Obućina Svetlana - Delegati

Utakmice

Sezona 2021/2022 - ARKUS liga
Žene - plej of 3.kolo 21/05/2022 20:00h Bekament BB Železničar Utakmica
Muškarci - plej of 12.kolo 15/05/2022 19:00h Metaloplastika Rudar Utakmica
Žene - plej of 2.kolo 11/05/2022 18:30h Medicinar Bekament BB Utakmica
Muškarci - plej of 11.kolo 07/05/2022 17:30h Dinamo Dubočica 54 Utakmica
Žene - prvi deo 22.kolo 30/04/2022 16:00h Beograd Radnički Utakmica
Žene - prvi deo 21.kolo 27/04/2022 18:30h Medicinar Naisa Utakmica
Muškarci - plej aut 12.kolo 20/04/2022 17:00h Crvena zvezda Grundfos Mokra Gora Utakmica
Žene - prvi deo 16.kolo 11/03/2022 19:00h Železničar Vojvodina Utakmica
Muškarci - plej of 5.kolo 05/03/2022 20:00h Partizan Radnički Utakmica
Muškarci - plej of 1.kolo 12/02/2022 18:00h Radnički Šamot 65 Utakmica
Žene - prvi deo 12.kolo 05/02/2022 19:30h Radnički Crvena zvezda Utakmica
Žene - prvi deo 11.kolo 29/12/2021 18:00h Bekament BB Naisa Utakmica
Muškarci - grupa A 13.kolo 11/12/2021 20:00h Obilić Vojvodina Utakmica
Muškarci - grupa B 12.kolo 08/12/2021 17:30h Partizan Šamot 65 Utakmica
Žene - prvi deo 10.kolo 14/11/2021 15:00h Beograd Vojvodina Utakmica
Žene - prvi deo 9.kolo 07/11/2021 19:00h Crvena zvezda Naisa Utakmica
Muškarci - grupa A 7.kolo 30/10/2021 19:00h Obilić Metaloplastika Utakmica
Žene - prvi deo 6.kolo 27/10/2021 20:30h Železničar Radnički Utakmica
Muškarci - grupa B 3.kolo 02/10/2021 16:00h Železničar 1949 Mokra Gora Utakmica
Žene - prvi deo 1.kolo 11/09/2021 18:00h Mladost NP Naisa Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 20

Sezona 2020/2021 - ARKUS liga
Muškarci - plej aut 14.kolo 15/05/2021 18:00h Šamot 65 Crvenka Utakmica
Muškarci - plej aut 9.kolo 20/03/2021 19:00h Šamot 65 Kikinda Grindex Utakmica
Muškarci - plej aut 7.kolo 28/02/2021 17:30h Proleter Šamot 65 Utakmica
Muškarci - grupa B 11.kolo 12/12/2020 19:00h Novi Pazar Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - grupa B 9.kolo 09/12/2020 19:00h Rudar Obilić Utakmica
Muškarci - grupa B 7.kolo 14/11/2020 19:00h Obilić Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - grupa B 4.kolo 24/10/2020 18:30h Crvena zvezda Grundfos Šamot 65 Utakmica
Muškarci - grupa A 1.kolo 03/10/2020 19:00h Dinamo Proleter Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 8

Sezona 2019/2020 - ARKUS liga
Muškarci - prvi deo 21.kolo 14/03/2020 18:30h Železničar 1949 Dinamo Utakmica
Muškarci - prvi deo 19.kolo 01/03/2020 17:00h Partizan Spartak Utakmica
Muškarci - prvi deo 16.kolo 08/02/2020 19:00h Partizan Šamot 65 Utakmica
Muškarci - prvi deo 13.kolo 07/12/2019 18:00h Kikinda Grindex Rudar Utakmica
Muškarci - prvi deo 10.kolo 16/11/2019 17:30h Proleter Šamot 65 Utakmica
Muškarci - prvi deo 8.kolo 02/11/2019 19:00h Rudar Železničar 1949 Utakmica
Muškarci - prvi deo 5.kolo 12/10/2019 20:00h Šamot 65 Partizan Utakmica
Muškarci - prvi deo 2.kolo 21/09/2019 19:00h Partizan Proleter Utakmica
Ukupno utakmica u sezoni: 8