Delegiranje
14. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c |
Vojvodina |
Sudija A: Musić Nikola
Sudija B: Đurašinović Stevan Kontrolor: Adamović Zdravko |
Broj utakmice: 165 | |
Radnički |
Grada Sirena 15 |
Metaloplastika Elixir |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Ivanović Boris |
Broj utakmice: 166 | |
Dubočica 54 |
Vlajkova 193 |
Rudar |
Sudija A: Cvetković Jovan
Sudija B: Petrović Luka Delegat: Tasić Aleksandar |
Broj utakmice: 167 | |
Dinamo |
Radivoja Koraća bb |
Partizan |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Kontrolor: Knežić Vladimir |
Broj utakmice: 168 | |
13. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Metaloplastika Elixir |
Hajduk Veljkova 10 (Zorka) |
Šamot 65 |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Vraneš Vera |
Broj utakmice: 161 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb |
Radnički |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Ivanović Boris |
Broj utakmice: 162 | |
Partizan |
Crnotravska 4 |
Dubočica 54 |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Knežić Vladimir |
Broj utakmice: 163 | |
Vojvodina |
Sentandrejski put 106 b |
Dinamo |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Popadić Jovan |
Broj utakmice: 164 | |
12. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c |
Dinamo |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Ivanović Boris |
Broj utakmice: 157 | |
Radnički |
Grada Sirena 15 |
Partizan |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: Nikolić Vladimir |
Broj utakmice: 158 | |
Dubočica 54 |
Vlajkova 193 |
Vojvodina |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 159 | |
Metaloplastika Elixir |
Hajduk Veljkova 10 (Zorka) |
Rudar |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 160 | |
11. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb |
Šamot 65 |
Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola Delegat: Jovanović Ivana |
Broj utakmice: 153 | |
Vojvodina |
Sentandrejski put 106 b |
Radnički |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 154 | |
Dinamo |
Radivoja Koraća bb |
Dubočica 54 |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 155 | |
Partizan |
Crnotravska 4 |
Metaloplastika Elixir |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Kontrolor: Vukićević Dejan |
Broj utakmice: 156 | |
10. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c |
Dubočica 54 |
Sudija A: Mandić Ivan
Sudija B: Kovačić Nemanja Kontrolor: Vukićević Dejan |
Broj utakmice: 149 | |
Radnički |
Grada Sirena 15 |
Dinamo |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Kontrolor: Mašić Zorica |
Broj utakmice: 150 | |
Metaloplastika Elixir |
Masarikova 13 (gimnazija) |
Vojvodina |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Popadić Jovan |
Broj utakmice: 151 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb |
Partizan |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Delegat: Ivanović Boris |
Broj utakmice: 152 | |
9. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Partizan |
Crnotravska 4 |
Šamot 65 |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Popadić Jovan |
Broj utakmice: 145 | |
Dubočica 54 |
Vlajkova 193 |
Radnički |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 146 | |
Dinamo |
Radivoja Koraća bb |
Metaloplastika Elixir |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 147 | |
Vojvodina |
Sentandrejski put 106 b |
Rudar |
Sudija A: Musić Nikola
Sudija B: Đurašinović Stevan Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 148 | |
8. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c |
Radnički |
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 141 | |
Metaloplastika Elixir |
Masarikova 13 (gimnazija) |
Dubočica 54 |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 142 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb |
Dinamo |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Adamović Zdravko |
Broj utakmice: 143 | |
Partizan |
Crnotravska 4 |
Vojvodina |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: Nikolić Vladimir |
Broj utakmice: 144 | |
7. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Vojvodina |
Sentandrejski put 106 b |
Šamot 65 |
Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola Delegat: Vraneš Vera |
Broj utakmice: 137 | |
Metaloplastika Elixir |
Masarikova 13 (gimnazija) |
Radnički |
Sudija A: Sekulić Marko
Sudija B: Jovandić Vladimir Kontrolor: Lazić Siniša |
Broj utakmice: 138 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb |
Dubočica 54 |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Delegat: Vidanović Nebojša |
Broj utakmice: 139 | |
Partizan |
Crnotravska 4 |
Dinamo |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Ivanović Boris |
Broj utakmice: 140 | |
6. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c |
Metaloplastika Elixir |
Sudija A: Musić Nikola
Sudija B: Đurašinović Stevan Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 133 | |
Radnički |
Grada Sirena 15 |
Rudar |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Delegat: Vidanović Nebojša |
Broj utakmice: 134 | |
Dubočica 54 |
Vlajkova 193 |
Partizan |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Mašić Zorica |
Broj utakmice: 135 | |
Dinamo |
Radivoja Koraća bb |
Vojvodina |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Popadić Jovan |
Broj utakmice: 136 | |
5. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Dinamo |
Radivoja Koraća bb |
Šamot 65 |
Sudija A: Radaković Branko
Sudija B: Bakmaz Nikola Kontrolor: Knežić Vladimir |
Broj utakmice: 129 | |
Partizan |
Crnotravska 4 |
Radnički |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 130 | |
Vojvodina |
Sentandrejski put 106 b |
Dubočica 54 |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: Marić Branka |
Broj utakmice: 131 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb |
Metaloplastika Elixir |
Sudija A: Jevtić Đorđe
Sudija B: Jevtić Miloš Kontrolor: Janković Miroslav |
Broj utakmice: 132 | |
4. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c |
Rudar |
Sudija A: Musić Nikola
Sudija B: Đurašinović Stevan Kontrolor: Nikolić Vladimir |
Broj utakmice: 125 | |
Radnički |
Grada Sirena 15 |
Vojvodina |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Tasić Aleksandar |
Broj utakmice: 126 | |
Dubočica 54 |
Vlajkova 193 |
Dinamo |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Popadić Jovan |
Broj utakmice: 127 | |
Metaloplastika Elixir |
Masarikova 13 (gimnazija) |
Partizan |
Sudija A: Stojković Dušan
Sudija B: Nikolić Nenad Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 128 | |
3. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Dubočica 54 |
Vlajkova 193 |
Šamot 65 |
Sudija A: Milosavljević Boriša
Sudija B: Trivković Danijel Kontrolor: Adamović Zdravko |
Broj utakmice: 121 | |
Dinamo |
Radivoja Koraća bb |
Radnički |
Sudija A: Cvetković Dušan
Sudija B: Nikolić Igor Kontrolor: Zdravković Goran |
Broj utakmice: 122 | |
Vojvodina |
Sentandrejski put 106 b |
Metaloplastika Elixir |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Kontrolor: Rakić Milan |
Broj utakmice: 123 | |
Partizan |
Crnotravska 4 |
Rudar |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Mandić Ivan |
Broj utakmice: 124 | |
2. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Šamot 65 |
Kneza Mihaila 33 c |
Partizan |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Ivanović Boris |
Broj utakmice: 117 | |
Radnički |
Grada Sirena 15 |
Dubočica 54 |
Sudija A: Nenadić Branislav
Sudija B: Stefanović Darko Delegat: Vidanović Nebojša |
Broj utakmice: 118 | |
Metaloplastika Elixir |
Masarikova 13 (gimnazija) |
Dinamo |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Kontrolor: Knežić Vladimir |
Broj utakmice: 119 | |
Rudar |
Bože Dimitrijevića bb |
Vojvodina |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Černoh Zoran |
Broj utakmice: 120 | |
1. kolo
Domaćin | Vreme i adresa | Gost |
---|---|---|
Radnički |
Grada Sirena 15 |
Šamot 65 |
Sudija A: Boričić Marko
Sudija B: Marković Dejan Delegat: Obućina Svetlana |
Broj utakmice: 113 | |
Dubočica 54 |
Vlajkova 193 |
Metaloplastika Elixir |
Sudija A: Kovač Goran
Sudija B: Milosavljević Srđan Kontrolor: Lazić Siniša |
Broj utakmice: 114 | |
Dinamo |
Radivoja Koraća bb |
Rudar |
Sudija A: Alimpić Milenko
Sudija B: Crnjanski Zdravko Delegat: Ivanović Boris |
Broj utakmice: 115 | |
Vojvodina |
Sentandrejski put 106 b |
Partizan |
Sudija A: Mošorinski Ivan
Sudija B: Pandžić Aleksandar Kontrolor: Vukićević Dejan |
Broj utakmice: 116 | |