ARKUS liga / Muškarci - prvi deo

Делегирање


26. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10
Vojvodina (M)
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Veličković Slavoljub
 
Rudar

KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13
Jugović
  Судија А: Petrović Dušan
  Судија Б: Jovanović Marko
  Делегат: Đorđević Denis
 
Šamot 65

SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c
Radnički (M)
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Savković Mica
 
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4
Dinamo
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Popadić Jovan
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1
Obilić
  Судија А: Berdić Stefan
  Судија Б: Šorak Filip
  Делегат: Vuković Desimir
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193
Kikinda Grindex
  Судија А: Nenadić Branislav
  Судија Б: Stefanović Darko
  Делегат: Tasić Slobodan
 
Topličanin

SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb
Proleter
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Делегат: Zdravković Goran
 

25. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Stojković Dušan
  Судија Б: Nikolić Nenad
  Делегат: Tasić Aleksandar
 
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15
Rudar
  Судија А: Kolak Spasoje
  Судија Б: Milošević Stanislav
  Делегат: Savković Milan
 
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11
Šamot 65
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Lončarević Srđan
 
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4
Partizan
  Судија А: Nenadić Branislav
  Судија Б: Stefanović Darko
  Делегат: Vukićević Dejan
 
Kikinda Grindex

SC „Jezero“, Branka Vujina bb
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Mandić Ivan
  Судија Б: Kovačić Nemanja
  Делегат: Grgurević Branislav
 
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb
Dubočica 54
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Делегат: Veličković Slavoljub
 
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b
Topličanin
  Судија А: Matić Dimitrije
  Судија Б: Vujanović Branislav
  Делегат: Janković Miroslav
 

24. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10
Radnički (M)
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Černoh Zoran
 
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10
Topličanin
  Судија А: Popov Zoran
  Судија Б: Ristić Goran
  Делегат: Vukašinović Boris
 
Rudar

KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13
Dinamo
  Судија А: Bubanja Nikodin
  Судија Б: Crnjanski Vojislav
  Делегат: Ostojić Radomir
 
Šamot 65

SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c
Obilić
  Судија А: Musić Nikola
  Судија Б: Đurašinović Stevan
  Делегат: Popadić Jovan
 
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4
Kikinda Grindex
  Судија А: Veličković Ivan
  Судија Б: Ilić Nikola
  Делегат: Janković Miroslav
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1
Proleter
  Судија А: Jevtić Đorđe
  Судија Б: Jevtić Miloš
  Делегат: Sekulić Milivoj
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193
Vojvodina (M)
  Судија А: Nenadić Branislav
  Судија Б: Stefanović Darko
  Делегат: Vuković Desimir
 

23. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11
Jugović
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Pavlović Saša
 
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Ivanović Boris
 
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4
Rudar
  Судија А: Berdić Stefan
  Судија Б: Šorak Filip
  Делегат: Sekulić Milivoj
 
Kikinda Grindex

SC „Jezero“, Branka Vujina bb
Šamot 65
  Судија А: Jevtić Đorđe
  Судија Б: Jevtić Miloš
  Делегат: Nikolić Vladimir
 
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb
Partizan
  Судија А: Nenadić Branislav
  Судија Б: Stefanović Darko
  Делегат: Mandić Ivan
 
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Stojković Dušan
  Судија Б: Nikolić Nenad
  Делегат: Rakić Milan
 
Topličanin

SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb
Dubočica 54
  Судија А: Cvetković Jovan
  Судија Б: Petrović Luka
  Делегат: Stanković Valentina
 

22. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10
Obilić
  Судија А: Jevtić Đorđe
  Судија Б: Jevtić Miloš
  Делегат: Mitrović Slavoljub
 
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15
Dinamo
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Vukićević Dejan
 
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10
Dubočica 54
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Veličković Slavoljub
 
Rudar

KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13
Kikinda Grindex
  Судија А: Dauti Bojan
  Судија Б: Minić Uroš
  Делегат: Ivanović Boris
 
Šamot 65

SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c
Proleter
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Sokolović Goran
 
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4
Vojvodina (M)
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Nikolić Vladimir
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1
Topličanin
  Судија А: Berdić Stefan
  Судија Б: Šorak Filip
  Делегат: Knežević Dobrosav
 

21. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Kikinda Grindex

SC „Jezero“, Branka Vujina bb
Jugović
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Nikolić Vladimir
 
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4
Radnički (M)
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Делегат: Lončarević Srđan
 
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Popadić Jovan
 
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb
Rudar
  Судија А: Bubanja Nikodin
  Судија Б: Crnjanski Vojislav
  Делегат: Adamović Zdravko
 
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b
Šamot 65
  Судија А: Berdić Stefan
  Судија Б: Šorak Filip
  Делегат: Janković Miroslav
 
Topličanin

SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb
Partizan
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Делегат: Marić Branka
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Rakić Milan
 

20. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10
Proleter
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Делегат: Marić Branka
 
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15
Kikinda Grindex
  Судија А: Cvetković Jovan
  Судија Б: Petrović Luka
  Делегат: Sokolović Goran
 
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11
Obilić
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Vukićević Dejan
 
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Jevtić Đorđe
  Судија Б: Jevtić Miloš
  Делегат: Mandić Ivan
 
Rudar

KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13
Vojvodina (M)
  Судија А: Mandić Ivan
  Судија Б: Kovačić Nemanja
  Делегат: Vukašinović Boris
 
Šamot 65

SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c
Topličanin
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Делегат: Zdravković Goran
 
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4
Dubočica 54
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Lazić Siniša
 

19. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b
Jugović
  Судија А: Vučić Vladimir
  Судија Б: Obradović Marko
  Делегат: Perić Dejan
 
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb
Radnički (M)
  Судија А: Nenadić Branislav
  Судија Б: Stefanović Darko
  Делегат: Vukićević Dejan
 
Kikinda Grindex

SC „Jezero“, Branka Vujina bb
Dinamo
  Судија А: Kolak Spasoje
  Судија Б: Milošević Stanislav
  Делегат: Knežević Dobrosav
 
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Mandić Ivan
  Судија Б: Kovačić Nemanja
  Делегат: Ivanović Boris
 
Topličanin

SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb
Rudar
  Судија А: Veličković Ivan
  Судија Б: Ilić Nikola
  Делегат: Milenković Dejan
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193
Šamot 65
  Судија А: Kolavčić Ivan
  Судија Б: Kolavčić Bojan
  Делегат: Janković Miroslav
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1
Partizan
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Obućina Svetlana
 

18. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15
Vojvodina (M)
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Marić Branka
 
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11
Proleter
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Делегат: Tasić Slobodan
 
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4
Kikinda Grindex
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Vujičić Vukašin
 
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10
Partizan
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Lazić Siniša
 
Rudar

KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13
Dubočica 54
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Делегат: Adamović Zdravko
 
Šamot 65

SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Cvetković Jovan
  Судија Б: Petrović Luka
  Делегат: Ivanović Boris
 
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10
Topličanin
  Судија А: Nenadić Branislav
  Судија Б: Stefanović Darko
  Делегат: Lončarević Srđan
 

17. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b
Dinamo
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Veličković Slavoljub
 
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb
Obilić
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Sekulić Milivoj
 
Kikinda Grindex

SC „Jezero“, Branka Vujina bb
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Vraneš Vera
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1
Rudar
  Судија А: Berdić Stefan
  Судија Б: Šorak Filip
  Делегат: Mitrović Slavoljub
 
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4
Šamot 65
  Судија А: Golubović Marjan
  Судија Б: Milošević Dragan
  Делегат: Lončarević Srđan
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193
Jugović
  Судија А: Kolak Spasoje
  Судија Б: Milošević Stanislav
  Делегат: Lazić Siniša
 
Topličanin

SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb
Radnički (M)
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Делегат: Tasić Aleksandar
 

16. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4
Vojvodina (M)
  Судија А: Popov Zoran
  Судија Б: Ristić Goran
  Делегат: Mitrović Slavoljub
 
Kikinda Grindex

SC „Jezero“, Branka Vujina bb
Proleter
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Ivanović Boris
 
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10
Šamot 65
  Судија А: Kolak Spasoje
  Судија Б: Milošević Stanislav
  Делегат: Knežević Dobrosav
 
Rudar

KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13
Partizan
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Делегат: Vujičić Vukašin
 
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Делегат: Zdravković Goran
 
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15
Dubočica 54
  Судија А: Musić Nikola
  Судија Б: Đurašinović Stevan
  Делегат: Marić Branka
 
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11
Topličanin
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Делегат: Jevremov Stevica
 

15. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b
Kikinda Grindex
  Судија А: Marković B. Dejan
  Судија Б: Dobrijević Tadej
  Делегат: Grgurević Branislav
 
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Savković Milan
 
Šamot 65

SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c
Rudar
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković B. Dejan
  Делегат: Sekulić Milivoj
 
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4
Jugović
  Судија А: Cvetković Jovan
  Судија Б: Petrović Luka
  Делегат: Milenković Dejan
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1
Radnički (M)
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Делегат: Nedeljković Miroslav
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193
Dinamo
  Судија А: Nenadić Branislav
  Судија Б: Stefanović Darko
  Делегат: Rakić Milan
 
Topličanin

SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb
Obilić
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Tasić Aleksandar
 

14. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10
Rudar
  Судија А: Veličković Ivan
  Судија Б: Ilić Nikola
  Делегат: Vuković Desimir
 
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10
Šamot 65
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Sokolović Goran
 
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15
Partizan
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Lazić Siniša
 
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Popadić Jovan
 
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4
Dubočica 54
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Černoh Zoran
 
Kikinda Grindex

SC „Jezero“, Branka Vujina bb
Topličanin
  Судија А: Nenadić Branislav
  Судија Б: Stefanović Darko
  Делегат: Vraneš Vera
 
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb
Vojvodina (M)
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Делегат: Milenković Dejan
 

13. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Mandić Ivan
 
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
Rudar
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Делегат: Vujičić Vukašin
 
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Šamot 65
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Делегат: Lazić Siniša
 
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Partizan
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Janković Miroslav
 
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Jevtić Đorđe
  Судија Б: Jevtić Miloš
  Делегат: Nikolić Vladimir
 
Kikinda Grindex

SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda
Dubočica 54
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Marić Branka
 
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Topličanin
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Ivanović Boris
 

12. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Jugović
  Судија А: Berdić Stefan
  Судија Б: Šorak Filip
  Делегат: Lončarević Srđan
 
Rudar

KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13, Kostolac
Radnički (M)
  Судија А: Musić Nikola
  Судија Б: Đurašinović Stevan
  Делегат: Rakić Milan
 
Šamot 65

SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac
Dinamo
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Делегат: Mitrović Slavoljub
 
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Obilić
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Mandić Ivan
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Kikinda Grindex
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Делегат: Tasić Slobodan
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Proleter
  Судија А: Cvetković Jovan
  Судија Б: Petrović Luka
  Делегат: Lazić Siniša
 
Topličanin

SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb, Prokuplje
Vojvodina (M)
  Судија А: Jevtić Đorđe
  Судија Б: Jevtić Miloš
  Делегат: Janković Miroslav
 

11. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Jugović
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Делегат: Milenković Dejan
 
Topličanin

SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb, Prokuplje
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Lazić Siniša
 
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Rudar
  Судија А: Kolavčić Ivan
  Судија Б: Kolavčić Bojan
  Делегат: Nikolić Vladimir
 
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Šamot 65
  Судија А: Cvetković Jovan
  Судија Б: Petrović Luka
  Делегат: Ostojić Radomir
 
Kikinda Grindex

SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda
Partizan
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Vukićević Dejan
 
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Jevtić Đorđe
  Судија Б: Jevtić Miloš
  Делегат: Mandić Ivan
 
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Dubočica 54
  Судија А: Musić Nikola
  Судија Б: Đurašinović Stevan
  Делегат: Vujičić Vukašin
 

10. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
Dinamo
  Судија А: Jevtić Đorđe
  Судија Б: Jevtić Miloš
  Делегат: Janković Miroslav
 
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Radnički (M)
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Pavlović Saša
 
Rudar

KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13, Kostolac
Obilić
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Vidanović Nebojša
 
Šamot 65

SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac
Kikinda Grindex
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Rakić Milan
 
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Proleter
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Делегат: Lazić Siniša
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Vojvodina (M)
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Mandić Ivan
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Topličanin
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Tasić Aleksandar
 

9. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Jugović
  Судија А: Nenadić Branislav
  Судија Б: Stefanović Darko
  Делегат: Vukićević Dejan
 
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Radnički (M)
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Sokolović Goran
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Lazić Siniša
 
Kikinda Grindex

SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda
Rudar
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Sekulić Milivoj
 
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Šamot 65
  Судија А: Mandić Ivan
  Судија Б: Kovačić Nemanja
  Делегат: Vukašinović Boris
 
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Partizan
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Černoh Zoran
 
Topličanin

SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb, Prokuplje
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Tasić Slobodan
 

8. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
Kikinda Grindex
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Nikolić Vladimir
 
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Obilić
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Vidanović Nebojša
 
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Dinamo
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Obućina Svetlana
 
Rudar

KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13, Kostolac
Proleter
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Делегат: Zdravković Goran
 
Šamot 65

SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac
Vojvodina (M)
  Судија А: Petrović Luka
  Судија Б: Cvetković Jovan
  Делегат: Rakić Milan
 
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Topličanin
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Делегат: Ivanović Boris
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Dubočica 54
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Černoh Zoran
 

7. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Jugović
  Судија А: Nenadić Branislav
  Судија Б: Stefanović Darko
  Делегат: Černoh Zoran
 
Kikinda Grindex

SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda
Radnički (M)
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Mašić Zorica
 
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Dinamo
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Janković Miroslav
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Popadić Jovan
 
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Rudar
  Судија А: Bubanja Nikodin
  Судија Б: Crnjanski Vojislav
  Делегат: Ostojić Radomir
 
Topličanin

SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb, Prokuplje
Šamot 65
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Делегат: Tasić Slobodan
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Partizan
  Судија А: Jevtić Đorđe
  Судија Б: Jevtić Miloš
  Делегат: Rakić Milan
 

6. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
Vojvodina (M)
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Делегат: Vukićević Dejan
 
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Proleter
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Делегат: Rakić Milan
 
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Kikinda Grindex
  Судија А: Petrović Luka
  Судија Б: Cvetković Jovan
  Делегат: Jovanović Ivana
 
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Obilić
  Судија А: Popov Zoran
  Судија Б: Ristić Goran
  Делегат: Knežević Dobrosav
 
Rudar

KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13, Kostolac
Topličanin
  Судија А: Mandić Ivan
  Судија Б: Kovačić Nemanja
  Делегат: Ostojić Radomir
 
Šamot 65

SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac
Dubočica 54
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Sekulić Milivoj
 
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Mandić Ivan
 

5. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Radnički (M)
  Судија А: Jevtić Đorđe
  Судија Б: Jevtić Miloš
  Делегат: Ivanović Boris
 
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Dinamo
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Делегат: Vukićević Dejan
 
Kikinda Grindex

SC „Jezero“, Branka Vujina bb, Kikinda
Obilić
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Nikolić Vladimir
 
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Mandić Ivan
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Rudar
  Судија А: Petrović Luka
  Судија Б: Cvetković Jovan
  Делегат: Tasić Slobodan
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Šamot 65
  Судија А: Musić Nikola
  Судија Б: Đurašinović Stevan
  Делегат: Janković Miroslav
 
Topličanin

SH "Dr Zoran Đinđić", Zmaj Jovina bb, Prokuplje
Jugović
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Rakić Milan
 

4. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Dinamo

HS „Strelište“, Radivoja Koraća 11, Pančevo
Vojvodina (M)
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Popadić Jovan
 
Obilić

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Proleter
  Судија А: Jevtić Đorđe
  Судија Б: Jevtić Miloš
  Делегат: Mandić Ivan
 
Metaloplastika Elixir

HS „Zorka“, Hajduk Veljkova 10, Šabac
Kikinda Grindex
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Pavlović Saša
 
Rudar

KSC „Kostolac“, Bože Dimitrijevića 13, Kostolac
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Ivanović Boris
 
Šamot 65

SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac
Partizan
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Janković Miroslav
 
Jugović

Dvorana „Hram“, Kralja Petra I 10, Kać
Dubočica 54
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Vukašinović Boris
 
Radnički (M)

SPD „SBB Hala Jezero“, Grada sirena 15, Kragujevac
Topličanin
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Делегат: Vidanović Nebojša
 

3. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Vojvodina (M)

SC „Slana bara“, Sentandrejski put 106 b, Novi Sad
Obilić
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Janković Miroslav
 
Proleter

SH „Kristalna dvorana“, Karađorđev trg bb, Zrenjanin
Kikinda Grindex
  Судија А: Mandić Ivan
  Судија Б: Kovačić Nemanja
  Делегат: Adamović Zdravko
 
Šamot 65

SRC „Šumadija“, Kneza Mihaila 33c, Aranđelovac
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Ivanović Boris
 
Partizan

SC „Voždovac“, Crnotravska 4, Beograd
Rudar
  Судија А: Berdić Stefan
  Судија Б: Šorak Filip
  Делегат: Veličković Slavoljub
 
Crvena zvezda Grundfos

UVC „Šumice“, Ustanička 125/1, Beograd
Jugović
  Судија А: Nenadić Branislav
  Судија Б: Stefanović Darko
  Делегат: Mitrović Slavoljub
 
Dubočica 54

SRC „Dubočica“, Vlajkova 193, Leskovac
Radnički (M)
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Popadić Jovan
 
Topličanin

Hala "Čika Duško Jovanović", Vuka Karadžića bb, Blace
Dinamo
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Делегат: Zdravković Goran
 

2. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Metaloplastika Elixir

Hajduk Veljkova 10
Proleter
  Судија А: Kovač Goran
  Судија Б: Milosavljević Srđan
  Делегат: Sokolović Goran
 
Rudar

Bože Dimitrijevića bb
Šamot 65
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Делегат: Ostojić Radomir
 
Jugović

Kralja Petra I 10
Partizan
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Černoh Zoran
 
Radnički (M)

Grada Sirena 15
Crvena zvezda Grundfos
  Судија А: Mošorinski Ivan
  Судија Б: Pandžić Aleksandar
  Делегат: Vidanović Nebojša
 
Dinamo

Radivoja Koraća bb
Dubočica 54
  Судија А: Nenadić Branislav
  Судија Б: Stefanović Darko
  Делегат: Mandić Ivan
 
Obilić

Crnotravska 4
Topličanin
  Судија А: Milosavljević Boriša
  Судија Б: Trivković Danijel
  Делегат: Rakić Milan
 
Kikinda Grindex

Branka Vujina bb
Vojvodina (M)
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Marić Branka
 

1. коло
Домаћин Време и адреса Гост
Rudar

Bože Dimitrijevića bb
Metaloplastika Elixir
  Судија А: Cvetković Dušan
  Судија Б: Nikolić Igor
  Делегат: Černoh Zoran
 
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c
Jugović
  Судија А: Jevtić Đorđe
  Судија Б: Jevtić Miloš
  Делегат: Popadić Jovan
 
Partizan

Crnotravska 4
Radnički (M)
  Судија А: Alimpić Milenko
  Судија Б: Crnjanski Zdravko
  Делегат: Janković Miroslav
 
Crvena zvezda Grundfos

Ustanička 125 a
Dinamo
  Судија А: Boričić Marko
  Судија Б: Marković Dejan
  Делегат: Nikolić Vladimir
 
Dubočica 54

Vlajkova 193
Obilić
  Судија А: Sekulić Marko
  Судија Б: Jovandić Vladimir
  Делегат: Rakić Milan
 
Topličanin

Hala "Čika Duško Jovanović", Vuka Karadžića bb, Blace
Kikinda Grindex
  Судија А: Nenadić Branislav
  Судија Б: Stefanović Darko
  Делегат: Ivanović Boris
 
Vojvodina (M)

Sentandrejski put 106 b
Proleter
  Судија А: Radaković Branko
  Судија Б: Bakmaz Nikola
  Делегат: Adamović Zdravko