex
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Kontrolor: Mašić Zorica
Rudar

Bože Dimitrijevića bb, Kostolac
Proleter
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Živković Vladimir
Partizan

Crnotravska 4, Beograd
Novi Pazar
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Železničar 1949

9. brigade, Niš
Dubočica 54
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Delegat: Mandić Ivan
 
Crvena zvezda

Ustanička 125 a, Beograd
Šamot 65
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Popadić Jovan
 

13. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac
Spartak
  Sudija A: Đokić Branislav
  Sudija B: Blagojević Boban
  Delegat: Delić Milena
 
Dinamo

Radivoja Koraća 11, Pančevo
Obilić
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Delegat: Gašić Milan
 
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Rudar
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Partizan
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Novi Pazar

Mitrovačka bb, Novi Pazar
Železničar 1949
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Kontrolor: Tijanić Zoran
Dubočica 54

Vlajkova 193, Leskovac
Crvena zvezda
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Rakić Milan

12. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Obilić
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Kontrolor: Mašić Zorica
Rudar

Bože Dimitrijevića bb, Kostolac
Dinamo
  Sudija A: Grubački Darko
  Sudija B: Vojvodić Dušan
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Partizan

Crnotravska 4, Beograd
Kikinda Grindex
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Kosanović Danijela
 
Železničar 1949

OŠ "Duško Radović" Đerdapska 45, Niš
Proleter
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Crvena zvezda

Ustanička 125 a, Beograd
Novi Pazar
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Pavlović Saša
 
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac
Dubočica 54
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Vidanović Nebojša
 

11. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Dubočica 54

Vlajkova 193, Leskovac
Spartak
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Černoh Zoran
 
Rudar

Bože Dimitrijevića bb, Kostolac
Obilić
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Rakić Milan
Partizan

Crnotravska 4, Beograd
Dinamo
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Mašić Zorica
Železničar 1949

9. brigade, Niš
Kikinda Grindex
  Sudija A: Đokić Branislav
  Sudija B: Blagojević Boban
  Kontrolor: Tijanić Zoran
Crvena zvezda

Ustanička 125 a, Beograd
Proleter
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Delegat: Popadić Jovan
 
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac
Novi Pazar
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Živković Vladimir

10. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Rudar
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Obilić

Crnotravska 4, Beograd
Partizan
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Delegat: Gašić Milan
 
Dinamo

Radivoja Koraća 11, Pančevo
Železničar 1949
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Mandić Ivan
 
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Crvena zvezda
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Delić Milena
 
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Šamot 65
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Novi Pazar

Mitrovačka bb, Novi Pazar
Dubočica 54
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Kontrolor: Marić Branka

9. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Novi Pazar

Mitrovačka bb, Novi Pazar
Spartak
  Sudija A: Đokić Branislav
  Sudija B: Blagojević Boban
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Železničar 1949

9. brigade, Niš
Obilić
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Crvena zvezda

Ustanička 125 a, Beograd
Dinamo
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Golubović Željko
 
Šamot 65

Branka Vujina bb, Kikinda
Kikinda Grindex
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Delegat: Černoh Zoran
 
Dubočica 54

Vlajkova 193, Leskovac
Proleter
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Kontrolor: Živković Vladimir
Partizan

Crnotravska 4, Beograd
Rudar
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Delić Milena
 

8. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Partizan
  Sudija A: Grubački Darko
  Sudija B: Vojvodić Dušan
  Kontrolor: Marić Branka
Obilić

Crnotravska 4, Beograd
Crvena zvezda
  Sudija A: Đokić Branislav
  Sudija B: Blagojević Boban
  Kontrolor: Mašić Zorica
Dinamo

Radivoja Koraća 11, Pančevo
Šamot 65
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Kontrolor: Tijanić Zoran
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Dubočica 54
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Popadić Jovan
 
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Novi Pazar
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Rakić Milan
Rudar

Bože Dimitrijevića bb, Kostolac
Železničar 1949
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Obućina Svetlana
 

7. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Spartak
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Gašić Milan
 
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac
Obilić
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Dubočica 54

Vlajkova 193, Leskovac
Dinamo
  Sudija A: Jevtić Miloš
  Sudija B: Jevtić Đorđe
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Novi Pazar

Mitrovačka bb, Novi Pazar
Kikinda Grindex
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Mandić Ivan
 
Crvena zvezda

Ustanička 125 a, Beograd
Rudar
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Kontrolor: Tijanić Zoran
Železničar 1949

9. brigade, Niš
Partizan
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Delegat: Tasić Aleksandar
 

6. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Železničar 1949
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Kosanović Danijela
 
Obilić

Crnotravska 4, Beograd
Dubočica 54
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Dinamo

Radivoja Koraća 11, Pančevo
Novi Pazar
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Proleter
  Sudija A: Đokić Branislav
  Sudija B: Blagojević Boban
  Kontrolor: Rakić Milan
Rudar

Bože Dimitrijevića bb, Kostolac
Šamot 65
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Černoh Zoran
 
Partizan

Crnotravska 4, Beograd
Crvena zvezda
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Delegat: Delić Milena
 

5. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Spartak
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Tijanić Zoran
Novi Pazar

Mitrovačka bb, Novi Pazar
Obilić
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Delegat: Pavlović Saša
 
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Dinamo
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Popadić Jovan
 
Dubočica 54

Vlajkova 193, Leskovac
Rudar
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Delegat: Tasić Aleksandar
 
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac
Partizan
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Crvena zvezda

Ustanička 125 a, Beograd
Železničar 1949
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Marić Branka

4. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Crvena zvezda
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Obilić

Crnotravska 4, Beograd
Proleter
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Gašić Milan
 
Dinamo

Radivoja Koraća 11, Pančevo
Kikinda Grindex
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Kontrolor: Mašić Zorica
Rudar

Bože Dimitrijevića bb, Kostolac
Novi Pazar
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Mandić Ivan
 
Partizan

Crnotravska 4, Beograd
Dubočica 54
  Sudija A: Đokić Branislav
  Sudija B: Blagojević Boban
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Železničar 1949

9. brigade, Niš
Šamot 65
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Kontrolor: Adamović Zdravko

3. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Dinamo

Radivoja Koraća 11, Pančevo
Spartak
  Sudija A: Grubački Darko
  Sudija B: Vojvodić Dušan
  Kontrolor: Đuričić Zoran
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Obilić
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Delić Milena
 
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Rudar
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Marić Branka
Novi Pazar

Mitrovačka bb, Novi Pazar
Partizan
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Delegat: Černoh Zoran
 
Dubočica 54

Vlajkova 193, Leskovac
Železničar 1949
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Tijanić Zoran
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c, Aranđelovac
Crvena zvezda
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Rakić Milan

2. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Spartak

Ferenca Sepa 3, Subotica
Šamot 65
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Obilić

Crnotravska 4, Beograd
Dinamo
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Rudar

Bože Dimitrijevića bb, Kostolac
Kikinda Grindex
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Partizan

Crnotravska 4, Beograd
Proleter
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Železničar 1949

9. brigade, Niš
Novi Pazar
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Mašić Zorica
Crvena zvezda

Ustanička 125 a, Beograd
Dubočica 54
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Mandić Ivan
 

1. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Obilić

Crnotravska 4, Beograd
Spartak
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Tijanić Zoran
Dinamo

Radivoja Koraća 11, Pančevo
Rudar
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Delić Milena
 
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb, Kikinda
Partizan
  Sudija A: Pandžić Aleksandar
  Sudija B: Mošorinski Ivan
  Kontrolor: Marić Branka
Proleter

Karađorđev Trg bb, Zrenjanin
Železničar 1949
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Delegat: Černoh Zoran
 
Novi Pazar

Mitrovačka bb, Novi Pazar
Crvena zvezda
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Kontrolor: Rakić Milan
Dubočica 54

Vlajkova 193, Leskovac
Šamot 65
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Popadić Jovan