Cvetković Dušan - Sudije

Utakmice

Sezona 2023/2024 - Super liga
Plej of (Ž) 7.kolo 11/05/2024 19:00h Jagodina Medicinar Utakmica
Plej aut (Ž) 3.kolo 28/04/2024 18:00h Radnički Napredak-12 Utakmica
Plej aut (M) 3.kolo 20/04/2024 19:00h Jugović Ub Utakmica
Muškarci - prvi deo 20.kolo 24/03/2024 18:00h Radnički (M) Proleter Utakmica
Muškarci - prvi deo 19.kolo 08/03/2024 19:00h Vranje 1957 Dinamo Utakmica
Muškarci - prvi deo 17.kolo 24/02/2024 18:00h Proleter Obilić Utakmica
Žene - prvi deo 13.kolo 04/02/2024 18:30h Naisa Radnički Utakmica
Žene - prvi deo 11.kolo 20/01/2024 20:00h Radnički Mladost NP Utakmica
Žene - prvi deo 10.kolo 15/11/2023 19:30h Napredak-12 Crvena zvezda Utakmica
Žene - prvi deo 4.kolo 06/10/2023 19:00h Radnički Naisa Utakmica
Muškarci - prvi deo 2.kolo 20/09/2023 19:30h Dinamo Proleter Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 11

Sezona 2022/2023 - ARKUS liga
Žene - plej of 7.kolo 18/05/2023 18:00h Bekament BB Mladost NP Utakmica
Muškarci - prvi deo 26.kolo 03/05/2023 19:00h Topličanin Proleter Utakmica
Žene - prvi deo 19.kolo 25/03/2023 19:00h Bor ZIJIN COPPER Kikinda Utakmica
Muškarci - prvi deo 20.kolo 18/03/2023 19:00h Šamot 65 Topličanin Utakmica
Muškarci - prvi deo 18.kolo 04/03/2023 19:00h Dinamo Proleter Utakmica
Muškarci - prvi deo 17.kolo 25/02/2023 18:00h Topličanin Radnički (M) Utakmica
Muškarci - prvi deo 16.kolo 18/02/2023 19:00h Jugović Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 14.kolo 04/02/2023 18:00h Proleter Vojvodina (M) Utakmica
Žene - prvi deo 12.kolo 28/01/2023 19:00h Bekament BB Naisa Utakmica
Muškarci - prvi deo 13.kolo 16/12/2022 19:30h Radnički (M) Šamot 65 Utakmica
Muškarci - prvi deo 12.kolo 09/12/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - prvi deo 11.kolo 02/12/2022 19:00h Radnički (M) Jugović Utakmica
Žene - prvi deo 8.kolo 27/11/2022 19:30h Železničar Radnički Utakmica
Muškarci - prvi deo 8.kolo 11/11/2022 19:00h Rudar Proleter Utakmica
Muškarci - prvi deo 7.kolo 05/11/2022 18:00h Topličanin Šamot 65 Utakmica
Muškarci - prvi deo 6.kolo 29/10/2022 18:00h Radnički (M) Proleter Utakmica
Muškarci - prvi deo 4.kolo 07/10/2022 19:00h Radnički (M) Topličanin Utakmica
Žene - prvi deo 3.kolo 24/09/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Bekament BB Utakmica
Muškarci - prvi deo 1.kolo 17/09/2022 19:00h Rudar Metaloplastika Elixir Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 19

Sezona 2021/2022 - ARKUS liga
Muškarci - plej aut 13.kolo 29/04/2022 19:00h Jugović Proleter Utakmica
Žene - prvi deo 18.kolo 26/03/2022 19:00h Naisa Beograd Utakmica
Žene - prvi deo 16.kolo 12/03/2022 19:00h Jagodina Radnički Utakmica
Muškarci - plej of 3.kolo 19/02/2022 18:00h Dinamo Radnički (M) Utakmica
Žene - prvi deo 11.kolo 29/12/2021 18:00h Bekament BB Naisa Utakmica
Muškarci - grupa B 14.kolo 18/12/2021 18:30h Železničar 1949 Spartak Utakmica
Muškarci - grupa B 11.kolo 26/11/2021 18:00h Dubočica 54 Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - grupa B 9.kolo 13/11/2021 19:00h Šamot 65 Mokra Gora Utakmica
Žene - prvi deo 8.kolo 31/10/2021 18:00h Mladost NP Radnički Utakmica
Žene - prvi deo 6.kolo 27/10/2021 20:00h Mladost NP Bekament BB Utakmica
Muškarci - grupa B 2.kolo 06/10/2021 17:00h Mokra Gora Šamot 65 Utakmica
Muškarci - grupa A 3.kolo 03/10/2021 18:30h Novi Pazar Obilić Utakmica
Muškarci - grupa B 1.kolo 19/09/2021 18:30h Železničar 1949 Proleter Utakmica
Žene - prvi deo 2.kolo 18/09/2021 19:00h Jagodina Crvena zvezda Utakmica
Žene - prvi deo 1.kolo 11/09/2021 19:00h Bor ZIJIN COPPER Medicinar Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 15

Sezona 2020/2021 - ARKUS liga
Muškarci - plej aut 14.kolo 15/05/2021 18:00h Novi Pazar Proleter Utakmica
Muškarci - plej of 7.kolo 03/04/2021 19:00h Rudar Radnički (M) Utakmica
Muškarci - plej aut 9.kolo 20/03/2021 19:00h Šamot 65 Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - grupa B 14.kolo 06/02/2021 18:30h Železničar 1949 Obilić Utakmica
Muškarci - grupa B 13.kolo 03/02/2021 19:00h Šamot 65 Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - grupa B 10.kolo 16/12/2020 17:30h Metaloplastika Elixir Novi Pazar Utakmica
Muškarci - grupa B 11.kolo 12/12/2020 19:00h Šamot 65 Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - grupa B 8.kolo 21/11/2020 17:00h Radnički (M) Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - grupa B 6.kolo 07/11/2020 18:00h Novi Pazar Rudar Utakmica
Muškarci - grupa B 3.kolo 17/10/2020 15:00h Železničar 1949 Radnički (M) Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 10

Sezona 2019/2020 - ARKUS liga
Muškarci - prvi deo 21.kolo 14/03/2020 19:00h Partizan Obilić Utakmica
Muškarci - prvi deo 17.kolo 15/02/2020 17:30h Železničar 1949 Spartak Utakmica
Muškarci - prvi deo 7.kolo 30/10/2019 20:30h Crvena zvezda Grundfos Rudar Utakmica
Muškarci - prvi deo 5.kolo 12/10/2019 18:00h Novi Pazar Obilić Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 4