Jevtić Miloš - Sudije

Utakmice

Sezona 2022/2023 - ARKUS liga
Žene 3.kolo 23/09/2022 19:00h Vojvodina Radnički Utakmica
Muškarci 1.kolo 17/09/2022 19:00h Šamot 65 Jugović Utakmica
Žene 1.kolo 12/09/2022 19:00h Naisa Bekament BB Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 3

Sezona 2021/2022 - ARKUS liga
Žene - plej of 7.kolo 25/05/2022 20:00h Medicinar Jagodina Utakmica
Žene - plej of 1.kolo 07/05/2022 19:00h Bekament BB Medicinar Utakmica
Muškarci - plej aut 13.kolo 30/04/2022 20:30h Obilić Železničar 1949 Utakmica
Žene - prvi deo 20.kolo 15/04/2022 19:00h Mladost NP Jagodina Utakmica
Muškarci - plej of 8.kolo 10/04/2022 19:00h Šamot 65 Radnički Utakmica
Muškarci - plej aut 9.kolo 12/03/2022 19:00h Spartak Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - plej of 5.kolo 05/03/2022 19:00h Rudar Metaloplastika Elixir Utakmica
Žene - prvi deo 15.kolo 26/02/2022 20:00h Radnički Naisa Utakmica
Žene - prvi deo 13.kolo 12/02/2022 19:30h Beograd Železničar Utakmica
Žene - prvi deo 12.kolo 05/02/2022 18:30h Medicinar Bor ZIJIN COPPER Utakmica
Muškarci - grupa B 13.kolo 11/12/2021 19:00h Šamot 65 Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - grupa B 10.kolo 20/11/2021 17:30h Proleter Rudar Utakmica
Žene - prvi deo 10.kolo 13/11/2021 20:00h Vrbas Radnički Utakmica
Žene - prvi deo 9.kolo 07/11/2021 19:00h Železničar Medicinar Utakmica
Muškarci - grupa B 7.kolo 30/10/2021 19:00h Šamot 65 Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa B 6.kolo 28/10/2021 18:30h Partizan Spartak Utakmica
Žene - prvi deo 5.kolo 12/10/2021 18:00h Bekament BB Medicinar Utakmica
Muškarci - grupa B 3.kolo 03/10/2021 18:00h Dubočica 54 Partizan Utakmica
Žene - prvi deo 3.kolo 25/09/2021 20:15h Vojvodina Radnički Utakmica
Muškarci - grupa A 1.kolo 18/09/2021 18:00h Radnički Novi Pazar Utakmica
Žene - prvi deo 1.kolo 11/09/2021 18:00h Mladost NP Naisa Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 21

Sezona 2020/2021 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 13.kolo 21/05/2021 18:30h Partizan Radnički Utakmica
Muškarci - plej of 11.kolo 12/05/2021 18:30h Metaloplastika Elixir Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - plej of 10.kolo 08/05/2021 19:00h Dubočica 54 Vojvodina Utakmica
Muškarci - plej aut 11.kolo 17/04/2021 18:00h Kikinda Grindex Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - plej of 7.kolo 04/04/2021 18:00h Dinamo Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - plej aut 10.kolo 27/03/2021 18:00h Proleter Novi Pazar Utakmica
Muškarci - plej of 4.kolo 17/03/2021 18:30h Železničar 1949 Partizan Utakmica
Muškarci - plej of 3.kolo 06/03/2021 19:00h Rudar Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - plej aut 7.kolo 28/02/2021 20:00h Novi Pazar Crvenka Utakmica
Muškarci - grupa B 14.kolo 06/02/2021 18:00h Radnički Rudar Utakmica
Muškarci - grupa A 12.kolo 30/01/2021 17:50h Vojvodina Spartak Utakmica
Muškarci - grupa A 11.kolo 12/12/2020 17:30h Partizan Dinamo Utakmica
Muškarci - grupa B 9.kolo 09/12/2020 19:00h Šamot 65 Radnički Utakmica
Muškarci - grupa A 7.kolo 14/11/2020 18:00h Kikinda Grindex Dinamo Utakmica
Muškarci - grupa B 5.kolo 31/10/2020 19:00h Rudar Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - grupa A 3.kolo 17/10/2020 17:00h Partizan Vojvodina Utakmica
Muškarci - grupa B 1.kolo 03/10/2020 19:00h Novi Pazar Obilić Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 17

Sezona 2019/2020 - ARKUS liga
Muškarci - prvi deo 20.kolo 08/03/2020 18:00h Dinamo Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 18.kolo 22/02/2020 18:00h Kikinda Grindex Novi Pazar Utakmica
Muškarci - prvi deo 14.kolo 14/12/2019 19:00h Spartak Dinamo Utakmica
Muškarci - prvi deo 13.kolo 07/12/2019 18:00h Dinamo Obilić Utakmica
Muškarci - prvi deo 11.kolo 23/11/2019 19:00h Šamot 65 Novi Pazar Utakmica
Muškarci - prvi deo 9.kolo 09/11/2019 18:30h Železničar 1949 Obilić Utakmica
Muškarci - prvi deo 7.kolo 30/10/2019 18:00h Dubočica 54 Dinamo Utakmica
Muškarci - prvi deo 5.kolo 11/10/2019 20:00h Kikinda Grindex Spartak Utakmica
Muškarci - prvi deo 3.kolo 29/09/2019 18:00h Proleter Rudar Utakmica
Muškarci - prvi deo 22.kolo - Novi Pazar Šamot 65 Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 10