Raspored
1. kolo (17/18. septembar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
001 | Rudar - Metaloplastika Elixir | 17/09/2022 19:00 | Bože Dimitrijevića bb | |
002 | Šamot 65 - Jugović | 17/09/2022 19:00 | Kneza Mihaila 33 c | |
003 | Partizan - Radnički (M) | 20/09/2022 16:30 | Crnotravska 4 | |
004 | Crvena zvezda Grundfos - Dinamo | 20/09/2022 17:30 | Ustanička 125 a | |
005 | Dubočica 54 - Obilić | 17/09/2022 19:00 | Vlajkova 193 | |
006 | Topličanin - Kikinda Grindex | 17/09/2022 19:00 | Hala "Čika Duško Jovanović", Vuka Karadžića bb, Blace | |
007 | Vojvodina (M) - Proleter | 17/09/2022 18:00 | Sentandrejski put 106 b |
2. kolo (24/25. septembar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
008 | Metaloplastika Elixir - Proleter | 24/09/2022 18:30 | Hajduk Veljkova 10 | |
009 | Rudar - Šamot 65 | 24/09/2022 19:00 | Bože Dimitrijevića bb | |
010 | Jugović - Partizan | 25/09/2022 18:00 | Kralja Petra I 10 | |
011 | Radnički (M) - Crvena zvezda Grundfos | 25/09/2022 17:00 | Grada Sirena 15 | |
012 | Dinamo - Dubočica 54 | 25/09/2022 18:00 | Radivoja Koraća bb | |
013 | Obilić - Topličanin | 24/09/2022 18:30 | Crnotravska 4 | |
014 | Kikinda Grindex - Vojvodina (M) | 24/09/2022 19:00 | Branka Vujina bb |
3. kolo (1/2. oktobar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
015 | Vojvodina (M) - Obilić | 01/10/2022 18:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad | |
016 | Proleter - Kikinda Grindex | 01/10/2022 18:00 | SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin | |
017 | Šamot 65 - Metaloplastika Elixir | 01/10/2022 19:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac | |
018 | Partizan - Rudar | 03/10/2022 20:00 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd | |
019 | Crvena zvezda Grundfos - Jugović | 30/09/2022 17:30 | UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd | |
020 | Dubočica 54 - Radnički (M) | 02/10/2022 18:00 | SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac | |
021 | Topličanin - Dinamo | 01/10/2022 19:00 | Hala "Čika Duško Jovanović", Vuka Karadžića bb, Blace |
4. kolo (8/9. oktobar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
022 | Dinamo - Vojvodina (M) | 08/10/2022 18:00 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo | |
023 | Obilić - Proleter | 08/10/2022 19:00 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd | |
024 | Metaloplastika Elixir - Kikinda Grindex | 07/10/2022 19:00 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac | |
025 | Rudar - Crvena zvezda Grundfos | 07/10/2022 19:00 | KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13, Kostolac | |
026 | Šamot 65 - Partizan | 07/10/2022 19:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac | |
027 | Jugović - Dubočica 54 | 08/10/2022 19:00 | Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać | |
028 | Radnički (M) - Topličanin | 07/10/2022 19:00 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac |
5. kolo (22/23. oktobar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
029 | Vojvodina (M) - Radnički (M) | 22/10/2022 18:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad | |
030 | Proleter - Dinamo | 22/10/2022 18:00 | SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin | |
031 | Kikinda Grindex - Obilić | 22/10/2022 19:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda | |
032 | Partizan - Metaloplastika Elixir | 22/10/2022 18:30 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd | |
033 | Dubočica 54 - Rudar | 22/10/2022 19:00 | SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac | |
034 | Crvena zvezda Grundfos - Šamot 65 | 21/10/2022 17:30 | UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd | |
035 | Topličanin - Jugović | 22/10/2022 18:00 | SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb, Prokuplje |
6. kolo (29/30. oktobar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
036 | Jugović - Vojvodina (M) | 25/10/2022 19:00 | Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać | |
037 | Radnički (M) - Proleter | 29/10/2022 18:00 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac | |
038 | Dinamo - Kikinda Grindex | 26/10/2022 19:30 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo | |
039 | Metaloplastika Elixir - Obilić | 29/10/2022 18:30 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac | |
040 | Rudar - Topličanin | 29/10/2022 19:00 | KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13, Kostolac | |
041 | Šamot 65 - Dubočica 54 | 28/10/2022 20:30 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac | |
042 | Partizan - Crvena zvezda Grundfos | 29/10/2022 18:00 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd |
7. kolo (5/6. novembar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
043 | Proleter - Jugović | 05/11/2022 18:00 | SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin | |
044 | Kikinda Grindex - Radnički (M) | 05/11/2022 19:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda | |
045 | Obilić - Dinamo | 09/11/2022 18:30 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd | |
046 | Crvena zvezda Grundfos - Metaloplastika Elixir | 04/11/2022 17:30 | UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd | |
047 | Vojvodina (M) - Rudar | 08/11/2022 18:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad | |
048 | Topličanin - Šamot 65 | 05/11/2022 18:00 | SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb, Prokuplje | |
049 | Dubočica 54 - Partizan | 09/11/2022 19:00 | SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac |
8. kolo (12/13. novembar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
050 | Jugović - Kikinda Grindex | 12/11/2022 19:00 | Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać | |
051 | Radnički (M) - Obilić | 12/11/2022 16:30 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac | |
052 | Metaloplastika Elixir - Dinamo | 12/11/2022 18:30 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac | |
053 | Rudar - Proleter | 11/11/2022 19:00 | KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13, Kostolac | |
054 | Šamot 65 - Vojvodina (M) | 13/11/2022 19:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac | |
055 | Partizan - Topličanin | 13/11/2022 17:00 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd | |
056 | Crvena zvezda Grundfos - Dubočica 54 | 12/11/2022 16:30 | UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd |
9. kolo (19/20. novembar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
057 | Obilić - Jugović | 19/11/2022 18:00 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd | |
058 | Dinamo - Radnički (M) | 19/11/2022 18:00 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo | |
059 | Dubočica 54 - Metaloplastika Elixir | 19/11/2022 19:00 | SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac | |
060 | Kikinda Grindex - Rudar | 19/11/2022 19:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda | |
061 | Proleter - Šamot 65 | 19/11/2022 18:00 | SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin | |
062 | Vojvodina (M) - Partizan | 19/11/2022 18:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad | |
063 | Topličanin - Crvena zvezda Grundfos | 18/11/2022 20:00 | SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb, Prokuplje |
10. kolo (26/27. novembar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
064 | Jugović - Dinamo | 26/11/2022 19:00 | Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać | |
065 | Metaloplastika Elixir - Radnički (M) | 25/11/2022 19:00 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac | |
066 | Rudar - Obilić | 26/11/2022 19:00 | KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13, Kostolac | |
067 | Šamot 65 - Kikinda Grindex | 26/11/2022 19:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac | |
068 | Partizan - Proleter | 26/11/2022 19:30 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd | |
069 | Crvena zvezda Grundfos - Vojvodina (M) | 25/11/2022 17:30 | UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd | |
070 | Dubočica 54 - Topličanin | 26/11/2022 18:00 | SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac |
11. kolo (3/4. decembar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
071 | Radnički (M) - Jugović | 02/12/2022 19:00 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac | |
072 | Topličanin - Metaloplastika Elixir | 03/12/2022 18:00 | SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb, Prokuplje | |
073 | Dinamo - Rudar | 30/11/2022 19:30 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo | |
074 | Obilić - Šamot 65 | 03/12/2022 18:30 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd | |
075 | Kikinda Grindex - Partizan | 30/11/2022 18:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda | |
076 | Proleter - Crvena zvezda Grundfos | 02/12/2022 20:00 | SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin | |
077 | Vojvodina (M) - Dubočica 54 | 29/11/2022 19:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad |
12. kolo (10/11. decembar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
078 | Metaloplastika Elixir - Jugović | 10/12/2022 18:30 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac | |
079 | Rudar - Radnički (M) | 10/12/2022 19:00 | KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13, Kostolac | |
080 | Šamot 65 - Dinamo | 07/12/2022 19:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac | |
081 | Partizan - Obilić | 14/12/2022 18:30 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd | |
082 | Crvena zvezda Grundfos - Kikinda Grindex | 09/12/2022 17:30 | UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd | |
083 | Dubočica 54 - Proleter | 10/12/2022 18:00 | SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac | |
084 | Topličanin - Vojvodina (M) | 11/12/2022 18:00 | SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb, Prokuplje |
13. kolo (17/18. decembar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
085 | Vojvodina (M) - Metaloplastika Elixir | 18/12/2022 18:30 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad | |
086 | Jugović - Rudar | 17/12/2022 19:00 | Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać | |
087 | Radnički (M) - Šamot 65 | 16/12/2022 19:30 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac | |
088 | Dinamo - Partizan | 17/12/2022 20:30 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo | |
089 | Obilić - Crvena zvezda Grundfos | 17/12/2022 18:00 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd | |
090 | Kikinda Grindex - Dubočica 54 | 17/12/2022 19:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda | |
091 | Proleter - Topličanin | 17/12/2022 18:00 | SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin |
14. kolo (4/5. februar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
092 | Metaloplastika Elixir - Rudar | 04/02/2023 18:30 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10 | |
093 | Jugović - Šamot 65 | 07/02/2023 19:00 | Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10 | |
094 | Radnički (M) - Partizan | 06/02/2023 19:00 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15 | |
095 | Dinamo - Crvena zvezda Grundfos | 04/02/2023 19:00 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11 | |
096 | Obilić - Dubočica 54 | 05/02/2023 17:00 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4 | |
097 | Kikinda Grindex - Topličanin | 04/02/2023 18:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb | |
098 | Proleter - Vojvodina (M) | 04/02/2023 18:00 | SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb |
15. kolo (11/12. februar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
099 | Vojvodina (M) - Kikinda Grindex | 07/02/2023 16:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b | |
100 | Proleter - Metaloplastika Elixir | 11/02/2023 18:00 | SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb | |
101 | Šamot 65 - Rudar | 13/02/2023 20:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c | |
102 | Partizan - Jugović | 11/02/2023 17:30 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4 | |
103 | Crvena zvezda Grundfos - Radnički (M) | 11/02/2023 17:30 | UVC „Šumice“, Ustanička 125/1 | |
104 | Dubočica 54 - Dinamo | 08/02/2023 19:00 | SRC „Dubočica“, Vlajkova 193 | |
105 | Topličanin - Obilić | 11/02/2023 19:00 | SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb |
16. kolo (18/19. februar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
106 | Obilić - Vojvodina (M) | 22/02/2023 18:30 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4 | |
107 | Kikinda Grindex - Proleter | 18/02/2023 18:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb | |
108 | Metaloplastika Elixir - Šamot 65 | 18/02/2023 18:30 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10 | |
109 | Rudar - Partizan | 18/02/2023 19:00 | KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13 | |
110 | Jugović - Crvena zvezda Grundfos | 18/02/2023 19:00 | Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10 | |
111 | Radnički (M) - Dubočica 54 | 17/02/2023 18:00 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15 | |
112 | Dinamo - Topličanin | 15/02/2023 19:30 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11 |
17. kolo (25/26. februar)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
113 | Vojvodina (M) - Dinamo | 26/02/2023 18:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b | |
114 | Proleter - Obilić | 27/02/2023 18:00 | SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb | |
115 | Kikinda Grindex - Metaloplastika Elixir | 26/02/2023 20:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb | |
116 | Crvena zvezda Grundfos - Rudar | 24/02/2023 17:30 | UVC „Šumice“, Ustanička 125/1 | |
117 | Partizan - Šamot 65 | 25/02/2023 18:30 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4 | |
118 | Dubočica 54 - Jugović | 27/02/2023 19:00 | SRC „Dubočica“, Vlajkova 193 | |
119 | Topličanin - Radnički (M) | 25/02/2023 18:00 | SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb |
18. kolo (4/5. mart)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
120 | Radnički (M) - Vojvodina (M) | 04/03/2023 18:00 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15 | |
121 | Dinamo - Proleter | 04/03/2023 19:00 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11 | |
122 | Obilić - Kikinda Grindex | 04/03/2023 18:30 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4 | |
123 | Metaloplastika Elixir - Partizan | 04/03/2023 18:00 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10 | |
124 | Rudar - Dubočica 54 | 04/03/2023 19:00 | KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13 | |
125 | Šamot 65 - Crvena zvezda Grundfos | 04/03/2023 19:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c | |
126 | Jugović - Topličanin | 04/03/2023 19:00 | Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10 |
19. kolo (15. mart- sreda)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
127 | Vojvodina (M) - Jugović | 14/03/2023 18:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b | |
128 | Proleter - Radnički (M) | 15/03/2023 18:00 | SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb | |
129 | Kikinda Grindex - Dinamo | 15/03/2023 18:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb | |
130 | Obilić - Metaloplastika Elixir | 15/03/2023 18:30 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4 | |
131 | Topličanin - Rudar | 15/03/2023 18:00 | SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb | |
132 | Dubočica 54 - Šamot 65 | 14/03/2023 19:00 | SRC „Dubočica“, Vlajkova 193 | |
133 | Crvena zvezda Grundfos - Partizan | 15/03/2023 17:30 | UVC „Šumice“, Ustanička 125/1 |
20. kolo (18/19. mart)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
134 | Jugović - Proleter | 20/03/2023 18:00 | Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10 | |
135 | Radnički (M) - Kikinda Grindex | 18/03/2023 16:30 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15 | |
136 | Dinamo - Obilić | 18/03/2023 17:30 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11 | |
137 | Metaloplastika Elixir - Crvena zvezda Grundfos | 18/03/2023 18:30 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10 | |
138 | Rudar - Vojvodina (M) | 29/03/2023 19:00 | KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13 | |
139 | Šamot 65 - Topličanin | 18/03/2023 19:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c | |
140 | Partizan - Dubočica 54 | 18/03/2023 18:30 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4 |
21. kolo (25/26. mart)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
141 | Kikinda Grindex - Jugović | 26/03/2023 18:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb | |
142 | Obilić - Radnički (M) | 25/03/2023 18:30 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4 | |
143 | Dinamo - Metaloplastika Elixir | 27/03/2023 18:00 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11 | |
144 | Proleter - Rudar | 26/03/2023 18:00 | SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb | |
145 | Vojvodina (M) - Šamot 65 | 21/03/2023 18:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b | |
146 | Topličanin - Partizan | 25/03/2023 18:00 | SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb | |
147 | Dubočica 54 - Crvena zvezda Grundfos | 25/03/2023 19:00 | SRC „Dubočica“, Vlajkova 193 |
22. kolo (1/2. april)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
148 | Jugović - Obilić | 01/04/2023 19:00 | Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10 | |
149 | Radnički (M) - Dinamo | 01/04/2023 17:00 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15 | |
150 | Metaloplastika Elixir - Dubočica 54 | 01/04/2023 18:30 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10 | |
151 | Rudar - Kikinda Grindex | 01/04/2023 19:00 | KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13 | |
152 | Šamot 65 - Proleter | 01/04/2023 19:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c | |
153 | Partizan - Vojvodina (M) | 02/04/2023 18:00 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4 | |
154 | Crvena zvezda Grundfos - Topličanin | 31/03/2023 17:30 | UVC „Šumice“, Ustanička 125/1 |
23. kolo (8/9. april)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
155 | Dinamo - Jugović | 08/04/2023 20:00 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11 | |
156 | Radnički (M) - Metaloplastika Elixir | 10/04/2023 18:00 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15 | |
157 | Obilić - Rudar | 08/04/2023 18:30 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4 | |
158 | Kikinda Grindex - Šamot 65 | 09/04/2023 19:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb | |
159 | Proleter - Partizan | 08/04/2023 17:00 | SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb | |
160 | Vojvodina (M) - Crvena zvezda Grundfos | 09/04/2023 20:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b | |
161 | Topličanin - Dubočica 54 | 08/04/2023 18:00 | SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb |
24. kolo (18. april - utorak)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
162 | Jugović - Radnički (M) | 19/04/2023 19:00 | Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10 | |
163 | Metaloplastika Elixir - Topličanin | 19/04/2023 19:30 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10 | |
164 | Rudar - Dinamo | 18/04/2023 19:00 | KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13 | |
165 | Šamot 65 - Obilić | 18/04/2023 19:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c | |
166 | Partizan - Kikinda Grindex | 19/04/2023 18:30 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4 | |
167 | Crvena zvezda Grundfos - Proleter | 18/04/2023 18:00 | UVC „Šumice“, Ustanička 125/1 | |
168 | Dubočica 54 - Vojvodina (M) | 09/05/2023 19:00 | SRC „Dubočica“, Vlajkova 193 |
25. kolo (22/23. april)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
169 | Jugović - Metaloplastika Elixir | 22/04/2023 19:00 | Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10 | |
170 | Radnički (M) - Rudar | 22/04/2023 17:00 | SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15 | |
171 | Dinamo - Šamot 65 | 22/04/2023 18:00 | HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11 | |
172 | Obilić - Partizan | 22/04/2023 18:30 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4 | |
173 | Kikinda Grindex - Crvena zvezda Grundfos | 22/04/2023 19:00 | SC „Jezero“, Branka Vujina bb | |
174 | Proleter - Dubočica 54 | 21/04/2023 18:00 | SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb | |
175 | Vojvodina (M) - Topličanin | 05/04/2023 19:00 | SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b |
26. kolo (3. maj - sreda)
Broj | Utakmica | |||
---|---|---|---|---|
176 | Metaloplastika Elixir - Vojvodina (M) | 03/05/2023 19:30 | HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10 | |
177 | Rudar - Jugović | 03/05/2023 19:00 | KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13 | |
178 | Šamot 65 - Radnički (M) | 03/05/2023 19:00 | SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c | |
179 | Partizan - Dinamo | 03/05/2023 17:00 | SC „Voždovac“, Crnotravska 4 | |
180 | Crvena zvezda Grundfos - Obilić | 03/05/2023 17:30 | UVC „Šumice“, Ustanička 125/1 | |
181 | Dubočica 54 - Kikinda Grindex | 03/05/2023 19:00 | SRC „Dubočica“, Vlajkova 193 | |
182 | Topličanin - Proleter | 03/05/2023 19:00 | SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb |