Vesti

Rukometašice Mladosti iz Nove Pazove osvojile treće mesto!

Rukometašice Mladosti NP sezonu u ARKUS ligi završile su trijumfom i osvojile treće mesto. 

U duelu poraženih polufinalista Pazovčanke su u gostima nadigrale ekipu Bora rezultatom 25:31 (12:18). 

Gošće je do pobede vodila Nikoleta Lazarević, koja je sa devet postignutih pogodaka ponela MVP priznanje. 

Čestitamo ekipi Mladosti NP na osvojenom trećem mestu, a ekipi Bora na svemu što su prikazale u ovoj sezoni.