Rakić Milan - Delegati-kontrolori

Utakmice

Sezona 2022/2023 - ARKUS liga
Muškarci 2.kolo 24/09/2022 18:30h Obilić Topličanin Utakmica
Muškarci 1.kolo 17/09/2022 19:00h Dubočica 54 Obilić Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 2

Sezona 2021/2022 - ARKUS liga
Žene - plej of 6.kolo 21/05/2022 19:00h Jagodina Medicinar Utakmica
Muškarci - plej of 12.kolo 15/05/2022 19:00h Dubočica 54 Vojvodina Utakmica
Žene - prvi deo 21.kolo 27/04/2022 19:00h Jagodina Bor ZIJIN COPPER Utakmica
Muškarci - plej of 9.kolo 21/04/2022 19:00h Dubočica 54 Radnički Utakmica
Muškarci - plej of 8.kolo 10/04/2022 19:00h Šamot 65 Radnički Utakmica
Žene - prvi deo 16.kolo 12/03/2022 19:00h Jagodina Radnički Utakmica
Muškarci - plej of 4.kolo 27/02/2022 19:00h Metaloplastika Elixir Partizan Utakmica
Muškarci - plej of 3.kolo 20/02/2022 17:30h Vojvodina Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - grupa A 13.kolo 11/12/2021 18:30h Crvena zvezda Grundfos Jugović Utakmica
Muškarci - grupa A 9.kolo 14/11/2021 19:00h Metaloplastika Elixir Vojvodina Utakmica
Muškarci - grupa B 8.kolo 10/11/2021 19:00h Šamot 65 Rudar Utakmica
Žene - prvi deo 6.kolo 27/10/2021 19:00h Naisa Jagodina Utakmica
Žene - prvi deo 5.kolo 12/10/2021 18:00h Bekament BB Medicinar Utakmica
Žene - prvi deo 4.kolo 03/10/2021 19:00h Železničar Bekament BB Utakmica
Muškarci - grupa B 2.kolo 25/09/2021 18:00h Proleter Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa B 1.kolo 18/09/2021 18:00h Dubočica 54 Spartak Utakmica
Žene - prvi deo 1.kolo 11/09/2021 19:00h Bor ZIJIN COPPER Medicinar Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 17

Sezona 2020/2021 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 14.kolo 30/05/2021 19:00h Dubočica 54 Partizan Utakmica
Muškarci - plej aut 14.kolo 15/05/2021 18:00h Crvena zvezda Grundfos Spartak Utakmica
Muškarci - plej of 10.kolo 08/05/2021 19:00h Dubočica 54 Vojvodina Utakmica
Muškarci - plej of 8.kolo 17/04/2021 19:00h Rudar Partizan Utakmica
Muškarci - plej of 5.kolo 21/03/2021 18:30h Partizan Vojvodina Utakmica
Muškarci - plej of 2.kolo 03/03/2021 20:00h Metaloplastika Elixir Partizan Utakmica
Muškarci - grupa A 13.kolo 03/02/2021 19:00h Dubočica 54 Partizan Utakmica
Muškarci - grupa B 9.kolo 28/11/2020 16:00h Železničar 1949 Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - grupa B 7.kolo 14/11/2020 19:00h Šamot 65 Novi Pazar Utakmica
Muškarci - grupa B 5.kolo 31/10/2020 20:00h Novi Pazar Radnički Utakmica
Muškarci - grupa A 3.kolo 17/10/2020 19:00h Dubočica 54 Proleter Utakmica
Muškarci - grupa A 1.kolo 03/10/2020 19:30h Partizan Kikinda Grindex Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 12

Sezona 2019/2020 - ARKUS liga
Muškarci - prvi deo 21.kolo 14/03/2020 19:00h Partizan Obilić Utakmica
Muškarci - prvi deo 18.kolo 22/02/2020 18:30h Obilić Šamot 65 Utakmica
Muškarci - prvi deo 16.kolo 08/02/2020 19:00h Rudar Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - prvi deo 13.kolo 08/12/2019 18:00h Dubočica 54 Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 11.kolo 23/11/2019 19:00h Rudar Obilić Utakmica
Muškarci - prvi deo 8.kolo 04/11/2019 18:00h Proleter Novi Pazar Utakmica
Muškarci - prvi deo 6.kolo 19/10/2019 19:00h Kikinda Grindex Proleter Utakmica
Muškarci - prvi deo 3.kolo 28/09/2019 19:00h Šamot 65 Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 1.kolo 14/09/2019 18:00h Novi Pazar Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 22.kolo - Proleter Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 10