Mašić Zorica - Delegati-kontrolori

Utakmice

Sezona 2023/2024 - Super liga
Plej of (M) 3.kolo 02/05/2024 19:00h Metaloplastika Elixir Partizan Utakmica
Plej of (Ž) 2.kolo 26/04/2024 19:00h Železničar Jagodina Utakmica
Plej aut (M) 1.kolo 10/04/2024 19:00h Radnički (M) Ub Utakmica
Žene - prvi deo 18.kolo 22/03/2024 19:00h Jagodina Crvena zvezda Utakmica
Žene - prvi deo 16.kolo 09/03/2024 19:00h Jagodina Medicinar Utakmica
Muškarci - prvi deo 18.kolo 02/03/2024 19:00h Vranje 1957 Jugović Utakmica
Žene - prvi deo 14.kolo 10/02/2024 19:00h Mladost NP Crvena zvezda Utakmica
Žene - prvi deo 13.kolo 02/02/2024 19:00h Crvena zvezda Vojvodina Utakmica
Muškarci - prvi deo 13.kolo 09/12/2023 15:30h Crvena zvezda Grundfos Vojvodina (M) Utakmica
Muškarci - prvi deo 9.kolo 08/11/2023 19:00h Jugović Vojvodina (M) Utakmica
Žene - prvi deo 8.kolo 03/11/2023 19:00h Medicinar Crvena zvezda Utakmica
Žene - prvi deo 6.kolo 21/10/2023 15:00h Vojvodina Bekament BB Utakmica
Žene - prvi deo 5.kolo 18/10/2023 17:00h Crvena zvezda Mladost NP Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 13

Sezona 2022/2023 - ARKUS liga
Žene - prvi deo 21.kolo 19/04/2023 18:00h Bekament BB Mladost NP Utakmica
Žene - prvi deo 19.kolo 27/03/2023 18:00h Bekament BB Medicinar Utakmica
Žene - prvi deo 18.kolo 19/03/2023 17:00h Mladost NP Bor ZIJIN COPPER Utakmica
Žene - prvi deo 8.kolo 23/11/2022 19:30h Medicinar Bekament BB Utakmica
Muškarci - prvi deo 7.kolo 05/11/2022 19:00h Kikinda Grindex Radnički (M) Utakmica
Žene - prvi deo 5.kolo 10/10/2022 19:00h Naisa Mladost NP Utakmica
Žene - prvi deo 4.kolo 05/10/2022 18:00h Bekament BB Vojvodina Utakmica
Žene - prvi deo 2.kolo 17/09/2022 19:30h Medicinar Kikinda Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 8

Sezona 2021/2022 - ARKUS liga
Žene - plej of 4.kolo 29/05/2022 19:30h Železničar Bekament BB Utakmica
Žene - plej of 1.kolo 07/05/2022 19:00h Bekament BB Medicinar Utakmica
Muškarci - plej of 10.kolo 30/04/2022 18:00h Radnički (M) Dinamo Utakmica
Žene - prvi deo 21.kolo 26/04/2022 19:30h Železničar Mladost NP Utakmica
Žene - prvi deo 20.kolo 17/04/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Radnički Utakmica
Žene - prvi deo 18.kolo 27/03/2022 18:30h Medicinar Radnički Utakmica
Žene - prvi deo 17.kolo 19/03/2022 15:00h Vojvodina Medicinar Utakmica
Muškarci - plej of 6.kolo 13/03/2022 18:00h Dubočica 54 Partizan Utakmica
Žene - prvi deo 14.kolo 23/02/2022 19:00h Jagodina Bekament BB Utakmica
Žene - prvi deo 13.kolo 13/02/2022 19:00h Vrbas Medicinar Utakmica
Muškarci - grupa A 14.kolo 17/12/2021 19:00h Jugović Radnički (M) Utakmica
Muškarci - grupa B 13.kolo 11/12/2021 18:00h Spartak Partizan Utakmica
Muškarci - grupa A 11.kolo 26/11/2021 21:00h Obilić Jugović Utakmica
Žene - prvi deo 10.kolo 13/11/2021 19:00h Mladost NP Železničar Utakmica
Žene - prvi deo 9.kolo 06/11/2021 19:00h Jagodina Mladost NP Utakmica
Muškarci - grupa A 3.kolo 02/10/2021 17:30h Dinamo Vojvodina (M) Utakmica
Muškarci - grupa A 2.kolo 25/09/2021 18:30h Crvena zvezda Grundfos Dinamo Utakmica
Žene - prvi deo 2.kolo 18/09/2021 20:00h Radnički Bekament BB Utakmica
Žene - prvi deo 1.kolo 11/09/2021 18:00h Bekament BB Vojvodina Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 19

Sezona 2020/2021 - ARKUS liga
Muškarci - plej aut 14.kolo 15/05/2021 18:00h Obilić Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - plej of 9.kolo 24/04/2021 19:00h Rudar Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - plej of 4.kolo 17/03/2021 18:30h Železničar 1949 Partizan Utakmica
Muškarci - plej of 3.kolo 06/03/2021 19:00h Partizan Dinamo Utakmica
Muškarci - grupa B 12.kolo 30/01/2021 20:00h Radnički (M) Novi Pazar Utakmica
Muškarci - grupa A 11.kolo 13/12/2020 18:00h Kikinda Grindex Crvenka Utakmica
Muškarci - grupa B 9.kolo 28/11/2020 19:00h Novi Pazar Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - grupa A 7.kolo 14/11/2020 18:00h Kikinda Grindex Dinamo Utakmica
Muškarci - grupa A 5.kolo 31/10/2020 18:00h Dubočica 54 Dinamo Utakmica
Muškarci - grupa A 2.kolo 10/10/2020 19:00h Crvenka Spartak Utakmica
Muškarci - grupa A 1.kolo 03/10/2020 17:50h Vojvodina (M) Crvenka Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 11

Sezona 2019/2020 - ARKUS liga
Muškarci - prvi deo 21.kolo 15/03/2020 18:00h Crvena zvezda Grundfos Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - prvi deo 18.kolo 22/02/2020 19:00h Dinamo Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - prvi deo 14.kolo 14/12/2019 20:30h Obilić Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - prvi deo 12.kolo 30/11/2019 19:00h Spartak Obilić Utakmica
Muškarci - prvi deo 11.kolo 25/11/2019 18:30h Partizan Dinamo Utakmica
Muškarci - prvi deo 8.kolo 02/11/2019 17:30h Obilić Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 4.kolo 02/10/2019 20:00h Dinamo Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - prvi deo 2.kolo 21/09/2019 17:30h Železničar 1949 Novi Pazar Utakmica
Muškarci - prvi deo 22.kolo - Novi Pazar Šamot 65 Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 9