ARKUS liga / Muškarci - plej of

Delegiranje


14. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c
Vojvodina
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Broj utakmice: 165
Radnički

Grada Sirena 15
Metaloplastika
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Ivanović Boris
 
Broj utakmice: 166
Dubočica 54

Vlajkova 193
Rudar
  Sudija A: Cvetković Jovan
  Sudija B: Petrović Luka
  Delegat: Tasić Aleksandar
 
Broj utakmice: 167
Dinamo

Radivoja Koraća bb
Partizan
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Broj utakmice: 168

13. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Metaloplastika

Hajduk Veljkova 10 (Zorka)
Šamot 65
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Vraneš Vera
 
Broj utakmice: 161
Rudar

Bože Dimitrijevića bb
Radnički
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Ivanović Boris
 
Broj utakmice: 162
Partizan

Crnotravska 4
Dubočica 54
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Broj utakmice: 163
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Dinamo
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Popadić Jovan
 
Broj utakmice: 164

12. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c
Dinamo
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Delegat: Ivanović Boris
 
Broj utakmice: 157
Radnički

Grada Sirena 15
Partizan
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Kontrolor: Nikolić Vladimir
Broj utakmice: 158
Dubočica 54

Vlajkova 193
Vojvodina
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Rakić Milan
Broj utakmice: 159
Metaloplastika

Hajduk Veljkova 10 (Zorka)
Rudar
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 160

11. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Rudar

Bože Dimitrijevića bb
Šamot 65
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Delegat: Jovanović Ivana
 
Broj utakmice: 153
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Radnički
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Marić Branka
Broj utakmice: 154
Dinamo

Radivoja Koraća bb
Dubočica 54
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 155
Partizan

Crnotravska 4
Metaloplastika
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Broj utakmice: 156

10. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c
Dubočica 54
  Sudija A: Mandić Ivan
  Sudija B: Kovačić Nemanja
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Broj utakmice: 149
Radnički

Grada Sirena 15
Dinamo
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Kontrolor: Mašić Zorica
Broj utakmice: 150
Metaloplastika

Masarikova 13 (gimnazija)
Vojvodina
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Popadić Jovan
 
Broj utakmice: 151
Rudar

Bože Dimitrijevića bb
Partizan
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Delegat: Ivanović Boris
 
Broj utakmice: 152

9. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Partizan

Crnotravska 4
Šamot 65
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Popadić Jovan
 
Broj utakmice: 145
Dubočica 54

Vlajkova 193
Radnički
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Kontrolor: Rakić Milan
Broj utakmice: 146
Dinamo

Radivoja Koraća bb
Metaloplastika
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Delegat: Mandić Ivan
 
Broj utakmice: 147
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Rudar
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Černoh Zoran
 
Broj utakmice: 148

8. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c
Radnički
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Rakić Milan
Broj utakmice: 141
Metaloplastika

Masarikova 13 (gimnazija)
Dubočica 54
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Černoh Zoran
 
Broj utakmice: 142
Rudar

Bože Dimitrijevića bb
Dinamo
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Broj utakmice: 143
Partizan

Crnotravska 4
Vojvodina
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Kontrolor: Nikolić Vladimir
Broj utakmice: 144

7. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Šamot 65
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Delegat: Vraneš Vera
 
Broj utakmice: 137
Metaloplastika

Masarikova 13 (gimnazija)
Radnički
  Sudija A: Sekulić Marko
  Sudija B: Jovandić Vladimir
  Kontrolor: Lazić Siniša
Broj utakmice: 138
Rudar

Bože Dimitrijevića bb
Dubočica 54
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Broj utakmice: 139
Partizan

Crnotravska 4
Dinamo
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Delegat: Ivanović Boris
 
Broj utakmice: 140

6. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c
Metaloplastika
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Delegat: Mandić Ivan
 
Broj utakmice: 133
Radnički

Grada Sirena 15
Rudar
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Broj utakmice: 134
Dubočica 54

Vlajkova 193
Partizan
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Mašić Zorica
Broj utakmice: 135
Dinamo

Radivoja Koraća bb
Vojvodina
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Popadić Jovan
 
Broj utakmice: 136

5. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Dinamo

Radivoja Koraća bb
Šamot 65
  Sudija A: Radaković Branko
  Sudija B: Bakmaz Nikola
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Broj utakmice: 129
Partizan

Crnotravska 4
Radnički
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 130
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Dubočica 54
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Marić Branka
Broj utakmice: 131
Rudar

Bože Dimitrijevića bb
Metaloplastika
  Sudija A: Jevtić Đorđe
  Sudija B: Jevtić Miloš
  Kontrolor: Janković Miroslav
Broj utakmice: 132

4. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c
Rudar
  Sudija A: Musić Nikola
  Sudija B: Đurašinović Stevan
  Kontrolor: Nikolić Vladimir
Broj utakmice: 125
Radnički

Grada Sirena 15
Vojvodina
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Tasić Aleksandar
 
Broj utakmice: 126
Dubočica 54

Vlajkova 193
Dinamo
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Popadić Jovan
 
Broj utakmice: 127
Metaloplastika

Masarikova 13 (gimnazija)
Partizan
  Sudija A: Stojković Dušan
  Sudija B: Nikolić Nenad
  Kontrolor: Rakić Milan
Broj utakmice: 128

3. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Dubočica 54

Vlajkova 193
Šamot 65
  Sudija A: Milosavljević Boriša
  Sudija B: Trivković Danijel
  Kontrolor: Adamović Zdravko
Broj utakmice: 121
Dinamo

Radivoja Koraća bb
Radnički
  Sudija A: Cvetković Dušan
  Sudija B: Nikolić Igor
  Kontrolor: Zdravković Goran
Broj utakmice: 122
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Metaloplastika
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Kontrolor: Rakić Milan
Broj utakmice: 123
Partizan

Crnotravska 4
Rudar
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Mandić Ivan
 
Broj utakmice: 124

2. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Šamot 65

Kneza Mihaila 33 c
Partizan
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Ivanović Boris
 
Broj utakmice: 117
Radnički

Grada Sirena 15
Dubočica 54
  Sudija A: Nenadić Branislav
  Sudija B: Stefanović Darko
  Delegat: Vidanović Nebojša
 
Broj utakmice: 118
Metaloplastika

Masarikova 13 (gimnazija)
Dinamo
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Kontrolor: Knežić Vladimir
Broj utakmice: 119
Rudar

Bože Dimitrijevića bb
Vojvodina
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Černoh Zoran
 
Broj utakmice: 120

1. kolo
Domaćin Vreme i adresa Gost
Radnički

Grada Sirena 15
Šamot 65
  Sudija A: Boričić Marko
  Sudija B: Marković Dejan
  Delegat: Obućina Svetlana
 
Broj utakmice: 113
Dubočica 54

Vlajkova 193
Metaloplastika
  Sudija A: Kovač Goran
  Sudija B: Milosavljević Srđan
  Kontrolor: Lazić Siniša
Broj utakmice: 114
Dinamo

Radivoja Koraća bb
Rudar
  Sudija A: Alimpić Milenko
  Sudija B: Crnjanski Zdravko
  Delegat: Ivanović Boris
 
Broj utakmice: 115
Vojvodina

Sentandrejski put 106 b
Partizan
  Sudija A: Mošorinski Ivan
  Sudija B: Pandžić Aleksandar
  Kontrolor: Vukićević Dejan
Broj utakmice: 116