Černoh Zoran - Delegati

Utakmice

Sezona 2023/2024 - Super liga
Plej of (Ž) 4.kolo 11/05/2024 19:00h Crvena zvezda Železničar Utakmica
Plej aut (M) 4.kolo 26/04/2024 20:00h Proleter Ub Utakmica
Plej of (Ž) 1.kolo 20/04/2024 19:00h Jagodina Železničar Utakmica
Plej aut (M) 2.kolo 17/04/2024 18:00h Proleter Jugović Utakmica
Plej aut (Ž) 1.kolo 30/03/2024 19:00h Mladost NP Radnički Utakmica
Žene - prvi deo 18.kolo 23/03/2024 16:30h Radnički Železničar Utakmica
Muškarci - prvi deo 19.kolo 08/03/2024 19:00h Jugović Obilić Utakmica
Muškarci - prvi deo 17.kolo 24/02/2024 18:00h Ub Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 16.kolo 20/02/2024 18:00h Obilić Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - prvi deo 15.kolo 11/02/2024 18:00h Radnički (M) Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Žene - prvi deo 13.kolo 03/02/2024 19:30h Napredak-12 Železničar Utakmica
Muškarci - prvi deo 14.kolo 16/12/2023 19:00h Jugović Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - prvi deo 12.kolo 01/12/2023 19:00h Jugović Partizan Utakmica
Žene - prvi deo 10.kolo 15/11/2023 19:00h Jagodina Mladost NP Utakmica
Žene - prvi deo 8.kolo 05/11/2023 18:00h Radnički Bekament BB Utakmica
Muškarci - prvi deo 8.kolo 29/10/2023 18:00h Partizan Ub Utakmica
Muškarci - prvi deo 6.kolo 11/10/2023 20:00h Vojvodina (M) Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - prvi deo 5.kolo 06/10/2023 20:00h Ub Vojvodina (M) Utakmica
Muškarci - prvi deo 4.kolo 29/09/2023 17:30h Crvena zvezda Grundfos Radnički (M) Utakmica
Muškarci - prvi deo 2.kolo 16/09/2023 19:30h Vranje 1957 Partizan Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 20

Sezona 2022/2023 - ARKUS liga
Žene - plej of 2.kolo 10/05/2023 20:30h Mladost NP Jagodina Utakmica
Muškarci - prvi deo 24.kolo 19/04/2023 19:00h Jugović Radnički (M) Utakmica
Žene - prvi deo 20.kolo 31/03/2023 20:00h Kikinda Vojvodina Utakmica
Žene - prvi deo 17.kolo 11/03/2023 19:00h Jagodina Mladost NP Utakmica
Muškarci - prvi deo 14.kolo 05/02/2023 17:00h Obilić Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - prvi deo 9.kolo 19/11/2022 18:00h Vojvodina (M) Partizan Utakmica
Muškarci - prvi deo 8.kolo 12/11/2022 16:30h Crvena zvezda Grundfos Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - prvi deo 7.kolo 05/11/2022 18:00h Proleter Jugović Utakmica
Žene - prvi deo 5.kolo 08/10/2022 15:00h Vojvodina Pančevo Utakmica
Muškarci - prvi deo 2.kolo 25/09/2022 18:00h Jugović Partizan Utakmica
Muškarci - prvi deo 1.kolo 17/09/2022 19:00h Rudar Metaloplastika Elixir Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 11

Sezona 2021/2022 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 9.kolo 20/04/2022 18:00h Vojvodina (M) Rudar Utakmica
Muškarci - plej of 8.kolo 09/04/2022 19:00h Metaloplastika Elixir Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - plej aut 10.kolo 26/03/2022 19:00h Obilić Mokra Gora Utakmica
Žene - prvi deo 17.kolo 20/03/2022 17:30h Crvena zvezda Bor ZIJIN COPPER Utakmica
Muškarci - plej aut 7.kolo 26/02/2022 18:00h Spartak Obilić Utakmica
Muškarci - plej of 2.kolo 16/02/2022 19:00h Rudar Vojvodina (M) Utakmica
Muškarci - grupa B 14.kolo 17/12/2021 17:00h Mokra Gora Rudar Utakmica
Muškarci - grupa B 10.kolo 20/11/2021 18:00h Partizan Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa B 8.kolo 10/11/2021 18:00h Proleter Železničar 1949 Utakmica
Žene - prvi deo 9.kolo 07/11/2021 18:00h Radnički Bor ZIJIN COPPER Utakmica
Žene - prvi deo 7.kolo 23/10/2021 19:30h Beograd Naisa Utakmica
Žene - prvi deo 6.kolo 17/10/2021 15:00h Medicinar Vojvodina Utakmica
Žene - prvi deo 5.kolo 13/10/2021 19:30h Vrbas Naisa Utakmica
Muškarci - grupa A 2.kolo 25/09/2021 20:00h Obilić Radnički (M) Utakmica
Žene - prvi deo 2.kolo 15/09/2021 19:30h Železničar Beograd Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 15

Sezona 2020/2021 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 11.kolo 12/05/2021 18:30h Metaloplastika Elixir Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - plej aut 12.kolo 24/04/2021 18:00h Proleter Obilić Utakmica
Muškarci - plej of 8.kolo 17/04/2021 19:00h Dinamo Vojvodina (M) Utakmica
Muškarci - plej aut 10.kolo 27/03/2021 18:00h Spartak Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - plej aut 8.kolo 05/03/2021 18:00h Crvenka Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - plej aut 7.kolo 27/02/2021 18:00h Spartak Obilić Utakmica
Muškarci - grupa A 14.kolo 06/02/2021 19:00h Crvenka Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa B 13.kolo 03/02/2021 17:00h Crvena zvezda Grundfos Radnički (M) Utakmica
Muškarci - grupa A 10.kolo 27/01/2021 18:00h Kikinda Grindex Spartak Utakmica
Muškarci - grupa B 11.kolo 12/12/2020 19:00h Šamot 65 Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - grupa A 8.kolo 21/11/2020 18:00h Spartak Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - grupa B 5.kolo 31/10/2020 19:00h Rudar Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - grupa B 3.kolo 17/10/2020 19:00h Šamot 65 Obilić Utakmica
Muškarci - grupa A 2.kolo 10/10/2020 18:00h Proleter Partizan Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 14

Sezona 2019/2020 - ARKUS liga
Muškarci - prvi deo 20.kolo 08/03/2020 18:00h Dinamo Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 18.kolo 25/02/2020 18:30h Rudar Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 15.kolo 01/02/2020 18:00h Kikinda Grindex Dinamo Utakmica
Muškarci - prvi deo 14.kolo 14/12/2019 19:00h Spartak Dinamo Utakmica
Muškarci - prvi deo 11.kolo 22/11/2019 19:00h Dubočica 54 Spartak Utakmica
Muškarci - prvi deo 9.kolo 09/11/2019 18:00h Šamot 65 Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - prvi deo 6.kolo 18/10/2019 19:00h Rudar Šamot 65 Utakmica
Muškarci - prvi deo 3.kolo 28/09/2019 18:00h Novi Pazar Partizan Utakmica
Muškarci - prvi deo 1.kolo 14/09/2019 18:00h Proleter Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - prvi deo 22.kolo - Kikinda Grindex Železničar 1949 Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 10