Vesti

Kup prof. dr Branislav Pokrajac: Slavlje Radničkog u Šumicama, Dinamo preko Uba do četvrtfinala

Rukometaši Dinama plasirali su se u četvrtfinale Kupa prof. dr Branislav Pokrajac, pošto su večeras u pretkolu eliminisali ekipu Uba rezultatom 32:22 (16:12). Za igrača utakmice proglašen je Miloš Kostadinović, kapiten kluba iz Pančeva, koji se sedam puta upisao u listu strelaca, od toga četiri sa penala. Gol manje postigao je Darko Pavlović, kapiten Uba.

Neizvesnih 60 minuta gledali smo u ,,Šumicama", gde je Radnički savladao Crvenu zvezdu Grundfos sa 23:22, iako je beogradski klub na poluvremenu imao plus jedan na semaforu (13:12). Među Kragujevčanima šuterski raspoloženi bili su Miloš Barudžić (devet pogodaka) i Miloš Prodanović (osam pogodaka), kome je pripalo MVP priznanje.