Delegiranje
10. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Bekament BB |
SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac |
Medicinar |
Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja Kontrolor: Savković Milan |
Broj utakmice: 178 | |
Napredak-12 |
HS "SC Kruševac, Ćirila i Metodija bb, Kruševac |
Crvena zvezda |
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 179 | |
Jagodina |
HS „Jassa“, Stevana Ivanovića bb, Jagodina |
Mladost NP |
Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 180 | |
Vojvodina |
SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad |
Radnički |
Sudija A: Kolavčić Ivan
Sudija B: Kolavčić Bojan Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 181 | |
Železničar |
SC „Inđija“, Cara Dušana 2a, Inđija |
Naisa |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Pavlović Saša |
Broj utakmice: 182 | |
9. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Napredak-12 |
HS "SC Kruševac, Ćirila i Metodija bb, Kruševac |
Medicinar |
Sudija A: Petrović Dušan
Sudija B: Jovanović Marko Kontrolor: Sekulić Milivoj |
Broj utakmice: 173 | |
Crvena zvezda |
Crnotravska 4 |
Jagodina |
Sudija A: Antić Vanja
Sudija B: Jakovljević Jelena Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 174 | |
Vojvodina |
SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad |
Mladost NP |
Sudija A: Berdić Stefan
Sudija B: Šorak Filip Delegat: Vraneš Vera |
Broj utakmice: 175 | |
Železničar |
SC „Inđija“, Cara Dušana 2a, Inđija |
Radnički |
Sudija A: Dauti Bojan
Sudija B: Minić Uroš Delegat: Perić Dejan |
Broj utakmice: 176 | |
Bekament BB |
SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac |
Naisa |
Sudija A: Kolak Spasoje
Sudija B: Milošević Stanislav Delegat: Jovanović Ivana |
Broj utakmice: 177 | |
8. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Medicinar |
HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac |
Crvena zvezda |
Sudija A: Bubanja Nikodin
Sudija B: Crnjanski Vojislav Kontrolor: Mašić Zorica |
Broj utakmice: 168 | |
Jagodina |
HS „Jassa“, Stevana Ivanovića bb, Jagodina |
Vojvodina |
Sudija A: Matić Dimitrije
Sudija B: Vujanović Branislav Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 169 | |
Mladost NP |
OŠ „Rastko Nemanjić“, Njegoševa 4, Nova Pazova |
Železničar |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Vukašinović Boris |
Broj utakmice: 170 | |
Radnički |
SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac |
Bekament BB |
Sudija A: Antić Vanja
Sudija B: Jakovljević Jelena Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 171 | |
Naisa |
SC „Čair“, 9. brigade bb, Niš |
Napredak-12 |
Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 172 | |
7. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Železničar |
SC „Inđija“, Cara Dušana 2a, Inđija |
Vojvodina |
Sudija A: Dauti Bojan
Sudija B: Minić Uroš Kontrolor: Vuković Desimir |
Broj utakmice: 163 | |
Medicinar |
HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac |
Jagodina |
Sudija A: Musić Nikola
Sudija B: Đurašinović Stevan Delegat: Mitrović Slavoljub |
Broj utakmice: 164 | |
Bekament BB |
SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac |
Mladost NP |
Sudija A: Petrović Dušan
Sudija B: Jovanović Marko Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 165 | |
Napredak-12 |
HS "SC Kruševac, Ćirila i Metodija bb, Kruševac |
Radnički |
Sudija A: Kolavčić Ivan
Sudija B: Kolavčić Bojan Delegat: Jovanović Ivana |
Broj utakmice: 166 | |
Crvena zvezda |
Crnotravska 4 |
Naisa |
Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola Delegat: Perić Dejan |
Broj utakmice: 167 | |
6. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Vojvodina |
SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad |
Bekament BB |
Sudija A: Matić Dimitrije
Sudija B: Vujanović Branislav Kontrolor: Mašić Zorica |
Broj utakmice: 158 | |
Jagodina |
HS „Jassa“, Stevana Ivanovića bb, Jagodina |
Železničar |
Sudija A: Bubanja Nikodin
Sudija B: Crnjanski Vojislav Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 159 | |
Mladost NP |
OŠ „Rastko Nemanjić“, Njegoševa 4, Nova Pazova |
Napredak-12 |
Sudija A: Vučić Vladimir
Sudija B: Obradović Marko Delegat: Mandić Vesna |
Broj utakmice: 160 | |
Radnički |
SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac |
Crvena zvezda |
Sudija A: Golubović Marjan
Sudija B: Milošević Dragan Kontrolor: Zdravković Goran |
Broj utakmice: 161 | |
Naisa |
SC „Čair“, 9. brigade bb, Niš |
Medicinar |
Sudija A: Kolavčić Ivan
Sudija B: Kolavčić Bojan Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 162 | |
5. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Napredak-12 |
HS "SC Kruševac, Ćirila i Metodija bb, Kruševac |
Vojvodina |
Sudija A: Petrović Dušan
Sudija B: Jovanović Marko Delegat: Jovanović Ivana |
Broj utakmice: 153 | |
Bekament BB |
SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac |
Železničar |
Sudija A: Kolavčić Ivan
Sudija B: Kolavčić Bojan Kontrolor: Vukićević Dejan |
Broj utakmice: 154 | |
Naisa |
SC „Čair“, 9. brigade bb, Niš |
Jagodina |
Sudija A: Antić Vanja
Sudija B: Jakovljević Jelena Delegat: Mitrović Slavoljub |
Broj utakmice: 155 | |
Crvena zvezda |
Crnotravska 4 |
Mladost NP |
Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja Kontrolor: Mašić Zorica |
Broj utakmice: 156 | |
Medicinar |
HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac |
Radnički |
Sudija A: Dauti Bojan
Sudija B: Minić Uroš Kontrolor: Vuković Desimir |
Broj utakmice: 157 | |
4. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Vojvodina |
SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad |
Crvena zvezda |
Sudija A: Bubanja Nikodin
Sudija B: Crnjanski Vojislav Delegat: Mitrović Slavoljub |
Broj utakmice: 148 | |
Železničar |
SC „Inđija“, Cara Dušana 2a, Inđija |
Napredak-12 |
Sudija A: Matić Dimitrije
Sudija B: Vujanović Branislav Kontrolor: Janković Miroslav |
Broj utakmice: 149 | |
Jagodina |
HS „Jassa“, Stevana Ivanovića bb, Jagodina |
Bekament BB |
Sudija A: Cvetković Jovan
Sudija B: Petrović Luka Kontrolor: Savković Milan |
Broj utakmice: 150 | |
Mladost NP |
OŠ „Rastko Nemanjić“, Njegoševa 4, Nova Pazova |
Medicinar |
Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja Delegat: Vraneš Vera |
Broj utakmice: 151 | |
Radnički |
SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac |
Naisa |
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor Delegat: Jovanović Ivana |
Broj utakmice: 152 | |
3. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Medicinar |
HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac |
Vojvodina |
Sudija A: Musić Nikola
Sudija B: Đurašinović Stevan Delegat: Vujičić Vukašin |
Broj utakmice: 143 | |
Crvena zvezda |
Crnotravska 4 |
Železničar |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Ivanović Boris |
Broj utakmice: 144 | |
Napredak-12 |
HS "SC Kruševac, Ćirila i Metodija bb, Kruševac |
Bekament BB |
Sudija A: Kolavčić Ivan
Sudija B: Kolavčić Bojan Kontrolor: Vuković Desimir |
Broj utakmice: 145 | |
Radnički |
SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac |
Jagodina |
Sudija A: Bubanja Nikodin
Sudija B: Crnjanski Vojislav Kontrolor: Sekulić Milivoj |
Broj utakmice: 146 | |
Naisa |
SC „Čair“, 9. brigade bb, Niš |
Mladost NP |
Sudija A: Golubović Marjan
Sudija B: Milošević Dragan Kontrolor: Tasić Slobodan |
Broj utakmice: 147 | |
2. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Železničar |
SC „Inđija“, Cara Dušana 2a, Inđija |
Medicinar |
Sudija A: Kolavčić Ivan
Sudija B: Kolavčić Bojan Delegat: Vraneš Vera |
Broj utakmice: 138 | |
Bekament BB |
SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac |
Crvena zvezda |
Sudija A: Antić Vanja
Sudija B: Jakovljević Dragana Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 139 | |
Jagodina |
HS „Jassa“, Stevana Ivanovića bb, Jagodina |
Napredak-12 |
Sudija A: Matić Dimitrije
Sudija B: Vujanović Branislav Kontrolor: Nedeljković Miroslav |
Broj utakmice: 140 | |
Mladost NP |
OŠ „Rastko Nemanjić“, Njegoševa 4, Nova Pazova |
Radnički |
Sudija A: Vučić Vladimir
Sudija B: Obradović Marko Kontrolor: Grgurević Branislav |
Broj utakmice: 141 | |
Vojvodina |
SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad |
Naisa |
Sudija A: Kolak Spasoje
Sudija B: Milošević Stanislav Kontrolor: Zdravković Goran |
Broj utakmice: 142 | |
1. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Medicinar |
HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac |
Bekament BB |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Mandić Vesna |
Broj utakmice: 133 | |
Crvena zvezda |
Crnotravska 4 |
Napredak-12 |
Sudija A: Vučić Vladimir
Sudija B: Obradović Marko Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 134 | |
Mladost NP |
OŠ „Rastko Nemanjić“, Njegoševa 4, Nova Pazova |
Jagodina |
Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola Kontrolor: Sekulić Milivoj |
Broj utakmice: 135 | |
Radnički |
SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac |
Vojvodina |
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Janković Miroslav |
Broj utakmice: 136 | |
Naisa |
SC „Čair“, 9. brigade bb, Niš |
Železničar |
Sudija A: Musić Nikola
Sudija B: Đurašinović Stevan Kontrolor: Vukićević Dejan |
Broj utakmice: 137 | |