Milosavljević Srđan - Sudije

Utakmice

Sezona 2022/2023 - ARKUS liga
Muškarci 11.kolo 03/12/2022 18:00h Topličanin Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci 10.kolo 26/11/2022 18:00h Dubočica 54 Topličanin Utakmica
Muškarci 9.kolo 19/11/2022 18:00h Dinamo Radnički Utakmica
Muškarci 8.kolo 12/11/2022 16:30h Crvena zvezda Grundfos Dubočica 54 Utakmica
Muškarci 6.kolo 28/10/2022 20:30h Šamot 65 Dubočica 54 Utakmica
Muškarci 5.kolo 22/10/2022 18:00h Topličanin Jugović Utakmica
Muškarci 4.kolo 07/10/2022 19:00h Rudar Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci 3.kolo 01/10/2022 18:00h Vojvodina Obilić Utakmica
Muškarci 2.kolo 24/09/2022 18:30h Metaloplastika Elixir Proleter Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 9

Sezona 2021/2022 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 12.kolo 15/05/2022 19:00h Dubočica 54 Vojvodina Utakmica
Muškarci - plej aut 13.kolo 30/04/2022 18:00h Crvena zvezda Grundfos Spartak Utakmica
Žene - prvi deo 19.kolo 02/04/2022 19:00h Jagodina Medicinar Utakmica
Žene - prvi deo 16.kolo 13/03/2022 18:30h Medicinar Bekament BB Utakmica
Muškarci - plej of 5.kolo 05/03/2022 18:00h Vojvodina Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - plej aut 7.kolo 26/02/2022 18:00h Spartak Obilić Utakmica
Muškarci - plej of 1.kolo 13/02/2022 18:00h Dubočica 54 Metaloplastika Elixir Utakmica
Žene - prvi deo 12.kolo 05/02/2022 15:00h Vojvodina Bekament BB Utakmica
Muškarci - grupa B 14.kolo 17/12/2021 19:00h Dubočica 54 Šamot 65 Utakmica
Muškarci - grupa B 12.kolo 04/12/2021 17:00h Mokra Gora Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa A 11.kolo 27/11/2021 17:30h Dinamo Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - grupa A 10.kolo 20/11/2021 19:00h Jugović Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - grupa B 9.kolo 14/11/2021 18:00h Dubočica 54 Proleter Utakmica
Muškarci - grupa B 8.kolo 10/11/2021 19:00h Šamot 65 Rudar Utakmica
Žene - prvi deo 8.kolo 30/10/2021 18:30h Naisa Železničar Utakmica
Muškarci - grupa B 6.kolo 23/10/2021 18:00h Dubočica 54 Rudar Utakmica
Muškarci - grupa A 5.kolo 16/10/2021 16:30h Radnički Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - grupa B 4.kolo 09/10/2021 18:30h Partizan Rudar Utakmica
Žene - prvi deo 4.kolo 03/10/2021 19:00h Železničar Bekament BB Utakmica
Muškarci - grupa A 2.kolo 25/09/2021 18:30h Crvena zvezda Grundfos Dinamo Utakmica
Muškarci - grupa A 1.kolo 18/09/2021 18:00h Dinamo Obilić Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 21

Sezona 2020/2021 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 14.kolo 29/05/2021 18:30h Železničar 1949 Dinamo Utakmica
Muškarci - plej of 12.kolo 15/05/2021 19:00h Dubočica 54 Radnički Utakmica
Muškarci - plej of 11.kolo 12/05/2021 19:00h Radnički Vojvodina Utakmica
Muškarci - plej aut 12.kolo 24/04/2021 18:00h Proleter Obilić Utakmica
Muškarci - plej of 8.kolo 17/04/2021 19:00h Metaloplastika Elixir Radnički Utakmica
Muškarci - plej aut 7.kolo 26/02/2021 19:00h Crvena zvezda Grundfos Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - plej of 1.kolo 20/02/2021 18:30h Železničar 1949 Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa A 12.kolo 29/01/2021 18:30h Dinamo Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa A 10.kolo 17/12/2020 18:00h Proleter Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa B 11.kolo 12/12/2020 19:30h Obilić Radnički Utakmica
Muškarci - grupa A 9.kolo 28/11/2020 18:00h Dubočica 54 Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - grupa B 5.kolo 31/10/2020 19:00h Šamot 65 Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - grupa A 4.kolo 24/10/2020 18:00h Vojvodina Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa B 3.kolo 17/10/2020 19:00h Rudar Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - grupa A 1.kolo 03/10/2020 19:00h Dubočica 54 Spartak Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 15

Sezona 2019/2020 - ARKUS liga
Muškarci - prvi deo 21.kolo 14/03/2020 19:00h Rudar Spartak Utakmica
Muškarci - prvi deo 18.kolo 26/02/2020 18:30h Partizan Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - prvi deo 17.kolo 15/02/2020 18:00h Dubočica 54 Obilić Utakmica
Muškarci - prvi deo 15.kolo 02/02/2020 19:30h Crvena zvezda Grundfos Spartak Utakmica
Muškarci - prvi deo 14.kolo 15/12/2019 18:30h Železničar 1949 Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - prvi deo 11.kolo 24/11/2019 19:00h Crvena zvezda Grundfos Proleter Utakmica
Muškarci - prvi deo 10.kolo 17/11/2019 19:15h Obilić Partizan Utakmica
Muškarci - prvi deo 9.kolo 09/11/2019 18:00h Šamot 65 Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - prvi deo 7.kolo 30/10/2019 18:30h Železničar 1949 Partizan Utakmica
Muškarci - prvi deo 5.kolo 12/10/2019 18:00h Dubočica 54 Rudar Utakmica
Muškarci - prvi deo 3.kolo 28/09/2019 19:00h Šamot 65 Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 2.kolo 21/09/2019 19:00h Rudar Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - prvi deo 1.kolo 14/09/2019 18:00h Proleter Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - prvi deo 22.kolo - Proleter Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 14