Vukićević Dejan - Delegati-kontrolori

Utakmice

Sezona 2023/2024 - Super liga
Plej aut (Ž) 5.kolo 08/05/2024 19:00h Napredak-12 Naisa Utakmica
Plej aut (Ž) 3.kolo 26/04/2024 19:00h Bekament BB Vojvodina Utakmica
Muškarci - prvi deo 21.kolo 30/03/2024 16:00h Vranje 1957 Vojvodina (M) Utakmica
Žene - prvi deo 18.kolo 23/03/2024 19:00h Medicinar Napredak-12 Utakmica
Muškarci - prvi deo 19.kolo 08/03/2024 19:30h Metaloplastika Elixir Radnički (M) Utakmica
Muškarci - prvi deo 17.kolo 24/02/2024 18:00h Dubočica 54 Vranje 1957 Utakmica
Muškarci - prvi deo 16.kolo 16/02/2024 18:00h Vojvodina (M) Ub Utakmica
Žene - prvi deo 12.kolo 26/01/2024 19:00h Jagodina Radnički Utakmica
Muškarci - prvi deo 13.kolo 09/12/2023 18:00h Proleter Dinamo Utakmica
Muškarci - prvi deo 9.kolo 11/11/2023 18:00h Proleter Radnički (M) Utakmica
Muškarci - prvi deo 8.kolo 27/10/2023 19:00h Radnički (M) Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - prvi deo 7.kolo 26/10/2023 18:30h Partizan Dinamo Utakmica
Žene - prvi deo 5.kolo 18/10/2023 19:00h Bekament BB Železničar Utakmica
Muškarci - prvi deo 5.kolo 07/10/2023 18:30h Metaloplastika Elixir Obilić Utakmica
Žene - prvi deo 1.kolo 18/09/2023 19:00h Naisa Železničar Utakmica
Muškarci - prvi deo 1.kolo 10/09/2023 17:30h Crvena zvezda Grundfos Obilić Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 16

Sezona 2022/2023 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 6.kolo 20/05/2023 18:30h Metaloplastika Elixir Dinamo Utakmica
Muškarci - prvi deo 25.kolo 22/04/2023 18:30h Obilić Partizan Utakmica
Muškarci - prvi deo 22.kolo 01/04/2023 17:00h Radnički (M) Dinamo Utakmica
Muškarci - prvi deo 20.kolo 18/03/2023 17:30h Dinamo Obilić Utakmica
Muškarci - prvi deo 19.kolo 15/03/2023 18:00h Proleter Radnički (M) Utakmica
Muškarci - prvi deo 11.kolo 30/11/2022 18:00h Kikinda Grindex Partizan Utakmica
Muškarci - prvi deo 9.kolo 19/11/2022 18:00h Obilić Jugović Utakmica
Muškarci - prvi deo 6.kolo 25/10/2022 19:00h Jugović Vojvodina (M) Utakmica
Muškarci - prvi deo 5.kolo 22/10/2022 18:00h Proleter Dinamo Utakmica
Žene - prvi deo 6.kolo 20/10/2022 20:00h Kikinda Naisa Utakmica
Žene - prvi deo 3.kolo 24/09/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Bekament BB Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 11

Sezona 2021/2022 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 11.kolo 11/05/2022 17:30h Partizan Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - plej of 10.kolo 30/04/2022 19:00h Šamot 65 Dubočica 54 Utakmica
Žene - prvi deo 19.kolo 02/04/2022 17:00h Crvena zvezda Beograd Utakmica
Žene - prvi deo 17.kolo 19/03/2022 18:00h Bekament BB Mladost NP Utakmica
Muškarci - plej of 1.kolo 13/02/2022 17:30h Vojvodina (M) Partizan Utakmica
Muškarci - grupa B 14.kolo 18/12/2021 19:00h Partizan Proleter Utakmica
Muškarci - grupa A 11.kolo 27/11/2021 17:30h Dinamo Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - grupa B 9.kolo 13/11/2021 19:00h Šamot 65 Mokra Gora Utakmica
Žene - prvi deo 4.kolo 02/10/2021 18:00h Mladost NP Beograd Utakmica
Muškarci - grupa B 1.kolo 18/09/2021 19:00h Rudar Šamot 65 Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 10

Sezona 2020/2021 - ARKUS liga
Muškarci - plej aut 13.kolo 08/05/2021 18:00h Kikinda Grindex Šamot 65 Utakmica
Muškarci - plej aut 11.kolo 17/04/2021 18:00h Crvenka Novi Pazar Utakmica
Muškarci - plej aut 10.kolo 27/03/2021 18:00h Crvenka Šamot 65 Utakmica
Muškarci - plej of 4.kolo 16/03/2021 18:00h Vojvodina (M) Radnički (M) Utakmica
Muškarci - grupa B 13.kolo 03/02/2021 19:00h Šamot 65 Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - grupa B 8.kolo 21/11/2020 19:00h Obilić Novi Pazar Utakmica
Muškarci - grupa B 6.kolo 11/11/2020 19:00h Metaloplastika Elixir Obilić Utakmica
Muškarci - grupa A 4.kolo 24/10/2020 18:00h Proleter Spartak Utakmica
Muškarci - grupa B 2.kolo 10/10/2020 18:00h Obilić Rudar Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 9

Sezona 2019/2020 - ARKUS liga
Muškarci - prvi deo 21.kolo 14/03/2020 19:00h Šamot 65 Proleter Utakmica
Muškarci - prvi deo 19.kolo 29/02/2020 18:00h Dubočica 54 Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - prvi deo 16.kolo 08/02/2020 19:00h Dinamo Proleter Utakmica
Muškarci - prvi deo 14.kolo 14/12/2019 18:30h Partizan Novi Pazar Utakmica
Muškarci - prvi deo 12.kolo 30/11/2019 19:00h Rudar Dinamo Utakmica
Muškarci - prvi deo 6.kolo 20/10/2019 19:00h Dinamo Novi Pazar Utakmica
Muškarci - prvi deo 4.kolo 05/10/2019 19:00h Spartak Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 2.kolo 22/09/2019 20:00h Obilić Dinamo Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 8