ARKUS liga / Muškarci

Rezultati

11. kolo (3/4. decembar)
Dinamo
(20 : 11)
Rudar
Kikinda Grindex
(8 : 15)
Partizan
Vojvodina
(10 : 13)
Dubočica 54
10. kolo (26/27. novembar)
Jugović
(12 : 19)
Dinamo
Metaloplastika Elixir
(14 : 14)
Radnički
Rudar
(13 : 16)
Obilić
Šamot 65
(13 : 14)
Kikinda Grindex
Partizan
(16 : 14)
Proleter
Crvena zvezda Grundfos
(11 : 11)
Vojvodina
Dubočica 54
(18 : 12)
Topličanin
9. kolo (19/20. novembar)
Obilić
(19 : 14)
Jugović
Dinamo
(20 : 17)
Radnički
Dubočica 54
(11 : 14)
Metaloplastika Elixir
Kikinda Grindex
(16 : 13)
Rudar
Proleter
(20 : 19)
Šamot 65
Vojvodina
(16 : 14)
Partizan
Topličanin
(12 : 18)
Crvena zvezda Grundfos
8. kolo (12/13. novembar)
Jugović
(11 : 13)
Kikinda Grindex
Radnički
(17 : 11)
Obilić
Metaloplastika Elixir
(19 : 14)
Dinamo
Rudar
(13 : 13)
Proleter
Šamot 65
(11 : 17)
Vojvodina
Partizan
(20 : 16)
Topličanin
Crvena zvezda Grundfos
(17 : 10)
Dubočica 54
7. kolo (5/6. novembar)
Proleter
(21 : 17)
Jugović
Kikinda Grindex
(11 : 10)
Radnički
Obilić
(16 : 20)
Dinamo
Crvena zvezda Grundfos
(15 : 14)
Metaloplastika Elixir
Vojvodina
(18 : 10)
Rudar
Topličanin
(14 : 12)
Šamot 65
Dubočica 54
(15 : 18)
Partizan
6. kolo (29/30. oktobar)
Jugović
(12 : 15)
Vojvodina
Radnički
(15 : 14)
Proleter
Dinamo
(15 : 13)
Kikinda Grindex
Metaloplastika Elixir
(18 : 17)
Obilić
Rudar
(15 : 10)
Topličanin
Šamot 65
(10 : 14)
Dubočica 54
Partizan
(22 : 12)
Crvena zvezda Grundfos
5. kolo (22/23. oktobar)
Vojvodina
(18 : 9)
Radnički
Proleter
(12 : 18)
Dinamo
Kikinda Grindex
(15 : 16)
Obilić
Partizan
(17 : 18)
Metaloplastika Elixir
Dubočica 54
(15 : 9)
Rudar
Crvena zvezda Grundfos
(17 : 11)
Šamot 65
Topličanin
(13 : 15)
Jugović
4. kolo (8/9. oktobar)
Dinamo
(12 : 9)
Vojvodina
Obilić
(17 : 17)
Proleter
Metaloplastika Elixir
(21 : 17)
Kikinda Grindex
Rudar
(14 : 18)
Crvena zvezda Grundfos
Šamot 65
(14 : 17)
Partizan
Jugović
(14 : 12)
Dubočica 54
Radnički
(16 : 16)
Topličanin
3. kolo (1/2. oktobar)
Vojvodina
(21 : 14)
Obilić
Proleter
(0 : 10)
Kikinda Grindex
Šamot 65
(8 : 15)
Metaloplastika Elixir
Partizan
(14 : 17)
Rudar
Crvena zvezda Grundfos
(18 : 15)
Jugović
Dubočica 54
(17 : 16)
Radnički
Topličanin
(16 : 18)
Dinamo
2. kolo (24/25. septembar)
Metaloplastika Elixir
(17 : 15)
Proleter
Rudar
(7 : 14)
Šamot 65
Jugović
(10 : 15)
Partizan
Radnički
(16 : 15)
Crvena zvezda Grundfos
Dinamo
(16 : 13)
Dubočica 54
Obilić
(10 : 10)
Topličanin
Kikinda Grindex
(14 : 17)
Vojvodina
1. kolo (17/18. septembar)
Rudar
(16 : 17)
Metaloplastika Elixir
Šamot 65
(13 : 12)
Jugović
Partizan
(15 : 14)
Radnički
Crvena zvezda Grundfos
(17 : 18)
Dinamo
Dubočica 54
(16 : 13)
Obilić
Topličanin
(13 : 12)
Kikinda Grindex
Vojvodina
(21 : 11)
Proleter