Mandić Ivan - Delegati

Utakmice

Sezona 2023/2024 - Super liga
Plej aut (M) 6.kolo 15/05/2024 18:00h Proleter Vranje 1957 Utakmica
Plej aut (M) 5.kolo 02/05/2024 19:00h Radnički (M) Proleter Utakmica
Plej aut (Ž) 1.kolo 29/03/2024 19:00h Bekament BB Napredak-12 Utakmica
Muškarci - prvi deo 20.kolo 23/03/2024 18:00h Dinamo Ub Utakmica
Muškarci - prvi deo 19.kolo 08/03/2024 20:00h Ub Partizan Utakmica
Muškarci - prvi deo 14.kolo 16/12/2023 19:00h Vranje 1957 Ub Utakmica
Muškarci - prvi deo 11.kolo 26/11/2023 18:00h Proleter Ub Utakmica
Muškarci - prvi deo 10.kolo 17/11/2023 19:00h Radnički (M) Dubočica 54 Utakmica
Žene - prvi deo 10.kolo 15/11/2023 19:30h Vojvodina Radnički Utakmica
Muškarci - prvi deo 9.kolo 11/11/2023 19:30h Metaloplastika Elixir Partizan Utakmica
Žene - prvi deo 8.kolo 04/11/2023 18:30h Naisa Napredak-12 Utakmica
Žene - prvi deo 7.kolo 28/10/2023 17:30h Bekament BB Mladost NP Utakmica
Žene - prvi deo 6.kolo 22/10/2023 18:30h Naisa Medicinar Utakmica
Muškarci - prvi deo 5.kolo 07/10/2023 18:30h Partizan Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 3.kolo 25/09/2023 17:30h Crvena zvezda Grundfos Dinamo Utakmica
Muškarci - prvi deo 2.kolo 16/09/2023 19:00h Jugović Ub Utakmica
Muškarci - prvi deo 1.kolo 09/09/2023 19:00h Partizan Jugović Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 17

Sezona 2022/2023 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 4.kolo 24/05/2023 18:00h Partizan Vojvodina (M) Utakmica
Muškarci - plej of 2.kolo 16/05/2023 18:00h Dinamo Vojvodina (M) Utakmica
Žene - plej of 1.kolo 06/05/2023 19:00h Jagodina Mladost NP Utakmica
Muškarci - prvi deo 23.kolo 08/04/2023 17:00h Proleter Partizan Utakmica
Žene - prvi deo 20.kolo 31/03/2023 18:30h Naisa Bor ZIJIN COPPER Utakmica
Muškarci - prvi deo 20.kolo 18/03/2023 18:30h Metaloplastika Elixir Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Žene - prvi deo 15.kolo 18/02/2023 15:00h Vojvodina Bekament BB Utakmica
Muškarci - prvi deo 13.kolo 18/12/2022 18:30h Vojvodina (M) Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - prvi deo 12.kolo 14/12/2022 18:30h Partizan Obilić Utakmica
Muškarci - prvi deo 11.kolo 02/12/2022 20:00h Proleter Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 10.kolo 25/11/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Vojvodina (M) Utakmica
Muškarci - prvi deo 6.kolo 29/10/2022 18:00h Partizan Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - prvi deo 5.kolo 22/10/2022 18:30h Partizan Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - prvi deo 4.kolo 08/10/2022 19:00h Obilić Proleter Utakmica
Muškarci - prvi deo 2.kolo 25/09/2022 18:00h Dinamo Dubočica 54 Utakmica
Žene - prvi deo 2.kolo 19/09/2022 19:00h Bekament BB Jagodina Utakmica
Žene - prvi deo 1.kolo 12/09/2022 19:00h Naisa Bekament BB Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 17

Sezona 2021/2022 - ARKUS liga
Žene - prvi deo 22.kolo 30/04/2022 19:30h Vrbas Jagodina Utakmica
Muškarci - plej of 9.kolo 20/04/2022 19:30h Dinamo Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - plej aut 11.kolo 09/04/2022 17:00h Obilić Spartak Utakmica
Žene - prvi deo 18.kolo 26/03/2022 19:00h Vrbas Crvena zvezda Utakmica
Muškarci - plej of 6.kolo 12/03/2022 19:00h Šamot 65 Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - plej of 3.kolo 20/02/2022 18:00h Partizan Rudar Utakmica
Žene - prvi deo 12.kolo 05/02/2022 18:30h Naisa Mladost NP Utakmica
Muškarci - grupa A 14.kolo 18/12/2021 19:00h Metaloplastika Elixir Obilić Utakmica
Muškarci - grupa B 13.kolo 11/12/2021 19:00h Šamot 65 Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - grupa A 12.kolo 05/12/2021 18:00h Crvena zvezda Grundfos Obilić Utakmica
Žene - prvi deo 10.kolo 13/11/2021 19:30h Naisa Medicinar Utakmica
Muškarci - grupa A 8.kolo 10/11/2021 18:00h Crvena zvezda Grundfos Metaloplastika Elixir Utakmica
Muškarci - grupa B 7.kolo 30/10/2021 18:30h Proleter Partizan Utakmica
Muškarci - grupa B 6.kolo 28/10/2021 18:30h Partizan Spartak Utakmica
Muškarci - grupa A 5.kolo 17/10/2021 17:30h Obilić Crvena zvezda Grundfos Utakmica
Muškarci - grupa A 4.kolo 09/10/2021 17:30h Vojvodina (M) Radnički (M) Utakmica
Muškarci - grupa B 3.kolo 02/10/2021 19:00h Šamot 65 Spartak Utakmica
Žene - prvi deo 1.kolo 11/09/2021 18:30h Crvena zvezda Radnički Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 18

Sezona 2020/2021 - ARKUS liga
Muškarci - plej of 11.kolo 12/05/2021 19:00h Radnički (M) Vojvodina (M) Utakmica
Muškarci - plej of 7.kolo 04/04/2021 18:00h Dinamo Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - plej aut 10.kolo 27/03/2021 18:00h Proleter Novi Pazar Utakmica
Muškarci - grupa A 13.kolo 03/02/2021 18:00h Spartak Dinamo Utakmica
Muškarci - grupa A 12.kolo 30/01/2021 18:00h Crvenka Partizan Utakmica
Muškarci - grupa B 9.kolo 09/12/2020 19:00h Šamot 65 Radnički (M) Utakmica
Muškarci - grupa A 7.kolo 25/11/2020 18:00h Proleter Vojvodina (M) Utakmica
Muškarci - grupa A 5.kolo 01/11/2020 18:00h Partizan Crvenka Utakmica
Muškarci - grupa B 2.kolo 11/10/2020 17:30h Crvena zvezda Grundfos Novi Pazar Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 9

Sezona 2019/2020 - ARKUS liga
Muškarci - prvi deo 21.kolo 15/03/2020 18:00h Dubočica 54 Novi Pazar Utakmica
Muškarci - prvi deo 19.kolo 01/03/2020 20:00h Crvena zvezda Grundfos Obilić Utakmica
Muškarci - prvi deo 16.kolo 08/02/2020 19:00h Spartak Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - prvi deo 14.kolo 15/12/2019 18:30h Železničar 1949 Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - prvi deo 10.kolo 13/11/2019 20:00h Dinamo Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - prvi deo 7.kolo 30/10/2019 18:00h Novi Pazar Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - prvi deo 4.kolo 05/10/2019 19:00h Rudar Novi Pazar Utakmica
Muškarci - prvi deo 2.kolo 21/09/2019 20:00h Crvena zvezda Grundfos Dubočica 54 Utakmica
Muškarci - prvi deo 22.kolo - Spartak Dubočica 54 Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 9