Raspored
1. kolo (10/11. septembar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
001 | Mladost NP - Medicinar | 10/09/2022 19:00 | Jovana Sterije Popovića bb | |
002 | Kikinda - Pančevo | 10/09/2022 19:00 | Branka Vujina bb | |
003 | Naisa - Bekament BB | 12/09/2022 19:00 | 9. brigade bb | |
004 | Jagodina - Radnički | 10/09/2022 19:00 | Braće Diraka bb | |
005 | Bor ZIJIN COPPER - Vojvodina | 10/09/2022 18:00 | Petra Kočića bb | |
006 | Železničar - SLOBODNA EKIPA |
2. kolo (17/18. septembar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
007 | Železničar - Mladost NP | 17/09/2022 20:00 | Cara Dušana 2a | |
008 | Medicinar - Kikinda | 17/09/2022 19:30 | Hajduk Veljkova 10 (Zorka) | |
009 | Pančevo - Naisa | 18/09/2022 18:00 | Radivoja Koraća bb | |
010 | Bekament BB - Jagodina | 19/09/2022 19:00 | Kneza Mihaila 33c | |
011 | Radnički - Bor ZIJIN COPPER | 18/09/2022 18:00 | Grada Sirena 15 | |
012 | Vojvodina - SLOBODNA EKIPA |
3. kolo (24/25. septembar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
013 | Kikinda - Železničar | 23/09/2022 20:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda | |
014 | Naisa - Medicinar | 28/09/2022 19:30 | SC „Čair“, 9. brigade bb, Niš | |
015 | Jagodina - Pančevo | 24/09/2022 19:00 | HS „Jassa“, Stevana Ivanovića bb, Jagodina | |
016 | Bor ZIJIN COPPER - Bekament BB | 24/09/2022 18:00 | SC „Bobana Momčilović“, Petra Kočića bb, Bor | |
017 | Vojvodina - Radnički | 23/09/2022 19:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad | |
018 | Mladost NP - SLOBODNA EKIPA |
4. kolo (5. oktobar - sreda)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
019 | Železničar - Naisa | 04/10/2022 18:00 | SC „Inđija“, Cara Dušana 2a, Inđija | |
020 | Mladost NP - Kikinda | 05/10/2022 20:00 | OŠ „Rastko Nemanjić“, Njegoševa 4, Nova Pazova | |
021 | Medicinar - Jagodina | 05/10/2022 19:30 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac | |
022 | Pančevo - Bor ZIJIN COPPER | 05/10/2022 19:00 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo | |
023 | Bekament BB - Vojvodina | 05/10/2022 18:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac | |
024 | Radnički - SLOBODNA EKIPA |
5. kolo (8/9. oktobar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
025 | Jagodina - Železničar | 20/10/2022 19:00 | HS „Jassa“, Stevana Ivanovića bb, Jagodina | |
026 | Naisa - Mladost NP | 10/10/2022 19:00 | SC „Čair“, 9. brigade bb, Niš | |
027 | Bor ZIJIN COPPER - Medicinar | 09/10/2022 18:00 | SC „Bobana Momčilović“, Petra Kočića bb, Bor | |
028 | Vojvodina - Pančevo | 08/10/2022 15:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad | |
029 | Radnički - Bekament BB | 09/10/2022 19:00 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac | |
030 | Kikinda - SLOBODNA EKIPA |
6. kolo (15/16. oktobar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
031 | Železničar - Bor ZIJIN COPPER | 19/11/2022 19:00 | SC „Inđija“, Cara Dušana 2a, Inđija | |
032 | Mladost NP - Jagodina | 15/10/2022 20:00 | OŠ „Rastko Nemanjić“, Njegoševa 4, Nova Pazova | |
033 | Kikinda - Naisa | 20/10/2022 20:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda | |
034 | Medicinar - Vojvodina | 15/10/2022 19:30 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac | |
035 | Pančevo - Radnički | 15/10/2022 16:30 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo | |
036 | Bekament BB - SLOBODNA EKIPA |
7. kolo (22/23. oktobar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
037 | Vojvodina - Železničar | 23/10/2022 15:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad | |
038 | Bor ZIJIN COPPER - Mladost NP | 22/10/2022 18:00 | SC „Bobana Momčilović“, Petra Kočića bb, Bor | |
039 | Jagodina - Kikinda | 22/10/2022 19:00 | HS „Jassa“, Stevana Ivanovića bb, Jagodina | |
040 | Radnički - Medicinar | 22/10/2022 20:00 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac | |
041 | Bekament BB - Pančevo | 21/10/2022 20:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac | |
042 | Naisa - SLOBODNA EKIPA |
8. kolo (26/27. novembar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
043 | Železničar - Radnički | 27/11/2022 19:30 | SC „Inđija“, Cara Dušana 2a, Inđija | |
044 | Mladost NP - Vojvodina | 26/11/2022 19:00 | OŠ „Rastko Nemanjić“, Njegoševa 4, Nova Pazova | |
045 | Kikinda - Bor ZIJIN COPPER | 28/11/2022 18:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda | |
046 | Naisa - Jagodina | 26/11/2022 18:30 | SH OŠ „Miroslav Antić“, Knjaževačka 156, Niš | |
047 | Medicinar - Bekament BB | 23/11/2022 19:30 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac | |
048 | Pančevo - SLOBODNA EKIPA |
9. kolo (3/4. decembar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
049 | Bekament BB - Železničar | 30/11/2022 18:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac | |
050 | Radnički - Mladost NP | 03/12/2022 20:00 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac | |
051 | Vojvodina - Kikinda | 03/12/2022 15:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad | |
052 | Bor ZIJIN COPPER - Naisa | 04/12/2022 18:00 | SC „Bobana Momčilović“, Petra Kočića bb, Bor | |
053 | Pančevo - Medicinar | 03/12/2022 20:30 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo | |
054 | Jagodina - SLOBODNA EKIPA |
10. kolo (10/11. decembar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
055 | Medicinar - SLOBODNA EKIPA | |||
056 | Železničar - Pančevo | 09/12/2022 20:30 | SC „Inđija“, Cara Dušana 2a, Inđija | |
057 | Mladost NP - Bekament BB | 10/12/2022 20:00 | OŠ „Rastko Nemanjić“, Njegoševa 4, Nova Pazova | |
058 | Kikinda - Radnički | 09/12/2022 20:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda | |
059 | Naisa - Vojvodina | 12/12/2022 20:00 | SC „Čair“, 9. brigade bb, Niš | |
060 | Jagodina - Bor ZIJIN COPPER | 14/12/2022 19:00 | HS „Jassa“, Stevana Ivanovića bb, Jagodina |
11. kolo (17/18. decembar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
061 | Medicinar - Železničar | 17/12/2022 19:30 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac | |
062 | Pančevo - Mladost NP | 17/12/2022 15:30 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo | |
063 | Bekament BB - Kikinda | 16/12/2022 19:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac | |
064 | Radnički - Naisa | 17/12/2022 16:30 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac | |
065 | Vojvodina - Jagodina | 17/12/2022 20:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad | |
066 | Bor ZIJIN COPPER - SLOBODNA EKIPA |
12. kolo (28/29. januar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
067 | Medicinar - Mladost NP | 29/01/2023 19:30 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10 | |
068 | Pančevo - Kikinda | 28/01/2023 16:30 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11 | |
069 | Bekament BB - Naisa | 28/01/2023 19:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c | |
070 | Radnički - Jagodina | 28/01/2023 16:30 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15 | |
071 | Vojvodina - Bor ZIJIN COPPER | 27/01/2023 19:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b | |
072 | Železničar - SLOBODNA EKIPA |
13. kolo (4/5. februar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
073 | Mladost NP - Železničar | 04/02/2023 19:00 | OŠ „Rastko Nemanjić“, Njegoševa 4 | |
074 | Kikinda - Medicinar | 03/02/2023 18:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb | |
075 | Naisa - Pančevo | 04/02/2023 19:00 | SC „Čair“, 9. brigade bb | |
076 | Jagodina - Bekament BB | 04/02/2023 19:00 | HS „Jassa“, Stevana Ivanovića bb | |
077 | Bor ZIJIN COPPER - Radnički | 04/02/2023 19:00 | SC „Bobana Momčilović“, Petra Kočića bb | |
078 | Vojvodina - SLOBODNA EKIPA |
14. kolo (11/12. februar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
079 | Železničar - Kikinda | 11/02/2023 19:00 | SC „Inđija“, Cara Dušana 2a | |
080 | Medicinar - Naisa | 10/02/2023 18:00 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10 | |
081 | Pančevo - Jagodina | 11/02/2023 16:30 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11 | |
082 | Bekament BB - Bor ZIJIN COPPER | 11/02/2023 18:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c | |
083 | Radnički - Vojvodina | 11/02/2023 16:30 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15 | |
084 | Mladost NP - SLOBODNA EKIPA |
15. kolo (18/19. februar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
085 | Naisa - Železničar | 20/02/2023 19:30 | SH OŠ „Miroslav Antić“, Knjaževačka 156 | |
086 | Kikinda - Mladost NP | 18/02/2023 15:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb | |
087 | Jagodina - Medicinar | 18/02/2023 19:00 | HS „Jassa“, Stevana Ivanovića bb | |
088 | Bor ZIJIN COPPER - Pančevo | 20/02/2023 18:00 | SC „Bobana Momčilović“, Petra Kočića bb | |
089 | Vojvodina - Bekament BB | 18/02/2023 15:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b | |
090 | Radnički - SLOBODNA EKIPA |
16. kolo (25/26. februar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
091 | Železničar - Jagodina | 24/02/2023 19:00 | SC „Inđija“, Cara Dušana 2a | |
092 | Mladost NP - Naisa | 24/02/2023 18:30 | OŠ „Rastko Nemanjić“, Njegoševa 4 | |
093 | Medicinar - Bor ZIJIN COPPER | 24/02/2023 18:00 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10 | |
094 | Pančevo - Vojvodina | 24/02/2023 19:00 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11 | |
095 | Bekament BB - Radnički | 24/02/2023 19:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c | |
096 | Kikinda - SLOBODNA EKIPA |
17. kolo (11/12. mart)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
097 | Bor ZIJIN COPPER - Železničar | 10/03/2023 18:00 | SC „Bobana Momčilović“, Petra Kočića bb | |
098 | Jagodina - Mladost NP | 11/03/2023 19:00 | HS „Jassa“, Stevana Ivanovića bb | |
099 | Naisa - Kikinda | 11/03/2023 18:30 | SH OŠ „Miroslav Antić“, Knjaževačka 156 | |
100 | Vojvodina - Medicinar | 11/03/2023 19:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b | |
101 | Radnički - Pančevo | 11/03/2023 18:00 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15 | |
102 | Bekament BB - SLOBODNA EKIPA |
18. kolo (18/19. mart)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
103 | Železničar - Vojvodina | 17/03/2023 20:30 | SC „Inđija“, Cara Dušana 2a | |
104 | Mladost NP - Bor ZIJIN COPPER | 19/03/2023 17:00 | OŠ „Rastko Nemanjić“, Njegoševa 4 | |
105 | Kikinda - Jagodina | 18/03/2023 18:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb | |
106 | Medicinar - Radnički | 17/03/2023 18:00 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10 | |
107 | Pančevo - Bekament BB | 18/03/2023 19:30 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11 | |
108 | Naisa - SLOBODNA EKIPA |
19. kolo (25/26. mart)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
109 | Pančevo - SLOBODNA EKIPA | |||
110 | Radnički - Železničar | 25/03/2023 18:00 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15 | |
111 | Vojvodina - Mladost NP | 24/03/2023 18:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b | |
112 | Bor ZIJIN COPPER - Kikinda | 25/03/2023 19:00 | SC „Bobana Momčilović“, Petra Kočića bb | |
113 | Jagodina - Naisa | 25/03/2023 19:00 | HS „Jassa“, Stevana Ivanovića bb | |
114 | Bekament BB - Medicinar | 27/03/2023 18:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c |
20. kolo (1/2. april)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
115 | Železničar - Bekament BB | 31/03/2023 19:00 | SC „Inđija“, Cara Dušana 2a | |
116 | Mladost NP - Radnički | 31/03/2023 20:00 | OŠ „Rastko Nemanjić“, Njegoševa 4 | |
117 | Kikinda - Vojvodina | 31/03/2023 20:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb | |
118 | Naisa - Bor ZIJIN COPPER | 31/03/2023 18:30 | SH OŠ „Miroslav Antić“, Knjaževačka 156 | |
119 | Medicinar - Pančevo | 31/03/2023 19:30 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10 | |
120 | Jagodina - SLOBODNA EKIPA |
21. kolo (19. april - sreda)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
121 | Medicinar - SLOBODNA EKIPA | |||
122 | Pančevo - Železničar | 19/04/2023 18:30 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11 | |
123 | Bekament BB - Mladost NP | 19/04/2023 18:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c | |
124 | Radnički - Kikinda | 19/04/2023 20:00 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15 | |
125 | Vojvodina - Naisa | 19/04/2023 20:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b | |
126 | Bor ZIJIN COPPER - Jagodina | 19/04/2023 20:00 | SC „Bobana Momčilović“, Petra Kočića bb |
22. kolo (22/23. april)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
127 | Železničar - Medicinar | 23/04/2023 19:00 | SC „Inđija“, Cara Dušana 2a | |
128 | Mladost NP - Pančevo | 22/04/2023 17:30 | OŠ „Rastko Nemanjić“, Njegoševa 4 | |
129 | Kikinda - Bekament BB | 22/04/2023 15:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb | |
130 | Naisa - Radnički | 24/04/2023 19:00 | SC „Čair“, 9. brigade bb | |
131 | Jagodina - Vojvodina | 22/04/2023 19:00 | HS „Jassa“, Stevana Ivanovića bb | |
132 | Bor ZIJIN COPPER - SLOBODNA EKIPA |