Adamović Zdravko - Delegati-kontrolori

Utakmice

Sezona 2022/2023 - ARKUS liga
Muškarci 3.kolo 01/10/2022 18:00h Proleter Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci 1.kolo 17/09/2022 18:00h Vojvodina Proleter Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 2

Sezona 2021/2022 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 14.kolo 27/05/2022 19:30h Šamot 65 Vojvodina Utakmica
Žene - prvi deo 22.kolo 30/04/2022 19:30h Mladost NP Medicinar Utakmica
Žene - prvi deo 20.kolo 15/04/2022 19:00h Mladost NP Jagodina Utakmica
Muškarci - plej of 8.kolo 09/04/2022 19:00h Rudar Dinamo Utakmica
Muškarci - plej aut 10.kolo 26/03/2022 19:00h Jugović Spartak Utakmica
Muškarci - plej aut 9.kolo 12/03/2022 18:00h Proleter Jugović Utakmica
Žene - prvi deo 15.kolo 27/02/2022 15:00h Crvena zvezda Medicinar Utakmica
Muškarci - plej of 3.kolo 20/02/2022 18:00h Dubočica 54 Šamot 65 Utakmica
Muškarci - grupa A 12.kolo 04/12/2021 18:00h Jugović Dinamo Utakmica
Muškarci - grupa B 11.kolo 28/11/2021 19:00h Spartak Mokra Gora Utakmica
Muškarci - grupa B 10.kolo 20/11/2021 17:30h Proleter Rudar Utakmica
Muškarci - grupa B 9.kolo 13/11/2021 19:00h Rudar Spartak Utakmica
Žene - prvi deo 9.kolo 06/11/2021 15:00h Vojvodina Vrbas Utakmica
Žene - prvi deo 7.kolo 03/11/2021 19:30h Radnički Medicinar Utakmica
Muškarci - grupa A 7.kolo 31/10/2021 16:30h Radnički Jugović Utakmica
Muškarci - grupa B 5.kolo 16/10/2021 19:00h Rudar Železničar 1949 Utakmica
Žene - prvi deo 4.kolo 02/10/2021 18:30h Naisa Radnički Utakmica
Muškarci - grupa A 2.kolo 25/09/2021 19:00h Jugović Novi Pazar Utakmica
Žene - prvi deo 2.kolo 18/09/2021 16:00h Mladost NP Bor ZIJIN COPPER Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 19

Sezona 2020/2021 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 13.kolo 22/05/2021 19:00h Rudar Vojvodina Utakmica
Muškarci - plej of 10.kolo 07/05/2021 19:30h Dinamo Partizan Utakmica
Muškarci - plej of 4.kolo 17/03/2021 17:00h Dinamo Rudar Utakmica
Muškarci - plej of 3.kolo 06/03/2021 19:30h Radnički Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - plej of 1.kolo 20/02/2021 17:50h Vojvodina Dinamo Utakmica
Muškarci - grupa B 13.kolo 03/02/2021 19:00h Obilić Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - grupa A 12.kolo 30/01/2021 17:30h Proleter Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - grupa A 6.kolo 11/11/2020 18:00h Vojvodina Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - grupa B 4.kolo 24/10/2020 19:00h Metaloplastika Elixir Rudar Utakmica
Muškarci - grupa A 2.kolo 10/10/2020 18:00h Kikinda Grindex Dubočica 54 Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 10

Sezona 2019/2020 - ARKUS liga
Muškarci - prvi deo 20.kolo 07/03/2020 18:00h Proleter Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - prvi deo 18.kolo 26/02/2020 18:30h Partizan Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - prvi deo 16.kolo 08/02/2020 17:00h Obilić Novi Pazar Utakmica
Muškarci - prvi deo 12.kolo 02/12/2019 19:00h Železničar 1949 Proleter Utakmica
Muškarci - prvi deo 9.kolo 09/11/2019 18:30h Železničar 1949 Obilić Utakmica
Muškarci - prvi deo 6.kolo 19/10/2019 18:30h Obilić Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - prvi deo 4.kolo 08/10/2019 18:30h Železničar 1949 Šamot 65 Utakmica
Muškarci - prvi deo 2.kolo 20/09/2019 19:00h Spartak Šamot 65 Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 8