ARKUS liga / Sudije

Mesto prebivališta: Bačka Palanka
Telefon: +381 65 25 90 145
Email: alimpic.milenko@gmail.com

Utakmice

20/09/2022 16:30h Partizan Radnički Utakmica
01/10/2022 19:00h Topličanin Dinamo Utakmica
22/10/2022 18:00h Proleter Dinamo Utakmica
26/11/2022 19:30h Partizan Proleter Utakmica
10/12/2022 20:00h Mladost NP Bekament BB Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 65 5439876
Email: vanja.antic64@gmail.com

Utakmice

18/09/2022 18:00h Pančevo Naisa Utakmica
05/10/2022 18:00h Bekament BB Vojvodina Utakmica
20/10/2022 19:00h Jagodina Železničar Utakmica
26/11/2022 18:30h Naisa Jagodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Novi Sad
Telefon: +381 63 550 965
Email: nikolabakmaz@gmail.com

Utakmice

17/09/2022 18:00h Vojvodina Proleter Utakmica
24/09/2022 19:00h Rudar Šamot 65 Utakmica
05/10/2022 20:00h Mladost NP Kikinda Utakmica
25/10/2022 19:00h Jugović Vojvodina Utakmica
13/11/2022 17:00h Partizan Topličanin Utakmica
07/12/2022 19:00h Šamot 65 Dinamo Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 63 752 76 50
Email: stefanberdic@gmail.com

Utakmice

03/10/2022 20:00h Partizan Rudar Utakmica
10/12/2022 18:30h Metaloplastika Elixir Jugović Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Jagodina
Telefon: +381 63 628 001
Email: blagojevic76@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 64 261 00 81
Email: boricicljmp@yahoo.com

Utakmice

20/09/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Dinamo Utakmica
24/09/2022 19:00h Kikinda Grindex Vojvodina Utakmica
08/10/2022 19:00h Jugović Dubočica 54 Utakmica
22/10/2022 19:00h Kikinda Grindex Obilić Utakmica
04/11/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Metaloplastika Elixir Utakmica
18/11/2022 20:00h Topličanin Crvena zvezda Grundfos Utakmica
25/11/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Vojvodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Bačka Palanka
Telefon: +381 65 203 44 38
Email: nikodinbubanja09@gmail.com

Utakmice

08/11/2022 18:00h Vojvodina Rudar Utakmica
09/12/2022 20:30h Železničar Pančevo Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Bačka Palanka
Telefon: +381 62 699 590
Email: crnjanskireferee@gmail.com

Utakmice

08/11/2022 18:00h Vojvodina Rudar Utakmica
09/12/2022 20:30h Železničar Pančevo Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Bačka Palanka
Telefon: +381 63 777 14 32
Email: crnifix@gmail.com

Utakmice

20/09/2022 16:30h Partizan Radnički Utakmica
01/10/2022 19:00h Topličanin Dinamo Utakmica
22/10/2022 18:00h Proleter Dinamo Utakmica
26/11/2022 19:30h Partizan Proleter Utakmica
10/12/2022 20:00h Mladost NP Bekament BB Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Leskovac
Telefon: +381 60 81 26 612
Email: cvetkovic-nikolic@hotmail.com

Utakmice

17/09/2022 19:00h Rudar Metaloplastika Elixir Utakmica
24/09/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Bekament BB Utakmica
07/10/2022 19:00h Radnički Topličanin Utakmica
29/10/2022 18:00h Radnički Proleter Utakmica
05/11/2022 18:00h Topličanin Šamot 65 Utakmica
11/11/2022 19:00h Rudar Proleter Utakmica
27/11/2022 19:30h Železničar Radnički Utakmica
02/12/2022 19:00h Radnički Jugović Utakmica
09/12/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Kikinda Grindex Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Niš
Telefon: +381 69 405 27 89
Email: joca.sudija@gmail.com

Utakmice

17/09/2022 19:30h Medicinar Kikinda Utakmica
24/09/2022 19:00h Jagodina Pančevo Utakmica
09/10/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Medicinar Utakmica
22/10/2022 19:00h Dubočica 54 Rudar Utakmica
26/10/2022 19:30h Dinamo Kikinda Grindex Utakmica
13/11/2022 19:00h Šamot 65 Vojvodina Utakmica
03/12/2022 18:30h Obilić Šamot 65 Utakmica
10/12/2022 18:00h Dubočica 54 Proleter Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 60 520 00 67
Email: bojandauti@yahoo.com

Utakmice

17/09/2022 20:00h Železničar Mladost NP Utakmica
10/10/2022 19:00h Naisa Mladost NP Utakmica
22/10/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Mladost NP Utakmica
03/12/2022 20:30h Pančevo Medicinar Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Jagodina
Telefon: +381 69 315 28 16
Email: banedjokic77@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Vrbas
Telefon: +381 64 254 39 13
Email: stevandjurasinovic92@hotmail.com

Utakmice

10/09/2022 19:00h Jagodina Radnički Utakmica
23/09/2022 20:00h Kikinda Železničar Utakmica
05/10/2022 19:00h Pančevo Bor ZIJIN COPPER Utakmica
08/10/2022 15:00h Vojvodina Pančevo Utakmica
21/10/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Šamot 65 Utakmica
23/11/2022 19:30h Medicinar Bekament BB Utakmica
29/11/2022 19:00h Vojvodina Dubočica 54 Utakmica
10/12/2022 19:00h Rudar Radnički Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Leskovac
Telefon: +381 64 479 73 89
Email: golubovicmarjan544@gmail.com

Utakmice

14/12/2022 19:00h Jagodina Bor ZIJIN COPPER Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Železnik
Telefon: +381 63 249 527
Email: nidzailic@hotmail.com

Utakmice

18/09/2022 18:00h Radnički Bor ZIJIN COPPER Utakmica
15/10/2022 16:30h Pančevo Radnički Utakmica
03/12/2022 20:00h Radnički Mladost NP Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Čačak
Telefon: +381 65 822 22 24
Email: gagaaa.djekic@gmail.com

Utakmice

10/09/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Vojvodina Utakmica
04/10/2022 18:00h Železničar Naisa Utakmica
09/10/2022 19:00h Radnički Bekament BB Utakmica
04/12/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Naisa Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 63 70 98 903
Email: jelena.jakov@yahoo.com

Utakmice

18/09/2022 18:00h Pančevo Naisa Utakmica
05/10/2022 18:00h Bekament BB Vojvodina Utakmica
20/10/2022 19:00h Jagodina Železničar Utakmica
26/11/2022 18:30h Naisa Jagodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Lazarevac
Telefon: +381 62 180 41 49
Email: jevticdjordje@yahoo.com

Utakmice

12/09/2022 19:00h Naisa Bekament BB Utakmica
17/09/2022 19:00h Šamot 65 Jugović Utakmica
23/09/2022 19:00h Vojvodina Radnički Utakmica
05/10/2022 19:30h Medicinar Jagodina Utakmica
08/10/2022 19:00h Obilić Proleter Utakmica
22/10/2022 18:00h Vojvodina Radnički Utakmica
09/11/2022 19:00h Dubočica 54 Partizan Utakmica
26/11/2022 19:00h Jugović Dinamo Utakmica
02/12/2022 20:00h Proleter Crvena zvezda Grundfos Utakmica
11/12/2022 18:00h Topličanin Vojvodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Lazarevac
Telefon: +381 62 229 690
Email: milosjevtic.rgf@gmail.com

Utakmice

12/09/2022 19:00h Naisa Bekament BB Utakmica
17/09/2022 19:00h Šamot 65 Jugović Utakmica
23/09/2022 19:00h Vojvodina Radnički Utakmica
05/10/2022 19:30h Medicinar Jagodina Utakmica
08/10/2022 19:00h Obilić Proleter Utakmica
22/10/2022 18:00h Vojvodina Radnički Utakmica
09/11/2022 19:00h Dubočica 54 Partizan Utakmica
26/11/2022 19:00h Jugović Dinamo Utakmica
02/12/2022 20:00h Proleter Crvena zvezda Grundfos Utakmica
11/12/2022 18:00h Topličanin Vojvodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Pančevo
Telefon: +381 69 233 73 04
Email: vlada03@gmail.com

Utakmice

17/09/2022 19:00h Dubočica 54 Obilić Utakmica
25/09/2022 18:00h Jugović Partizan Utakmica
02/10/2022 18:00h Dubočica 54 Radnički Utakmica
07/10/2022 19:00h Šamot 65 Partizan Utakmica
15/10/2022 20:00h Mladost NP Jagodina Utakmica
22/10/2022 18:30h Partizan Metaloplastika Elixir Utakmica
05/11/2022 19:00h Kikinda Grindex Radnički Utakmica
12/11/2022 16:30h Radnički Obilić Utakmica
19/11/2022 18:00h Vojvodina Partizan Utakmica
26/11/2022 19:00h Rudar Obilić Utakmica
12/12/2022 20:00h Naisa Vojvodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Rača
Telefon: +381 69 808 42 30
Email: markosportska90@gmail.com

Utakmice

22/10/2022 19:00h Jagodina Kikinda Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Kragujevac
Telefon: +381 64 614 88 86
Email: spassoje@gmail.com

Utakmice

20/10/2022 20:00h Kikinda Naisa Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Novi Beograd
Telefon: +381 60 380 17 90
Email: kolavcic.bojan@outlook.com

Utakmice

10/09/2022 19:00h Mladost NP Medicinar Utakmica
21/10/2022 20:00h Bekament BB Pančevo Utakmica
30/11/2022 19:30h Dinamo Rudar Utakmica
09/12/2022 20:00h Kikinda Radnički Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Novi Beograd
Telefon: +381 64 157 99 31
Email: kolavcic.ivan@gmail.com

Utakmice

10/09/2022 19:00h Mladost NP Medicinar Utakmica
21/10/2022 20:00h Bekament BB Pančevo Utakmica
30/11/2022 19:30h Dinamo Rudar Utakmica
09/12/2022 20:00h Kikinda Radnički Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Jabuka
Telefon: +38164 22 30 459
Email: koloskizilevski@yahoo.com

Utakmice

28/11/2022 18:00h Kikinda Bor ZIJIN COPPER Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Kosovska Mitrovica
Telefon: +381 64 454 55 54
Email: gorankovackm@yahoo.com

Utakmice

24/09/2022 18:30h Metaloplastika Elixir Proleter Utakmica
01/10/2022 18:00h Vojvodina Obilić Utakmica
07/10/2022 19:00h Rudar Crvena zvezda Grundfos Utakmica
22/10/2022 18:00h Topličanin Jugović Utakmica
28/10/2022 20:30h Šamot 65 Dubočica 54 Utakmica
12/11/2022 16:30h Crvena zvezda Grundfos Dubočica 54 Utakmica
19/11/2022 18:00h Dinamo Radnički Utakmica
26/11/2022 18:00h Dubočica 54 Topličanin Utakmica
03/12/2022 18:00h Topličanin Metaloplastika Elixir Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Veternik
Telefon: +381 69 107 11 08
Email: nemanjakovacic84@gmail.com

Utakmice

10/09/2022 19:00h Kikinda Pančevo Utakmica
28/09/2022 19:30h Naisa Medicinar Utakmica
01/10/2022 18:00h Proleter Kikinda Grindex Utakmica
29/10/2022 19:00h Rudar Topličanin Utakmica
19/11/2022 18:00h Proleter Šamot 65 Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Srbobran
Telefon: +381 61 688 7 588
Email: ivan.mandic.sudija@gmail.com

Utakmice

10/09/2022 19:00h Kikinda Pančevo Utakmica
28/09/2022 19:30h Naisa Medicinar Utakmica
01/10/2022 18:00h Proleter Kikinda Grindex Utakmica
29/10/2022 19:00h Rudar Topličanin Utakmica
19/11/2022 18:00h Proleter Šamot 65 Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 64 262 03 60
Email: dekimark84@yahoo.com

Utakmice

20/09/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Dinamo Utakmica
24/09/2022 19:00h Kikinda Grindex Vojvodina Utakmica
08/10/2022 19:00h Jugović Dubočica 54 Utakmica
22/10/2022 19:00h Kikinda Grindex Obilić Utakmica
04/11/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Metaloplastika Elixir Utakmica
18/11/2022 20:00h Topličanin Crvena zvezda Grundfos Utakmica
25/11/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Vojvodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beška
Telefon: +381 69 198 76 60
Email: borisa.beska@gmail.com

Utakmice

19/09/2022 19:00h Bekament BB Jagodina Utakmica
24/09/2022 18:30h Obilić Topličanin Utakmica
08/10/2022 18:00h Dinamo Vojvodina Utakmica
23/10/2022 15:00h Vojvodina Železničar Utakmica
12/11/2022 18:30h Metaloplastika Elixir Dinamo Utakmica
19/11/2022 19:00h Kikinda Grindex Rudar Utakmica
26/11/2022 19:00h Šamot 65 Kikinda Grindex Utakmica
30/11/2022 18:00h Bekament BB Železničar Utakmica
14/12/2022 18:30h Partizan Obilić Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Zvečan
Telefon: +381 65 444 36 95
Email: srdjan.milosavljevic@pr.ac.rs

Utakmice

24/09/2022 18:30h Metaloplastika Elixir Proleter Utakmica
01/10/2022 18:00h Vojvodina Obilić Utakmica
07/10/2022 19:00h Rudar Crvena zvezda Grundfos Utakmica
22/10/2022 18:00h Topličanin Jugović Utakmica
28/10/2022 20:30h Šamot 65 Dubočica 54 Utakmica
12/11/2022 16:30h Crvena zvezda Grundfos Dubočica 54 Utakmica
19/11/2022 18:00h Dinamo Radnički Utakmica
26/11/2022 18:00h Dubočica 54 Topličanin Utakmica
03/12/2022 18:00h Topličanin Metaloplastika Elixir Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Leskovac
Telefon:
Email: draganm990@gmail.com

Utakmice

14/12/2022 19:00h Jagodina Bor ZIJIN COPPER Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Jagodina
Telefon: +381 65 234 75 79
Email: stancha86@gmail.com

Utakmice

20/10/2022 20:00h Kikinda Naisa Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 69 50 50 989
Email: urosm05@gmail.com

Utakmice

17/09/2022 20:00h Železničar Mladost NP Utakmica
10/10/2022 19:00h Naisa Mladost NP Utakmica
22/10/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Mladost NP Utakmica
03/12/2022 20:30h Pančevo Medicinar Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Novi Sad
Telefon: +381 63 212 392
Email: professor.mosa@gmail.com

Utakmice

25/09/2022 17:00h Radnički Crvena zvezda Grundfos Utakmica
01/10/2022 19:00h Šamot 65 Metaloplastika Elixir Utakmica
07/10/2022 19:00h Metaloplastika Elixir Kikinda Grindex Utakmica
22/10/2022 20:00h Radnički Medicinar Utakmica
29/10/2022 18:00h Partizan Crvena zvezda Grundfos Utakmica
09/11/2022 18:30h Obilić Dinamo Utakmica
12/11/2022 19:00h Jugović Kikinda Grindex Utakmica
19/11/2022 19:00h Dubočica 54 Metaloplastika Elixir Utakmica
25/11/2022 19:00h Metaloplastika Elixir Radnički Utakmica
30/11/2022 18:00h Kikinda Grindex Partizan Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Vrbas
Telefon: +381 64 549 66 64
Email: nikolamusic92vrbas@gmail.com

Utakmice

10/09/2022 19:00h Jagodina Radnički Utakmica
23/09/2022 20:00h Kikinda Železničar Utakmica
05/10/2022 19:00h Pančevo Bor ZIJIN COPPER Utakmica
08/10/2022 15:00h Vojvodina Pančevo Utakmica
21/10/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Šamot 65 Utakmica
23/11/2022 19:30h Medicinar Bekament BB Utakmica
29/11/2022 19:00h Vojvodina Dubočica 54 Utakmica
10/12/2022 19:00h Rudar Radnički Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Mladenovac
Telefon: +381 65 310 13 03
Email: banenenadic@gmail.com

Utakmice

17/09/2022 19:00h Topličanin Kikinda Grindex Utakmica
25/09/2022 18:00h Dinamo Dubočica 54 Utakmica
30/09/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Jugović Utakmica
15/10/2022 19:30h Medicinar Vojvodina Utakmica
05/11/2022 18:00h Proleter Jugović Utakmica
19/11/2022 18:00h Obilić Jugović Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Leskovac
Telefon: +381 64 306 48 33
Email: klinja76@sbb.rs

Utakmice

17/09/2022 19:00h Rudar Metaloplastika Elixir Utakmica
24/09/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Bekament BB Utakmica
07/10/2022 19:00h Radnički Topličanin Utakmica
29/10/2022 18:00h Radnički Proleter Utakmica
05/11/2022 18:00h Topličanin Šamot 65 Utakmica
11/11/2022 19:00h Rudar Proleter Utakmica
27/11/2022 19:30h Železničar Radnički Utakmica
02/12/2022 19:00h Radnički Jugović Utakmica
09/12/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Kikinda Grindex Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Leskovac
Telefon: +381 63 431 162
Email: nikolicnenad76@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Zrenjanin
Telefon: +381 64 83 53 158
Email: obradovic.marko@hotmail.rs

Utakmice

03/12/2022 15:00h Vojvodina Kikinda Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Zrenjanin
Telefon: +381 64 120 07 48
Email: aleksanderpandzic377@hotmail.com

Utakmice

25/09/2022 17:00h Radnički Crvena zvezda Grundfos Utakmica
01/10/2022 19:00h Šamot 65 Metaloplastika Elixir Utakmica
07/10/2022 19:00h Metaloplastika Elixir Kikinda Grindex Utakmica
22/10/2022 20:00h Radnički Medicinar Utakmica
29/10/2022 18:00h Partizan Crvena zvezda Grundfos Utakmica
09/11/2022 18:30h Obilić Dinamo Utakmica
12/11/2022 19:00h Jugović Kikinda Grindex Utakmica
19/11/2022 19:00h Dubočica 54 Metaloplastika Elixir Utakmica
25/11/2022 19:00h Metaloplastika Elixir Radnički Utakmica
30/11/2022 18:00h Kikinda Grindex Partizan Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Rača
Telefon: +381 61 115 76 62
Email: dule93@hotmail.com

Utakmice

22/10/2022 19:00h Jagodina Kikinda Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Niš
Telefon: +381 61 178 40 03
Email: luka_petrovic@ymail.com

Utakmice

17/09/2022 19:30h Medicinar Kikinda Utakmica
24/09/2022 19:00h Jagodina Pančevo Utakmica
09/10/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Medicinar Utakmica
22/10/2022 19:00h Dubočica 54 Rudar Utakmica
26/10/2022 19:30h Dinamo Kikinda Grindex Utakmica
13/11/2022 19:00h Šamot 65 Vojvodina Utakmica
03/12/2022 18:30h Obilić Šamot 65 Utakmica
10/12/2022 18:00h Dubočica 54 Proleter Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Novi Sad
Telefon: +381 65 60 00 605
Email: popov013zoran@gmail.com

Utakmice

19/11/2022 19:00h Železničar Bor ZIJIN COPPER Utakmica
29/10/2022 18:30h Metaloplastika Elixir Obilić Utakmica
26/11/2022 19:00h Mladost NP Vojvodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Novi Sad
Telefon: +381 63 590 509
Email: radaksoon@gmail.com

Utakmice

17/09/2022 18:00h Vojvodina Proleter Utakmica
24/09/2022 19:00h Rudar Šamot 65 Utakmica
05/10/2022 20:00h Mladost NP Kikinda Utakmica
25/10/2022 19:00h Jugović Vojvodina Utakmica
13/11/2022 17:00h Partizan Topličanin Utakmica
07/12/2022 19:00h Šamot 65 Dinamo Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Kikinda
Telefon: +381 64 250 29 55
Email: ristichandball@gmail.com

Utakmice

19/11/2022 19:00h Železničar Bor ZIJIN COPPER Utakmica
29/10/2022 18:30h Metaloplastika Elixir Obilić Utakmica
26/11/2022 19:00h Mladost NP Vojvodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Čačak
Telefon: +381 60 361 03 19
Email: danijelasando@yahoo.com

Utakmice

10/09/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Vojvodina Utakmica
04/10/2022 18:00h Železničar Naisa Utakmica
09/10/2022 19:00h Radnički Bekament BB Utakmica
04/12/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Naisa Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Pančevo
Telefon: +381 63 696 616
Email: msekulicm@gmail.com

Utakmice

17/09/2022 19:00h Dubočica 54 Obilić Utakmica
25/09/2022 18:00h Jugović Partizan Utakmica
02/10/2022 18:00h Dubočica 54 Radnički Utakmica
07/10/2022 19:00h Šamot 65 Partizan Utakmica
15/10/2022 20:00h Mladost NP Jagodina Utakmica
22/10/2022 18:30h Partizan Metaloplastika Elixir Utakmica
05/11/2022 19:00h Kikinda Grindex Radnički Utakmica
12/11/2022 16:30h Radnički Obilić Utakmica
19/11/2022 18:00h Vojvodina Partizan Utakmica
26/11/2022 19:00h Rudar Obilić Utakmica
12/12/2022 20:00h Naisa Vojvodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 66 202 326
Email: shorakf@hotmail.com

Utakmice

03/10/2022 20:00h Partizan Rudar Utakmica
10/12/2022 18:30h Metaloplastika Elixir Jugović Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Zemun
Telefon: +381 62 708 928
Email: darstef@gmail.com

Utakmice

17/09/2022 19:00h Topličanin Kikinda Grindex Utakmica
25/09/2022 18:00h Dinamo Dubočica 54 Utakmica
30/09/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Jugović Utakmica
15/10/2022 19:30h Medicinar Vojvodina Utakmica
05/11/2022 18:00h Proleter Jugović Utakmica
19/11/2022 18:00h Obilić Jugović Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Niš
Telefon: +381 63 105 18 87
Email: dusanstojkovic979@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beška
Telefon: +381 64 660 17 66
Email: trivkovicdanijel@gmail.com

Utakmice

19/09/2022 19:00h Bekament BB Jagodina Utakmica
24/09/2022 18:30h Obilić Topličanin Utakmica
08/10/2022 18:00h Dinamo Vojvodina Utakmica
23/10/2022 15:00h Vojvodina Železničar Utakmica
12/11/2022 18:30h Metaloplastika Elixir Dinamo Utakmica
19/11/2022 19:00h Kikinda Grindex Rudar Utakmica
26/11/2022 19:00h Šamot 65 Kikinda Grindex Utakmica
30/11/2022 18:00h Bekament BB Železničar Utakmica
14/12/2022 18:30h Partizan Obilić Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Umčari
Telefon: +381 65 809 99 71
Email: ivanvelickovic77@yahoo.com

Utakmice

18/09/2022 18:00h Radnički Bor ZIJIN COPPER Utakmica
15/10/2022 16:30h Pančevo Radnički Utakmica
03/12/2022 20:00h Radnički Mladost NP Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Zrenjanin
Telefon: +381 60 50 10 400
Email: vladimir.vucic7@gmail.com

Utakmice

03/12/2022 15:00h Vojvodina Kikinda Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Jabuka
Telefon: +381 69 43 15 922
Email: koloskizilevski@yahoo.com

Utakmice

28/11/2022 18:00h Kikinda Bor ZIJIN COPPER Utakmica

Prethodne sezone