ARKUS liga / Delegati-kontrolori

Mesto prebivališta: Crvenka
Telefon: +381 63 80 93 896
Email: yyadamovic@neobee.net

Utakmice

17/09/2022 18:00h Vojvodina (M) Proleter Utakmica
01/10/2022 18:00h Proleter Kikinda Grindex Utakmica
04/03/2023 19:00h Rudar Dubočica 54 Utakmica
18/03/2023 18:00h Kikinda Jagodina Utakmica
26/03/2023 18:00h Proleter Rudar Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Požarevac
Telefon: +381 64 88 99 337
Email: denisdjordjevic531@gmail.com

Utakmice

24/02/2023 19:00h Pančevo Vojvodina Utakmica
03/05/2023 19:00h Rudar Jugović Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Vrbas
Telefon: +381 64 119 67 91
Email: bane.grgurevic@gmail.com

Utakmice

07/02/2023 16:00h Vojvodina (M) Kikinda Grindex Utakmica
22/04/2023 19:00h Kikinda Grindex Crvena zvezda Grundfos Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Zemun
Telefon: +381 62 87 97 222
Email: handball_yu@yahoo.com

Utakmice

20/09/2022 16:30h Partizan Radnički (M) Utakmica
01/10/2022 18:00h Vojvodina (M) Obilić Utakmica
07/10/2022 19:00h Šamot 65 Partizan Utakmica
15/10/2022 16:30h Pančevo Radnički Utakmica
21/10/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Šamot 65 Utakmica
09/11/2022 18:30h Obilić Dinamo Utakmica
26/11/2022 19:00h Jugović Dinamo Utakmica
30/11/2022 18:00h Bekament BB Železničar Utakmica
11/12/2022 18:00h Topličanin Vojvodina (M) Utakmica
17/12/2022 20:30h Dinamo Partizan Utakmica
18/02/2023 15:00h Kikinda Mladost NP Utakmica
14/03/2023 19:00h Dubočica 54 Šamot 65 Utakmica
21/03/2023 18:00h Vojvodina (M) Šamot 65 Utakmica
31/03/2023 20:00h Mladost NP Radnički Utakmica
19/04/2023 18:30h Partizan Kikinda Grindex Utakmica
05/04/2023 19:00h Vojvodina (M) Topličanin Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 63 773 83 96
Email: dobrosav71@gmail.com

Utakmice

05/10/2022 19:00h Pančevo Bor ZIJIN COPPER Utakmica
29/10/2022 18:30h Metaloplastika Elixir Obilić Utakmica
18/02/2023 18:30h Metaloplastika Elixir Šamot 65 Utakmica
15/03/2023 18:00h Kikinda Grindex Dinamo Utakmica
31/03/2023 17:30h Crvena zvezda Grundfos Topličanin Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Vrbas
Telefon: +381 63 83 13 403
Email: knezodvrbasa@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Kosovska Mitrovica
Telefon: +381 63 426 095
Email: lazicrss@yahoo.com

Utakmice

19/11/2022 19:00h Dubočica 54 Metaloplastika Elixir Utakmica
26/11/2022 19:30h Partizan Proleter Utakmica
03/12/2022 18:00h Topličanin Metaloplastika Elixir Utakmica
10/12/2022 18:00h Dubočica 54 Proleter Utakmica
16/12/2022 19:30h Radnički (M) Šamot 65 Utakmica
06/02/2023 19:00h Radnički (M) Partizan Utakmica
27/02/2023 19:00h Dubočica 54 Jugović Utakmica
04/03/2023 18:00h Metaloplastika Elixir Partizan Utakmica
18/03/2023 18:30h Partizan Dubočica 54 Utakmica
13/05/2023 18:00h Partizan Metaloplastika Elixir Utakmica
21/05/2023 18:00h Vojvodina (M) Partizan Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 63 77 16 462
Email: srdjanlonce@gmail.com

Utakmice

10/12/2022 18:30h Metaloplastika Elixir Jugović Utakmica
25/02/2023 18:30h Partizan Šamot 65 Utakmica
04/03/2023 19:00h Jugović Topličanin Utakmica
25/03/2023 18:30h Obilić Radnički (M) Utakmica
22/04/2023 18:00h Dinamo Šamot 65 Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Pančevo
Telefon: +381 64 876 52 11
Email: maric68@gmail.com

Utakmice

24/09/2022 19:00h Kikinda Grindex Vojvodina (M) Utakmica
05/10/2022 20:00h Mladost NP Kikinda Utakmica
09/10/2022 19:00h Radnički Bekament BB Utakmica
26/11/2022 19:00h Mladost NP Vojvodina Utakmica
03/12/2022 20:30h Pančevo Medicinar Utakmica
17/12/2022 19:00h Kikinda Grindex Dubočica 54 Utakmica
03/02/2023 18:00h Kikinda Medicinar Utakmica
17/02/2023 18:00h Radnički (M) Dubočica 54 Utakmica
04/03/2023 18:00h Radnički (M) Vojvodina (M) Utakmica
20/03/2023 18:00h Jugović Proleter Utakmica
25/03/2023 18:00h Topličanin Partizan Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Zrenjanin
Telefon: +381 63 588 851
Email: hesta1969@gmail.com

Utakmice

17/09/2022 19:30h Medicinar Kikinda Utakmica
05/10/2022 18:00h Bekament BB Vojvodina Utakmica
10/10/2022 19:00h Naisa Mladost NP Utakmica
05/11/2022 19:00h Kikinda Grindex Radnički (M) Utakmica
23/11/2022 19:30h Medicinar Bekament BB Utakmica
19/03/2023 17:00h Mladost NP Bor ZIJIN COPPER Utakmica
27/03/2023 18:00h Bekament BB Medicinar Utakmica
19/04/2023 18:00h Bekament BB Mladost NP Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Požarevac
Telefon: +381 65 878 40 62
Email: mirko.ten@gmail.com

Utakmice

09/10/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Medicinar Utakmica
09/12/2022 20:00h Kikinda Radnički Utakmica
11/02/2023 17:30h Crvena zvezda Grundfos Radnički (M) Utakmica
25/03/2023 18:00h Radnički Železničar Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Pančevo
Telefon: +381 63 237 966
Email: vlada.teneta@gmail.com

Utakmice

20/09/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Dinamo Utakmica
22/10/2022 19:00h Kikinda Grindex Obilić Utakmica
12/11/2022 19:00h Jugović Kikinda Grindex Utakmica
26/11/2022 18:30h Naisa Jagodina Utakmica
30/11/2022 19:30h Dinamo Rudar Utakmica
17/12/2022 18:00h Obilić Crvena zvezda Grundfos Utakmica
26/03/2023 18:00h Kikinda Grindex Jugović Utakmica
02/04/2023 18:00h Partizan Vojvodina (M) Utakmica
09/04/2023 19:00h Kikinda Grindex Šamot 65 Utakmica
19/04/2023 20:00h Radnički Kikinda Utakmica
12/05/2023 18:00h Vojvodina (M) Dinamo Utakmica
24/05/2023 18:00h Partizan Vojvodina (M) Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Novi Sad
Telefon: +381 64 82 22 726
Email: radomirostojic@gmail.com

Utakmice

24/09/2022 19:00h Rudar Šamot 65 Utakmica
29/10/2022 19:00h Rudar Topličanin Utakmica
08/11/2022 18:00h Vojvodina (M) Rudar Utakmica
03/12/2022 18:30h Obilić Šamot 65 Utakmica
18/04/2023 19:00h Rudar Dinamo Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Niš
Telefon: +381 63 84 27 226
Email: mrakic2012@gmail.com

Utakmice

17/09/2022 19:00h Dubočica 54 Obilić Utakmica
24/09/2022 18:30h Obilić Topličanin Utakmica
22/10/2022 18:00h Topličanin Jugović Utakmica
29/10/2022 18:00h Radnički (M) Proleter Utakmica
09/11/2022 19:00h Dubočica 54 Partizan Utakmica
13/11/2022 19:00h Šamot 65 Vojvodina (M) Utakmica
26/11/2022 19:00h Šamot 65 Kikinda Grindex Utakmica
10/12/2022 19:00h Rudar Radnički (M) Utakmica
04/02/2023 19:00h Bor ZIJIN COPPER Radnički Utakmica
08/02/2023 19:00h Dubočica 54 Dinamo Utakmica
10/03/2023 18:00h Bor ZIJIN COPPER Železničar Utakmica
25/03/2023 19:00h Dubočica 54 Crvena zvezda Grundfos Utakmica
09/04/2023 20:00h Vojvodina (M) Crvena zvezda Grundfos Utakmica
19/04/2023 20:00h Bor ZIJIN COPPER Jagodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Kragujevac
Telefon: +381 65 361 51 20
Email: savkovici3@mts.rs

Utakmice

19/11/2022 19:00h Železničar Bor ZIJIN COPPER Utakmica
11/02/2023 18:00h Proleter Metaloplastika Elixir Utakmica
22/04/2023 17:00h Radnički (M) Rudar Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Pančevo
Telefon: +381 63 233 497
Email: milivoj013@yahoo.com

Utakmice

23/09/2022 20:00h Kikinda Železničar Utakmica
28/10/2022 20:30h Šamot 65 Dubočica 54 Utakmica
19/11/2022 19:00h Kikinda Grindex Rudar Utakmica
28/11/2022 18:00h Kikinda Bor ZIJIN COPPER Utakmica
17/12/2022 16:30h Radnički Naisa Utakmica
13/02/2023 20:00h Šamot 65 Rudar Utakmica
27/02/2023 18:00h Proleter Obilić Utakmica
24/03/2023 18:00h Vojvodina Mladost NP Utakmica
08/04/2023 18:30h Obilić Rudar Utakmica
18/04/2023 18:00h Crvena zvezda Grundfos Proleter Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Leskovac
Telefon: +381 69 185 88 85
Email: vstojanovic3@gmail.com

Utakmice

22/04/2023 19:00h Jagodina Vojvodina Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Niš
Telefon: +381 63 105 18 87
Email: dusanstojkovic979@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Leskovac
Telefon: +381 63 775 55 44
Email: drbatatasic@gmail.com

Utakmice

22/10/2022 19:00h Dubočica 54 Rudar Utakmica
05/11/2022 18:00h Topličanin Šamot 65 Utakmica
18/11/2022 20:00h Topličanin Crvena zvezda Grundfos Utakmica
09/12/2022 17:30h Crvena zvezda Grundfos Kikinda Grindex Utakmica
29/01/2023 19:30h Medicinar Mladost NP Utakmica
04/03/2023 19:00h Dinamo Proleter Utakmica
25/03/2023 19:00h Bor ZIJIN COPPER Kikinda Utakmica
03/05/2023 19:00h Dubočica 54 Kikinda Grindex Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Železnik
Telefon: +381 63 303 038
Email: zorantijanic@gmail.com

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 64 135 61 00
Email: savavel@yahoo.com

Utakmice

03/10/2022 20:00h Partizan Rudar Utakmica
21/10/2022 20:00h Bekament BB Pančevo Utakmica
26/02/2023 18:00h Vojvodina (M) Dinamo Utakmica
01/04/2023 18:30h Metaloplastika Elixir Dubočica 54 Utakmica
21/04/2023 18:00h Proleter Dubočica 54 Utakmica
03/05/2023 19:30h Metaloplastika Elixir Vojvodina (M) Utakmica
14/05/2023 18:00h Bekament BB Železničar Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 63 374 363
Email: dejanvuk63@gmail.com

Utakmice

24/09/2022 18:00h Bor ZIJIN COPPER Bekament BB Utakmica
20/10/2022 20:00h Kikinda Naisa Utakmica
22/10/2022 18:00h Proleter Dinamo Utakmica
25/10/2022 19:00h Jugović Vojvodina (M) Utakmica
19/11/2022 18:00h Obilić Jugović Utakmica
30/11/2022 18:00h Kikinda Grindex Partizan Utakmica
15/03/2023 18:00h Proleter Radnički (M) Utakmica
18/03/2023 17:30h Dinamo Obilić Utakmica
01/04/2023 17:00h Radnički (M) Dinamo Utakmica
22/04/2023 18:30h Obilić Partizan Utakmica
20/05/2023 18:30h Metaloplastika Elixir Dinamo Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Beograd
Telefon: +381 64 878 40 56
Email: dvukovic@bambi.rs

Utakmice

16/12/2022 19:00h Bekament BB Kikinda Utakmica
04/02/2023 18:30h Metaloplastika Elixir Rudar Utakmica
31/03/2023 19:30h Medicinar Pančevo Utakmica
09/05/2023 19:00h Dubočica 54 Vojvodina (M) Utakmica
03/05/2023 17:30h Crvena zvezda Grundfos Obilić Utakmica

Prethodne sezone

Mesto prebivališta: Leskovac
Telefon: +381 62 601 221
Email: goranzdravkovicmesko@gmail.com

Utakmice

01/10/2022 19:00h Topličanin Dinamo Utakmica
11/11/2022 19:00h Rudar Proleter Utakmica
18/02/2023 19:00h Jugović Crvena zvezda Grundfos Utakmica
18/03/2023 19:00h Šamot 65 Topličanin Utakmica
25/03/2023 19:00h Jagodina Naisa Utakmica
03/05/2023 19:00h Topličanin Proleter Utakmica
18/05/2023 18:00h Bekament BB Mladost NP Utakmica

Prethodne sezone