ARKUS liga / Prvi deo

Rezultati

22. kolo (21./22.3.)
Spartak
 
Dubočica 54
Obilić
 
Rudar
Dinamo
 
Partizan
Kikinda Grindex
 
Železničar 1949
Proleter
 
Crvena zvezda
Novi Pazar
 
Šamot 65
21. kolo (14./15.3.)
Rudar
(13 : 15)
Spartak
Partizan
(14 : 12)
Obilić
Železničar 1949
(19 : 20)
Dinamo
Crvena zvezda
(14 : 12)
Kikinda Grindex
Šamot 65
(17 : 13)
Proleter
Dubočica 54
(13 : 25)
Novi Pazar
20. kolo (7./8.3.)
Spartak
(15 : 13)
Novi Pazar
Obilić
(21 : 16)
Železničar 1949
Dinamo
(12 : 14)
Crvena zvezda
Kikinda Grindex
(12 : 20)
Šamot 65
Proleter
(17 : 13)
Dubočica 54
Rudar
(14 : 8)
Partizan
19. kolo (29.2./1.3.)
Partizan
(10 : 11)
Spartak
Crvena zvezda
(14 : 14)
Obilić
Šamot 65
(18 : 17)
Dinamo
Dubočica 54
(11 : 12)
Kikinda Grindex
Novi Pazar
(17 : 14)
Proleter
Železničar 1949
(17 : 13)
Rudar
18. kolo (22./23.2.)
Spartak
(14 : 12)
Proleter
Obilić
(16 : 12)
Šamot 65
Dinamo
(19 : 15)
Dubočica 54
Kikinda Grindex
(14 : 14)
Novi Pazar
Rudar
(11 : 4)
Crvena zvezda
Partizan
(9 : 10)
Železničar 1949
17. kolo (15./16.2.)
Železničar 1949
(15 : 10)
Spartak
Dubočica 54
(11 : 13)
Obilić
Novi Pazar
(12 : 12)
Dinamo
Proleter
(15 : 15)
Kikinda Grindex
Šamot 65
(18 : 15)
Rudar
Crvena zvezda
(10 : 13)
Partizan
16. kolo (8./9.2.)
Spartak
(11 : 8)
Kikinda Grindex
Obilić
(17 : 14)
Novi Pazar
Dinamo
(18 : 10)
Proleter
Rudar
(16 : 12)
Dubočica 54
Partizan
(12 : 12)
Šamot 65
Železničar 1949
(16 : 6)
Crvena zvezda
15. kolo (1./2.2.)
Crvena zvezda
(12 : 11)
Spartak
Proleter
(15 : 20)
Obilić
Kikinda Grindex
(16 : 18)
Dinamo
Novi Pazar
(13 : 16)
Rudar
Dubočica 54
(10 : 13)
Partizan
Šamot 65
(20 : 12)
Železničar 1949
14. kolo (14./15.12.)
Spartak
(12 : 14)
Dinamo
Obilić
(13 : 12)
Kikinda Grindex
Rudar
(15 : 13)
Proleter
Partizan
(15 : 16)
Novi Pazar
Železničar 1949
(19 : 10)
Dubočica 54
Crvena zvezda
(12 : 13)
Šamot 65
13. kolo (7./8.12.)
Šamot 65
(10 : 11)
Spartak
Dinamo
(18 : 18)
Obilić
Kikinda Grindex
(12 : 10)
Rudar
Proleter
(12 : 15)
Partizan
Novi Pazar
(8 : 14)
Železničar 1949
Dubočica 54
(13 : 11)
Crvena zvezda
12. kolo (30.11./1.12.)
Spartak
(16 : 16)
Obilić
Rudar
(11 : 12)
Dinamo
Partizan
(9 : 20)
Kikinda Grindex
Železničar 1949
(20 : 12)
Proleter
Crvena zvezda
(14 : 17)
Novi Pazar
Šamot 65
(15 : 12)
Dubočica 54
11. kolo (23./24.11.)
Dubočica 54
(14 : 11)
Spartak
Rudar
(12 : 10)
Obilić
Partizan
(15 : 16)
Dinamo
Železničar 1949
(17 : 11)
Kikinda Grindex
Crvena zvezda
(18 : 12)
Proleter
Šamot 65
(19 : 15)
Novi Pazar
10. kolo (16./17.11.)
Spartak
(13 : 8)
Rudar
Obilić
(15 : 12)
Partizan
Dinamo
(14 : 14)
Železničar 1949
Kikinda Grindex
(14 : 15)
Crvena zvezda
Proleter
(14 : 13)
Šamot 65
Novi Pazar
(10 : 0)
Dubočica 54
9. kolo (9./10.11.)
Novi Pazar
(15 : 9)
Spartak
Železničar 1949
(17 : 11)
Obilić
Crvena zvezda
(10 : 13)
Dinamo
Šamot 65
(13 : 16)
Kikinda Grindex
Dubočica 54
(18 : 16)
Proleter
Partizan
(17 : 14)
Rudar
8. kolo (2./3.11.)
Spartak
(9 : 11)
Partizan
Obilić
(15 : 13)
Crvena zvezda
Dinamo
(13 : 10)
Šamot 65
Kikinda Grindex
(16 : 16)
Dubočica 54
Proleter
(14 : 16)
Novi Pazar
Rudar
(14 : 15)
Železničar 1949
7. kolo (30.10. s)
Proleter
(11 : 10)
Spartak
Šamot 65
(10 : 14)
Obilić
Dubočica 54
(11 : 12)
Dinamo
Novi Pazar
(17 : 16)
Kikinda Grindex
Crvena zvezda
(11 : 13)
Rudar
Železničar 1949
(17 : 13)
Partizan
6. kolo (19./20.10.)
Spartak
(14 : 11)
Železničar 1949
Obilić
(11 : 14)
Dubočica 54
Dinamo
(15 : 14)
Novi Pazar
Kikinda Grindex
(17 : 12)
Proleter
Rudar
(14 : 11)
Šamot 65
Partizan
(17 : 13)
Crvena zvezda
5. kolo (12./13.10.)
Kikinda Grindex
(11 : 10)
Spartak
Novi Pazar
(18 : 12)
Obilić
Proleter
(12 : 9)
Dinamo
Dubočica 54
(13 : 11)
Rudar
Šamot 65
(14 : 13)
Partizan
Crvena zvezda
(10 : 12)
Železničar 1949
4. kolo (5./6.10.)
Spartak
(12 : 13)
Crvena zvezda
Obilić
(18 : 10)
Proleter
Dinamo
(17 : 14)
Kikinda Grindex
Rudar
(12 : 13)
Novi Pazar
Partizan
(11 : 14)
Dubočica 54
Železničar 1949
(14 : 11)
Šamot 65
3. kolo (28./29.9.)
Dinamo
(14 : 10)
Spartak
Kikinda Grindex
(11 : 11)
Obilić
Proleter
(15 : 15)
Rudar
Novi Pazar
(14 : 14)
Partizan
Dubočica 54
(10 : 13)
Železničar 1949
Šamot 65
(6 : 9)
Crvena zvezda
2. kolo (21./22.9.)
Spartak
(10 : 11)
Šamot 65
Obilić
(10 : 12)
Dinamo
Rudar
(13 : 10)
Kikinda Grindex
Partizan
(18 : 13)
Proleter
Železničar 1949
(18 : 19)
Novi Pazar
Crvena zvezda
(11 : 12)
Dubočica 54
1. kolo (14./15.9.)
Obilić
(13 : 8)
Spartak
Dinamo
(21 : 8)
Rudar
Kikinda Grindex
(11 : 9)
Partizan
Proleter
(19 : 14)
Železničar 1949
Novi Pazar
(13 : 9)
Crvena zvezda
Dubočica 54
(13 : 13)
Šamot 65